Docek na otvorenom

Da vratio sam se.
Neki su me se zaželeli "kao vode u kolenu"...ali na njihovu nesreću-opet sam tu.
Nekima sam naravno i nedostajao. :wink:

Da li sam do sada nešto rekao a da nije bilo tako ?
Da li sam do sada davao proverene podatke ?
Evo sad si čula...ŽELJKO JOKSIMOVIĆ.
 
DOKONI UM:
Željko Joksimović.
Jeste Joksimovic sigurno na trgu.Cuo sam i ja.To mora da su platili vlasnici lokalnih kafica,da bi obezbedili da im fensi klinkice ne vise celo vece u lokalima.Garantujem da ce pevati posle 1am,i to mozda tri pesmice.Dokoni verujem da si bolje obavesten.

Ja licno imam najbolji i najpovoljniji (ovo sigurno) predlog za Novu.Ko je zainteresovan neka me kontaktira na private.Verujem da ce zurka biti strava.Prosle godine je bila. Najbolji tipovi prirodno matematickog su organizatori.Bice i lepotica,sa celog naseg faksa,za to ja garantujem,jer sam zaduzen da okupim,najlepse devojke.Koliko sam uspesan saznace se za Novu godinu.U svakom slucaju maksimalno radim na tome.
 
Eto ovo su tipično Novosadski komentari.
U Novom Sadu ako peva Balašević onda se kaže "što ne ide da peva u Hrvatsku i Sloveniju, tamo ga vole...i on njih voli"
U Novom Sadu ako peva Vlado Georgijev onda se kaže "ma ko ga j..e , neka ide i peva svojim crnogorcima"
U Novom Sadu ako peva Čolić onda se kaže "e taj će umreti na bini , pa moja keva je išla na koncert kao mlada a on još peva..."
Ako peva Željko Joksimović ne valja.
Verovatno bi protestvovali gladni radnici ako bi pevao Pavaroti jer eto on ima da jede i da se ugoji a oni ne primaju platu... :roll:

Užas :roll:

Program :
Biće 2 dela koncerta jedan pre ponoći i drugi oko 00,30
O detaljima neću...mada sam video sineopsis
Dodaću samo "Ivana i negativ" i "Apsolutno romantično
 
DOKONI UM:
Eto ovo su tipično Novosadski komentari.
U Novom Sadu ako peva Balašević onda se kaže "što ne ide da peva u Hrvatsku i Sloveniju, tamo ga vole...i on njih voli"
U Novom Sadu ako peva Vlado Georgijev onda se kaže "ma ko ga j..e , neka ide i peva svojim crnogorcima"
U Novom Sadu ako peva Čolić onda se kaže "e taj će umreti na bini , pa moja keva je išla na koncert kao mlada a on još peva..."
Ako peva Željko Joksimović ne valja.
Verovatno bi protestvovali gladni radnici ako bi pevao Pavaroti jer eto on ima da jede i da se ugoji a oni ne primaju platu... :roll:

Užas :roll:

Program :
Biće 2 dela koncerta jedan pre ponoći i drugi oko 00,30
O detaljima neću...mada sam video sineopsis šta " video ", valjda PISAO !!!!
Dodaću samo "Ivana i negativ" i "Apsolutno romantično
 
Ja nemam nista protiv Balasevica,Georgijeva a mnogo bih volela da slusam Pavarotija u NS ma koliko bio debeo :)
Ipak,smatram da je NS zasluzio nesto bolje od Joksimovica,potsecam vas na pesmu "telo vreteno" i ono "ne treba ti paravan-sedi u moj karavan..." neverovatno dubokoumni tekstovi i fenomenalna muzika,arije koje se sastoje od cela 3 akorda.Pesma u C-duru kako se ucheni muzicari ne bi zbunili kada vide neku povisilicu ili snizilicu jer im jos nije jasno sviranje po crnim dirkama,i onda,shock!taman pomislis da sledi neka varijacija na uzasno dosadnu temu,ali NE!to je ponovo ista melodija,ovoga puta odsvirana u D-duru koji ima samo jednu "crnu dirku" fis...
Negativ je ok.
Apsolutno romanticno,takodje.
 
Red_Sonia:
Ja nemam nista protiv Balasevica,Georgijeva a mnogo bih volela da slusam Pavarotija u NS ma koliko bio debeo :)
Ipak,smatram da je NS zasluzio nesto bolje od Joksimovica,potsecam vas na pesmu "telo vreteno" i ono "ne treba ti paravan-sedi u moj karavan..." neverovatno dubokoumni tekstovi i fenomenalna muzika,arije koje se sastoje od cela 3 akorda.Pesma u C-duru kako se ucheni muzicari ne bi zbunili kada vide neku povisilicu ili snizilicu jer im jos nije jasno sviranje po crnim dirkama,i onda,shock!taman pomislis da sledi neka varijacija na uzasno dosadnu temu,ali NE!to je ponovo ista melodija,ovoga puta odsvirana u D-duru koji ima samo jednu "crnu dirku" fis...
Negativ je ok.
Apsolutno romanticno,takodje.
Geogrijev,la fuj.Zdravko Colic,je onaj koji moze savrsenu zurku da napravi.Jos i kad bi bila Crvena jabuka,ona stara dobra muzika 80-ih.Pozdrav
 

Back
Top