Pomoc oko Fakulteta...

Serdnoskolac

Početnik
Poruka
42
Cuo sam da u beogradu ima astroloski fakultet,ali nigde da nadjem adresu njihove pezentacije,zato molim sve koji znaju nesto o tom fakultetu da mi pomognu.
Takodje bih voleo da imam u vidu i neke fakultete posle kojih bi imao zvanje Profesor(matematike,engleskog,informatike).



:D Hvala!!! :D
 
Pa, ovo je zaista divno da neko želi da bude profesor. Na svim prirodnim naukama bivšeg PMF-a postoje smerovi na kojima dobijaš to zvanje, znači: biologija, fizika, hemija,geografija, matematika. Za društvene nauke tu su Filološki (jezici) i Filozofski fakultet.
 
Hvala vam sto tako mislite,ja bih veoma voleo da budem profesor,i to engleskog jezika,ali posto nisam ispitao sve mogucnosti,i ne znam za sve fakultete,nisam jos 100% opredeljen,ja vam zahvaljujem na podacima,jos samo da pitam,
"PMF",to je prirodno-matematici fakultet,to je u beogradu,a gde se nalaze Filoloski i Filosofski, i ako mozete slucajno nesto vise da mi kazete o tim fakultetima,ili mi date slucajno web adrese njihovih prezentacija na internetu,bio bih vam veoma zahvalan.


Pozdrav!!!
 
Kolega PUZAP je odgovorio da je divno biti profesor. Profesor engleskog jezika i mozda, zato sto mogu da se drze privatni casovi, ali ostalo ti ne preporucujem, iz razloga otupljivanja tokom obavljanja ove duznosti na mestu u srednjim i osnovnim skolama.
Pozdrav
 
Anonymous:
Kolega PUZAP je odgovorio da je divno biti profesor. Profesor engleskog jezika i mozda, zato sto mogu da se drze privatni casovi, ali ostalo ti ne preporucujem, iz razloga otupljivanja tokom obavljanja ove duznosti na mestu u srednjim i osnovnim skolama.
Pozdrav

Potpuno pogrešno mišljenje! Čovek može da otupi na bilo kom poslu - nije potrebno da bude profesor. Ne može se steći materijalno bogatstvo na ovom poslu, ali se zato može dobiti mnogo toga.
 
Serdnoskolac:
Hvala vam sto tako mislite,ja bih veoma voleo da budem profesor,i to engleskog jezika,ali posto nisam ispitao sve mogucnosti,i ne znam za sve fakultete,nisam jos 100% opredeljen,ja vam zahvaljujem na podacima,jos samo da pitam,
"PMF",to je prirodno-matematici fakultet,to je u beogradu,a gde se nalaze Filoloski i Filosofski, i ako mozete slucajno nesto vise da mi kazete o tim fakultetima,ili mi date slucajno web adrese njihovih prezentacija na internetu,bio bih vam veoma zahvalan.



Samo ti ''slušaj'' sebe i upiši ono što osećaš da treba. Ova tri fakulteta su u Beogradu vrlo blizu jedan drugog, odnosno, zgrada bivšeg PMF-a, Filološki i Filozofski fakultet.
Ostalo u l.poruci
 
I sva tri su na Studentskom trgu :wink:
Ali ASTROLOSKI fakultet u Beogradu SIGURNO NE POSTOJI :wink: istine radi ne postoji ni ASTRONOMSKI vec se astronomija i astrofizika izucavaju na Matematickom fakultetu :roll:

Nego za vise informacija lepo skokni do www.bg.ac.yu tamo imas sve o BU-u

A ako ti umetnost vise lezi onda www.arts.bg.ac.yu


Za privatne trazi sam :roll:
 
Mislim da cu poslusati Profesora Puzap-a,ja zelim da budem profesor ali ono veliko pitanje je da budem profesor kog predmeta.
1)Matematiku kontam i dosta mi dobro ide(ali kod mene vazi ono pravilo koje kaze da ocena nije merilo znanja,posto mi ocene nisu savrsene...)
2)Engleskiznam perfektno,jedino ja i jos jedan drug tako dobro znamo engleski,uzivao bih kada bih predavao engleski.
3)Bojim se da ako upisem jezicki fakultet da necu upotrebiti svoje ostale kvalitete i poznavanje mztemztike,mehanike,hidraulike i pneumatike,automatizacije,informatike i opsteg koriscenja racunara...




STA DA RADIM,imam jos samo godinu i po dana da razmislim i oslucim o svojoj sudbini,neki ce reci daje to jako puno vremena,ali kada razmislim da se radi o mojoj buducnosti...
 
Heheheh
Ljudi za godinu i po dana rese mnogo teza pitanja.
Nemoj da kukumavces oko faksa preterano! Sram te bilo!

Shvati da ni na jednom faksu ne mozes dobiti sveobuhvatno znanje i da ne mozes znati sve, odluci se za nesto i kraj.

Samo nemoj da kukas!
 
Citirala sam u naslovu prethodnika jer mi se jako dopalo.
Zaista imaš vremena da odlučiš i nema potrebe da paničiš. Odluka je samo tvoja, u tome ti niko ne može potpuno pomoći jer svako to posmatra iz nekog svog ugla interesovanja. Polako, sve će vremenom doći na svoje mesto.
Drago mi je što ćeš biti profesor! :D
 

Back
Top