Pirsing na zenskim bradavicama ?

Ma odlicno!Sve moze!Jedan moj drug je kao citao negde u novinama da devojke kada urade pirsing na ribici da svrsavaju nekoliko meseci dok hodaju,dok se ne naviknu :?: :? :shock: :D ***** li ga da li je to tacno,nikad necu saznati.
U svakom slucaju Mala ja mislim da ti bolje popricas sa svojim deckom da li se njemu svidja nego ovde da pitas da li se nekom svidja.Ili ako se tebi to bas svidja JUST DO IT! Ja kad sam svojevremeno busio uvo,samo mi je doslo i svratim kod zlatara odmah i TRAS! Molim lepo!
 
To jeste od mnogo nadrazaja "otupe" receptori za dodir.I posle decko moze da ti licka bradavice a tebi nista :D
Ja sam recimo jednom citao u novinama da je neka riba u Londonu busila jezik i da je toliko iskrvarila da su je jedva spasili.Onaj sto je busio valjda pogodio neku venu,sta li ...***** li ga.
 
MalaBgd:
Sta mislite o tome? Meni se mnogo dopada, razmisljam da stavim. Ima li neko tj. neka da vec ima?

U principu retko kojoj devojci/zheni bi pristajao pirsing bradavica. Neznam kakve grudi ima$, ali ovim grudima modela (sa linka koji si ostavila)pirsing definitivno ne stoji.
Za to su potrebne pre svega super chvrste grudi. Ni male ni pretaerano velike. Od svih pirsinga na bradavicama koje sam video za samo nkolicinu mozhe da se kazhe da stoje dobro.

 
Ja nisam zensko ali pre par dana sam uradio i na drugoj Bradavici pirsing.Boli prilicno.Potrebno jevreme da se sredi prirodni tok zarastanja.Krvari i prilicno je skupo.Za ovakvu operaciju potreban je dobar pirsing studio i perfektna higijena par nedelja nakon ugradnje.
Za pocetak najbolja je alkica ali mogu i kuglice stim sto je bolnije i potrbno je vise vremena za zarastanje.
Moras prvo razmisliti dali to zaista zelis.Dali to radis zbog sebe ili zbog drugih.
Ako je ovo drugo preporucujem ti da nestavljas nikakav pirsing.
Licno pirsing radim zbog sebe samog i pravi mi zadovoljstvo.
Ako i radis odluci se uvek za manju alkicu ili kuglice jer su upecatljivije izgledaju nezno i nisu sadomazohisticke.
Puno uspeha i zapamti nakon ugradnje dve nedelje pirsing nesmes dirati,samo sprej za dezinfekciju koristiti.Najmanje dva meseca nesmes se kupati u javnim bazenima.I leti uvek nakon kupanja u jezerima rekama moru i bazenima sterilisati sprejom.Prvih par meseci nesmes koristiti niciji peskir i nesmes nesterilisanim prstima dirati bradavice.Kod zena prvih dve nedelje smes koristiti samo brus broj veci stim da pirsink bude izolovan sterilnom mekom gazom.
I jos jedna stvar kod zena mnogo manji je bol pri ugradnji pirsinga nego kod muskaraca.
 

Back
Top