Najbolji antivirusni program!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mmm.com.mk

Zainteresovan član
Poruka
139
Ajde momci i cure dajte mi svoje misljenje o tome koji je antivirusni program najbolji i koji bi trebalo koristiti.
Ja imam F-prot, ali imam muku s njim zato sto mi nije bas user frendly i imam northon, ali mi je neki virus sjebao live update ono auto protect, tako da nema vajde od njega.
Recite sta je najbolje da se stavi i koji se od njih najbolje updejtuje sam od sebe kad odes na net. i normalno koji ima najsvezije virusne definicije.
 
Evo vidi sad... Ovakvih tema je bilo malo more i siguran sam da ce moderator da je zakljuca.. Pretrazi malo..

A da ne bi ostao bez odgovora ja cu ti napisati neke najaktuelnije pa izaberi ko za sebe...

P.S. Dva AV programa se ne mogu zajedno samo da znas..

Evo prijedloga:

1. NOD32
2. KAV 5
3. Norton 2004 ili 2005

Od free:

1. Avast
2. AVG

Izvoli i biraj... Poz.
 
trenutno najbolji je cak i od nod32 naravno KAV 5,znaci ubija sve zivo i nezivo i naravno skenira i zapakovane arhive RAR ,ZIP i sl. sto nod ne moze.a ne koci masinu .kod mene 2200+ igram hl2 na medium kao da ne postoji kav,znaci KAV 5.0 jos kad ga stavis sa medium(default) na high eeeee za korak ispred svih !!!!!
i ne treba ti nikakav zone alarm i sl. moze recimo ad aware se ili S&D i ganjaj !!!
poz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top