Erland Luo - Naivan. Super

Vær så snill.Erlend Loe,pacenik iz Trondheim,mislim da bi bilo najbolje da i on ucuti i da prestane da sramoti veliku norvesku knjizevnost sa svojim laganim temama.Jer ipak je Norveska ta zemlja koja je imala Bjørnsona.
åsså Naiv.Super.Det er ikke godt bokkene for Norge åg nordman.
 
Dont_Break_The_Oath:
Vær så snill.Erlend Loe,pacenik iz Trondheim,mislim da bi bilo najbolje da i on ucuti i da prestane da sramoti veliku norvesku knjizevnost sa svojim laganim temama.Jer ipak je Norveska ta zemlja koja je imala Bjørnsona.
åsså Naiv.Super.Det er ikke godt bokkene for Norge åg nordman.
Vratio si se! :D
Pozdravljam :wink:
 
Pocela da citam, nije me se nesto narocito dojmio, pa sam prestala da ga citam. Da ironija bude veca, citala sam ga sa svojih 25 godina...
Don't Break The Oath, calm down, nisu Norvezani bozji narod da su toliko svi dubokomisaoni i jedini pametni i iznad svega ovozemaljskog. Spusti se na zemlju. O.K. je izdati ponekad i lakse stivo od filozofskog.
Na kraju, ipak moram priznati da mi se Gorder vise svideo, mada je i on poceo da stanca beletristiku na isti kaloop. Ako bih nekome, medjutim, vec preporucivala knjigu o odrastanju, to bi pre bila knjiga Devojka s pomorandzama. E, od toga moze da se rikne :wink:
 

Back
Top