c++ kako poceti?

Eto i ja sam tu manje vise pocetnik.U stvari znam C aliC++ tesko.Mada sam,i taj C sto sam znala zaboravila.Ukoliko nisi iamo priliku da radis sa programskim jezikom C preporucila bih ti da sazvaces prethodno kjnigu:Algoritmi u programskom jeziku C,od Dragana Urosevica,a onda ce C++ da ti dodje kao fina zavrsnica.2 meseca ti dajem za ovu knjigu,i mesec dana za ucenje C++-a.U stvari to je i moj plan za ucenje i imam knjigu za koju kazu da je najadekvetnija za ucenje C++-a.I tako,dok planiram da radim sve to ekspertski,pade mi na pamet da je ,eto, ta knjiga(za C++),mozda sasvim dovoljna!A,imam i na disku jednu knjigu na Engleskom za nas problem.I za nju kazu da je najbolja.Toliko o nasem problemu.Naglasicu da te knjige i nisu pnesto obimne(a mozda imaju sitnija slova).Bas si me pogodio sa temom! :?:
 
Preporucio bi ti ako zelis da se bavis programiranjem da prvo savladas Javu. C++ ce ti poslije Jave biti puno laksi. Cetrnaest predavanja za Javu imas na mojoj stranici www.hrvatska.dk Iskreno receno ja jos nisam naisao na knjigu iz koje mozes nesto sam nauciti, a imam ih preko dvadeset raznih programskih jezika. Ja sam u skoli radio iz knjige "Problem Solving with java" Secund edition, i jako je dobra ali nije da sam radis iz nje, bilo bi ti najbolje da uzmes neku skolu, kurs ili privatne casove. Za pocetak ti mobu pomoci predavanja sa moje stranice.... :D
 

Back
Top