fobije

pa ako se popnes na bandzi a pre toga platis i potpises da ako ti se nesto desi(čitaj:pukne sajla i tresnes o beton ko' bostan) ne snose ovi odgovornost a ne smes da skočiš,nema love nazad:)

Uzas,šta ti napisa :roll: ,da pukne sajla,da tresnem o beton...:eek: Pa ti umesto da me podrziš a ti tako :besna: Sigurna sam da bih na pola puta već trazila da idem nazad :mrgreen:
 
Uzas,šta ti napisa :roll: ,da pukne sajla,da tresnem o beton...:eek: Pa ti umesto da me podrziš a ti tako :besna: Sigurna sam da bih na pola puta već trazila da idem nazad :mrgreen:
nije,ja te podrzavam,samo ćeš tako razbiti strah,suočiti se sa njim,nema druge,na ovo moje zezanje ne treba ni da obratiš pažnju ako hoćeš da se oslobodiš
 
Strah od dubine ili ti od visine zavisi kako se gleda,od CRNIH buba(da su crvene,zelene ili ljubicaste onda ne),od zemljotresa,i i strah od povredjivanja(emotivnog):)
 
imam strah kad me neko vozi na motor malo brze (70 km/h po ulicama ) :lol:

:D a strah da ti neće vratiti
reputation.gif
 
Voda i visina.
Ono, ubedljivo.
I da, hajd', moram da priznam da me uhvati panika i paranoja kad je potpun mrak u kući, ali dobro, ne okreći se sine.
I imam neki iracionalan strah od lutaka... ali mislim iz horrora i to... Jigsaw.
*shudder*
 

Back
Top