Zoran Stankovic-novi ministar zdravlja

Sicilijanac

Domaćin
Poruka
4.825
Zoran Stanković predložen za novog ministra zdravlja u Vladi Srbije, odlučilo Predsedništvo G17 plus.
Na sednici Predsedništva stranke G17 plus Zoran Stanković predložen je za novog ministra zdravlja u Vladi Srbije.
Potpredsednica stranke Snežana Samardžić Marković rekla je da je predsedništvo stranke Stankovića izabralo jednoglasno, a na predlog predsednika G17 plus Mlađana Dinkića.
"Smatramo da će Stanković biti prihvatljiv kandidat za ministra zdravlja i za ostatak vladajuće koalicije", rekla je potpredsednica G17 plus i dodala da je Stanković nestranačka ličnost.
http://www.vesti.rs/Nis/Stankovic-novi-ministar-zdravlja.html
 
Ma ok je Stanković nego je i vrapcima jasno da G17+ vadi kestenje iz vatre, pošto je jasno da im se zbog Tomice rejting srozao do dna. Pa su njegovi duboko lični razlozi za ostavku packa od Dinkića da je vreme da ide, ako misli da budu neka kvaka i u sledećoj vladi.

Ne znam za druge, ali mene neće prevariti. Ni sa Stankovićem. Iako im je plan dobar.
 
Ma ok je Stanković nego je i vrapcima jasno da G17+ vadi kestenje iz vatre, pošto je jasno da im se zbog Tomice rejting srozao do dna. Pa su njegovi duboko lični razlozi za ostavku packa od Dinkića da je vreme da ide, ako misli da budu neka kvaka i u sledećoj vladi.

Ne znam za druge, ali mene neće prevariti. Ni sa Stankovićem. Iako im je plan dobar.

Bravo,Paganko,
provalio si prikriveni razlog ovog stava Dinkićeve stranke.
Tačno je to u pitanju !!
Zasrali su ga do balčaka,
pa sada ovim izborom neokaljanog čoveka
na osetljivo mesto ministra zdravlja
skidaju prljavštinu......
Kako bi bilo šta značajnije uradili na predstojećim izborima,
koji se lagano primiču.
 

Back
Top