kovrdzavi i talasasti - ujedinite se !!!

wet look

Primećen član
Poruka
802
otkrila sam cudo koje nam rascesljava kosu bez cupanja !!!

sunsilk za kovrdzavu i talasastu kosu sa aloa serumom !

sad,mozda je neko od vas vec ovo otkrio,mozda neki vole da imaju gnezdo na glavi,ali ja se usrecih juce...


eto,sta je meni npr.potrebno da budem happy...bas sam skromna,ljubi me belance... :wink: 8) :lol:

p.s.ovo nije ni za Z kutak,ni za M kutak,a ni za zdravlje,da se razumemo ! 8)
 
sofffy:
ja sam ga koristila prvenstveno zbog mirisa,ali samo odustala kad sam skontala da rijetko ko ima ovako lijepe i cvrste svijetlo i tamnosmedje kovrdze....sad cooliram uz jedan oriflameov sampon koji mirise na kokos.....
Sofffy....day after day,alone on hill, the man with the foolish ... or ....little darling,it seems like long cold lonely winter...or.....here comes the sun,it's all right...or...dear sir or madam will you read my book, it took me years to write,will you take a look?
 
Ja sam sebe spasila katastrofe da budem 'celava pevacica' jer sam se osisala oko 10-ak cantima. Kosa mi seucebavala i zamrsavala na onom mestu gde mi je gumica. A stalno jee teglim pa je jos gore...Sad je malo manji stepen ucebanosti ali opet nesto moram da preduzmem. Koristim sve moguce i nemoguce balzame al ne pomaze.Jedino mi je pomoglo ono protiv peruti kad sam bila mala
 

Back
Top