krajnje mi je frkaticno

BEG

Početnik
Poruka
35
Cao ljudi! Imam jedno pitanje - da li vam se desilo da treba da prvi put kresnete novu devojcicu, super vam je, mazite se, nadrkavate i kada stavite kondom i krenete da ga smestite gde treba on padne i ni makac dalje? Meni se to desilo i hocu da crknem od straha da li ce se desiti ponovo ili sam jednostavno bio previse uzbudjen! A blam je nevidjen! Sta da radim i sta da mislim??????
 
Hint: Desava se i treznima! ;)

Salu na stranu, ne znam sto, ali par puta mi se desilo da kad sam ekstremno napaljen - alatka ne radi (a za ocekivanje je suprotno)... Nista strasno, zaista se to desava i dame bi trebale to da razumeju (ako mi mozemo da razumemo njihove cuvene glavobolje ;) )...

Al' sto Bora davno rece:

Ako te neko pita - Najgore od svih izdajstava je kada te izda rodjena kita! ;)
 
Incognito:
Hint: Desava se i treznima! ;)

Salu na stranu, ne znam sto, ali par puta mi se desilo da kad sam ekstremno napaljen - alatka ne radi (a za ocekivanje je suprotno)... Nista strasno, zaista se to desava i dame bi trebale to da razumeju (ako mi mozemo da razumemo njihove cuvene glavobolje ;) )...

Al' sto Bora davno rece:

Ako te neko pita - Najgore od svih izdajstava je kada te izda rodjena kita! ;)

Tako je, a prokleti Bora je uvek u pravu!!! Ma ajde da pijem i pusim nego ne konzumiram, znaci jednostavno samo od sebe..kakav smor, jednostavno nisam pripremljen za tako nesto i nemam spremljene fraze izgovora. Mozda sam, kazem bio suvise nalozen, a dugo nije bilo sexa u mom zivotu tako da eto...
 
BEG:
Meni se to desilo i hocu da crknem od straha da li ce se desiti ponovo ili sam jednostavno bio previse uzbudjen! A blam je nevidjen!

sa ovakvim problemom mi se obratio sin pre par godina kada je poceo da se bavi sexom.
ako budes crkavao od straha da li ce ti se desiti ponovo-i desice se.
odbaci strah ,opusti se,ne tazmisljaj i sve ce biti u redu.
to je malo vise uzbudjenja i mnogo straha da li ces zadovoljiti ocekivanja.
ne sekiraj se to se desava i starijima.
a devojcica ako joj je stalo ce sigurno imati razumevanja.
i decko nema blama.
to se desava i proverenim ljubavnicima.
pozdrav i srecno.
 
ma smorio te kondom....to se i meni deshava...kada ti se bash zuri..a on zapinje...ebi ga :?

nego..stavi ti njoj jedno jaje..ona ti ga stiska...a ti za to vreme na miru stavljash kondom...
pa ga namichesh u ritmu njenih kontrakcija...DO-JA-JA...
mozesh i da mu pevash...pa kada pusti rogove...ti ga uteraj....i onda vec znash dalje...
ne lipshi magarche :lol: :lol:
 
BEG:
Cao ljudi! Imam jedno pitanje - da li vam se desilo da treba da prvi put kresnete novu devojcicu, super vam je, mazite se, nadrkavate i kada stavite kondom i krenete da ga smestite gde treba on padne i ni makac dalje? Meni se to desilo i hocu da crknem od straha da li ce se desiti ponovo ili sam jednostavno bio previse uzbudjen! A blam je nevidjen! Sta da radim i sta da mislim??????

u kranjem pitanju ti je odgovor,NISTA NE RADI I NISTA NE MISLI,BAR IZVESNO VREME,I BICE SVE U REDU.
 
vecavestica:
BEG:
Meni se to desilo i hocu da crknem od straha da li ce se desiti ponovo ili sam jednostavno bio previse uzbudjen! A blam je nevidjen!

sa ovakvim problemom mi se obratio sin pre par godina kada je poceo da se bavi sexom.
ako budes crkavao od straha da li ce ti se desiti ponovo-i desice se.
odbaci strah ,opusti se,ne tazmisljaj i sve ce biti u redu.
to je malo vise uzbudjenja i mnogo straha da li ces zadovoljiti ocekivanja.
ne sekiraj se to se desava i starijima.
a devojcica ako joj je stalo ce sigurno imati razumevanja.
i decko nema blama.
to se desava i proverenim ljubavnicima.
pozdrav i srecno.

Hvala ti Veco na savetu..znam, pretpostavljam da se desava i devojcica ima itekako razumevanja, jos sam bio i nevidjeno dosadan sa izvinjavanjima da se i naljutila. Isao sam i toliko daleko da sam hteo da odmah raskinemo..Znaci da nema frke,a?
 
BEG:
vecavestica:
BEG:
Meni se to desilo i hocu da crknem od straha da li ce se desiti ponovo ili sam jednostavno bio previse uzbudjen! A blam je nevidjen!

sa ovakvim problemom mi se obratio sin pre par godina kada je poceo da se bavi sexom.
ako budes crkavao od straha da li ce ti se desiti ponovo-i desice se.
odbaci strah ,opusti se,ne tazmisljaj i sve ce biti u redu.
to je malo vise uzbudjenja i mnogo straha da li ces zadovoljiti ocekivanja.
ne sekiraj se to se desava i starijima.
a devojcica ako joj je stalo ce sigurno imati razumevanja.
i decko nema blama.
to se desava i proverenim ljubavnicima.
pozdrav i srecno.

Hvala ti Veco na savetu..znam, pretpostavljam da se desava i devojcica ima itekako razumevanja, jos sam bio i nevidjeno dosadan sa izvinjavanjima da se i naljutila. Isao sam i toliko daleko da sam hteo da odmah raskinemo..Znaci da nema frke,a?
ma nema frke.
sve ce to proci i ti ces biti veliki lj...
 
BEG:
Cao ljudi! Imam jedno pitanje - da li vam se desilo da treba da prvi put kresnete novu devojcicu, super vam je, mazite se, nadrkavate i kada stavite kondom i krenete da ga smestite gde treba on padne i ni makac dalje? Meni se to desilo i hocu da crknem od straha da li ce se desiti ponovo ili sam jednostavno bio previse uzbudjen! A blam je nevidjen! Sta da radim i sta da mislim??????

Isprazni mozak i misli na sendvic i jogurt ili bilo sta drugo
 
greenmoon:
BEG:
Cao ljudi! Imam jedno pitanje - da li vam se desilo da treba da prvi put kresnete novu devojcicu, super vam je, mazite se, nadrkavate i kada stavite kondom i krenete da ga smestite gde treba on padne i ni makac dalje? Meni se to desilo i hocu da crknem od straha da li ce se desiti ponovo ili sam jednostavno bio previse uzbudjen! A blam je nevidjen! Sta da radim i sta da mislim??????

u kranjem pitanju ti je odgovor,NISTA NE RADI I NISTA NE MISLI,BAR IZVESNO VREME,I BICE SVE U REDU.

... i to jedno 30 - 40 godina, a posle i ako ne bude sve u redu, bar ćeš imati da se " vadiš " na starost !!!
 

Back
Top