koji se znakovi najbolje slazu sa skorpijom?

  • Začetnik teme SKORPIJICA
  • Datum pokretanja
Sto se tice sexa, tu je definitivno najbolja kombinacija Skorpija-Bik. Sto se tice ljubavne veze... nemam pojma, nikako dotle da stignem, na zalost. NIKAKO SA LAVOM! Koliko se dobro slazemo sa Lavicama, toliko se koljemo sa Lavovima koljemo! Iskustvo!
scorpio.gif
 
bas sam se i ja nedavno pitala, koja je najbolja kombinacija sa skorpijom (tj skorpijicom;-))
imala sam decka znak rak, skorpije, vodolija, bik, vaga a svidjao mi se i jedan tip znak riba al nikako nije moglo da krene (izgleda da je cekao da ja ucinim prvi korak)
rakovi su nekako meki/nesigurni :? (bar je on bio), skorpija je ok, vodolija nikako :shock: , bik opet nesto usporeno, vaga tu i tamo moze da prodje.....al eto ne znam kako to sve ide sa devicom (mislim na znak devica)....oh da i blizanci....hmmmm, ne bih preporucila isto
Ima li neko preporuka? :wink:
 
STA TE BRIGA?:
SA SKORPIJON SE NE SLAZE NIKO JER SU SKORPIJE UBEDLJIVO NAJGORE ODVRATNE,LJUBOMORNE,SEBICNE NE MOZE SE RECIMA OPISATI NJIHOVA ODVRATNOST,BAS SU GROZNE I ANTIPATICNE!!!

Gost! Nemas pravo da tako pises o skorpijama i da ih generalizujes, nisu skorpije takve. Sve je stvar individua, i kako ces se ko i s kime sloziti. Veoma je bitan i podznak tako da i on ima uticaj. Znam iz iskustva da ponekad skorpije i ribe i rak ne uspjevaju, ali zato uspjevaju sa jarcem i strijelcem gdje veza super funkcionise. :roll:
 

Back
Top