Henry Bekkering

Ja znam ko je Henry Bekkering, srednjoskolac koji zakucava bolje nego sto mi okom mozemo i zamisliti i jedan od najvecih sportskih fenomena i naravno da ce svimuskoro znati za njega! On je trenutno u NCAA ligi.
 
Svaka cast! :D Evo, jos nisam naisao na osobu koja je cula za njega... Pricam ja ljudima o tom Henry Bekkeringu, oni me gledaju bledo, u fazonu aj pali bre, bezi nemoj mene da mazes, niko mi neveruje!!!
Imam kuci za sada dva snimka u kojima se pojavljuje on, ludilo... citao sam po stranim forumima uglavnom americkim o njemu, ljudi ga dizu u nebesa, predvidjaju mu neverovatne stvari... da neduzim dalje ukratko cu opisati sta je taj lik uradio na tim snimcima:
-podseticu prvo da je lik BELAC i da je visok 6-5!!!
-prvo je zakucao iza ledja pritom spustivsi loptu ispod prepona i zatim razvalio onaj obruc, kao MJ u najboljim danima, ma... neusudjujem se jos da kazem da je i bolje..
-posle je zakucao vetrenjacu za isprekidane linije-polukrug oko penala;
-zatim je do lakta uvukao ruku pri zakucavanju;
-onda je preskocio lika i uradio vetrenjacu u isto vreme i zakucao!!!
-i zatim najneverovatnije od svega lik je zakucao sa penala iz naskoka!!!!!!!! :shock: odnosno sa dve noge sto nikada u zivotu nisam video ranije, MJ i drugi su kucali sa penala pritom odrazivsi se sa jedne noge a ovaj lik je sa dve, i sto je najneverovatnije zakucao je levom rukaom a desnjak je i sva ranija zakucavanja je zakucao desnom... NEVEROVATNO, ludilo...
:shock: -u drugom snimku isto se izivljava na onom obrucu kao da je pola metra nizi nego pravi... u jednoj sceni skoci onako opusteno i udari celom obruc...
E da, jos kad biste mi poverovali da je imao 17 godina kada je sve ovo radio...
Znam da je bio u high school u Alabami prosle godine, sad zaista neznam dal je otisao na college, mislim da sam ga video na nekom spisku trening kampa Portlanda ali otom potom...
Ako nekog interesuje mogu da ostavim sajt na kome mozete da skinete te snimke... 8)
 
Svaka cast! :D Evo, jos nisam naisao na osobu koja je cula za njega... Pricam ja ljudima o tom Henry Bekkeringu, oni me gledaju bledo, u fazonu aj pali bre, bezi nemoj mene da mazes, niko mi neveruje!!!
Imam kuci za sada dva snimka u kojima se pojavljuje on, ludilo... citao sam po stranim forumima uglavnom americkim o njemu, ljudi ga dizu u nebesa, predvidjaju mu neverovatne stvari... da neduzim dalje ukratko cu opisati sta je taj lik uradio na tim snimcima:
-podseticu prvo da je lik BELAC i da je visok 6-5!!!
-prvo je zakucao iza ledja pritom spustivsi loptu ispod prepona i zatim razvalio onaj obruc, kao MJ u najboljim danima, ma... neusudjujem se jos da kazem da je i bolje..
-posle je zakucao vetrenjacu za isprekidane linije-polukrug oko penala;
-zatim je do lakta uvukao ruku pri zakucavanju;
-onda je preskocio lika i uradio vetrenjacu u isto vreme i zakucao!!!
-i zatim najneverovatnije od svega lik je zakucao sa penala iz naskoka!!!!!!!! :shock: odnosno sa dve noge sto nikada u zivotu nisam video ranije, MJ i drugi su kucali sa penala pritom odrazivsi se sa jedne noge a ovaj lik je sa dve, i sto je najneverovatnije zakucao je levom rukaom a desnjak je i sva ranija zakucavanja je zakucao desnom... NEVEROVATNO, ludilo...
:shock: -u drugom snimku isto se izivljava na onom obrucu kao da je pola metra nizi nego pravi... u jednoj sceni skoci onako opusteno i udari celom obruc...
E da, jos kad biste mi poverovali da je imao 17 godina kada je sve ovo radio...
Znam da je bio u high school u Alabami prosle godine, sad zaista neznam dal je otisao na college, mislim da sam ga video na nekom spisku trening kampa Portlanda ali otom potom...
Ako nekog interesuje mogu da ostavim sajt na kome mozete da skinete te snimke... 8)
 
Znam i ja za njega i takodje sam gledao dva njegova klipa. Covek stvarno dobrno kuca ali da li ti znas da osim toga sto je vrhunski atleta(za to mu svaka cast)nije nesto. Negde sam procitao da ne zna nista sa loptom(sut dribling i tako). Mada su i za Desmond-a tako pricali pa je postao stabilan Nba igrac. Hoolla back :roll:
 
Heh... ma otkud znam, reko da vas nesmaram :)
http://www.madjacksports.com/forum/printthread.php?t=182108
Ali obrati paznju na ono zakucavanje iz naskoka sa penala!!! jedna noga mu je preko pola metra iza penala a jednom je nagazio, aaaa!!! Ludilo, najbolje kucanje koje sam u zivotu video. Samo mi nije jasno sto ga nisu lepo ponovili u usporenom snimku, al aj... ako imas neki od programa za obradu, nije problem. Uzivaj... 8)
 
Ej pa ja sam ovog lika vec skinuo jednom, i mislim da si ti i dao link na drugoj temi, Kada sam prvi put video, zamalo se nisam slogirao kako kuca covek!! U svakom slucaju hvala!
 

Back
Top