BitDefender VS Zone Alarm

Pa, ne bih se baš složio sa Zonijem.
ZonAlarm je Ok firewall i koristim ga već duže vreme, mada sigurno ima i boljih. NPR: Black ICE.
Što se tiče BitDefendera, lično ga smatram za najboljim free AVP-om. Mali programčić koji odlično odrađuje svoju ulogu i toplo ti ga preporučujem. Sigurno nećeš zažaliti.
Dosta sam slušao i čitao o raznim AVP programima, i uvek ih hvale na sva zvona a onda jednog dana pročitaš, kada sva fama prođe, da i nisu baš nešto.
Piši kako se snalaziš i kako te služe?
 
Ja vec inace koristim zone alarm nije los ne mogu da se bas mnogo zalim na njega (nije savrsen kao ni ostali). Ali cuo sam da je bitdefender puno bolji cak da u pro verziji ima i avp, firewall,antispam i automatski update. ali on ne podnosi nikoga osim sebe pa ako bi se odlucio za njega morao bi da srusim i zone alarm i mcafee koje imam instalirane. Zato sam pitao za misljenje jer ako srusim ove i on se pokaze da nije bas nesto opet bi morao da ih instaliram , pa update sve isponova. bilo kako bilo probacu ga pa cu da vam javim. POZDRAV
 
Jo[ jednom ponavljam,koristio sam verziju Pro Bit Defender i tvrdim da je odlična.Firewall je odličan,antivirus isto tako.Dobio sam ga kao nagradu od proizvodjača,period od 3 meseci je prošao,nisam imao para za kupovinu softvera,sada koristim besplatni Bit Defender ,i Zone alarm koji je lošiji od Bit Defendera.Ne slušaj one koji ga nisu probali,izvanredan je.Imaš i podršku na hrvatskom jeziku.Ima opciju da sumnjive fajlove šalje kao uzorak proizvodjaču softvera i da munjevito reaguje u slučaju pojave novih virusa.
 
Ovo sam dobio danas od proizvodjača softvere /podrške/:"Ovi proizvodi, uključuju, između ostalog, novu tehnologiju zvanu "Update Pushing" koja omogućava da dogradnje /misli se na ažuriranje baze i sigurnosne zakrpe/ budu automatski "gurnute" sa servera prema klijentima, umjesto da se provjere dogradnji rade "povlačenjem" od strane klijenata sa servera."Kao što vidiš njihovi stručnjaci ne sede skrštenih ruku i vode računa o svojim korisnicima tako da ti je izbor pravi .
 
stemark:
AVG 7 professional i Zona Alarm Pro i komp ti je siguran
ma, prica je za malu decu da je za sigurnost neophodan bilo kakav shareware program! :roll:

Sasvim je dovoljan neki free antivirus (npr. Avast Home ili AVG Free), free firewall (Kerio Personal, Sygate) i jedan free anti-spyware (apsolutna preporuka: SpyBot Search & Destroy sa aktivnim TeaTimer-om)...

Uopste nema potrebe bacati pare (ili juriti krek) za te programe!

~~~~~~~~~~~~~~~~
 
ZoNi:
stemark:
AVG 7 professional i Zona Alarm Pro i komp ti je siguran
ma, prica je za malu decu da je za sigurnost neophodan bilo kakav shareware program! :roll:

Sasvim je dovoljan neki free antivirus (npr. Avast Home ili AVG Free), free firewall (Kerio Personal, Sygate) i jedan free anti-spyware (apsolutna preporuka: SpyBot Search & Destroy sa aktivnim TeaTimer-om)...

Uopste nema potrebe bacati pare (ili juriti krek) za te programe!
.

~~~~~~~~~~~~~~~~
Dok sam koristio IE za krstarenje a imao sam instaliran Norton ili Kaspersky uvek mi je Ad-Aware pronalazio nekave štetočine po kompu, a od kada sma prešao na AVG toga više nema
 
Ma sta kazes :o Pa Kaspersky malo veze ima sa tim adver programima tako da nije ni cudo da Ad Aware pronalazi "bubice" za to i sluzi, a taj AVG najverovatnije ima integrisan program protiv tih "bubica" posto ga nisam koristio nemogu sa 100% da tvrdim ali..
 
stemark:
zokky:
Ma sta kazes :o Pa Kaspersky malo veze ima sa tim adver programima tako da nije ni cudo da Ad Aware pronalazi "bubice" za to i sluzi, a taj AVG najverovatnije ima integrisan program protiv tih "bubica" posto ga nisam koristio nemogu sa 100% da tvrdim ali..
Znači univerzalniji je i bolji :wink:

Ne bih rekao.Neka svako radi svoj posao,ne razume se svako u sve. PR:Licno meni ZoneAl. sa anti virusnom zastitom je cist promasaj.ILI -ILI. Daleko od toga da netreba voditi racuna o kompatibilnosti programa .
Medjutim, treba probati, pa ako zadovoljava tvoje kriterijume i potrebe, molim lepo, ti ga koristi.
 

Back
Top