STA VISE VOLITE?

Zasto bi iko iz sopstvene egoisticnosti i zelje za dokazivanjem namerno gurao na ostricu noza partnera koga navodno voli (pa valjda ga voli ako je s' njim/njom)?

Mislim koja je svrha u tome sto ce tvoj partner ziveti u neizvesnosti i neznanju da l' se salis ili si ozbiljna, da l' si srecna ili ne, etc.?

To bi neminovno vodilo do toga da partneru pukne film i da ti sve to saspe u lice... A onda bi se ti nasla uvredjenom jer on vise nije mogao da trpi tvoje nestasluke... I onda bi samo zaostravali odnose sve dok ne puknete...

A ko sta dobija u tome? Jedna osoba malo zabave, druga osoba puno gorcine...

Cist sadizam!
 
volim guze:
Sta vise volite dok ste u vezi, da flertujete sa drugima pred njim-njom i tako talasate s partnerovim osecanjima ili da vam je sve mirno da nekazem monotono?

Nisam jos naisla na takvog morona kojeg bi palilo moje flertovanje sa drugim muskarcima ...
A ti, ako se palis na to, sto ne nadjes nekog da ti dobro izyebe devojku dok ti sa strane sedis i posmatras? Mislim, ako razbijate monotoniju onda je razbijajte do kraja...
 
lady me:
volim guze:
Sta vise volite dok ste u vezi, da flertujete sa drugima pred njim-njom i tako talasate s partnerovim osecanjima ili da vam je sve mirno da nekazem monotono?

Nisam jos naisla na takvog morona kojeg bi palilo moje flertovanje sa drugim muskarcima ...
A ti, ako se palis na to, sto ne nadjes nekog da ti dobro izyebe devojku dok ti sa strane sedis i posmatras? Mislim, ako razbijate monotoniju onda je razbijajte do kraja...

sad si ga razbila :P
 
DellBoy-011:
lady me:
volim guze:
Sta vise volite dok ste u vezi, da flertujete sa drugima pred njim-njom i tako talasate s partnerovim osecanjima ili da vam je sve mirno da nekazem monotono?

Nisam jos naisla na takvog morona kojeg bi palilo moje flertovanje sa drugim muskarcima ...
A ti, ako se palis na to, sto ne nadjes nekog da ti dobro izyebe devojku dok ti sa strane sedis i posmatras? Mislim, ako razbijate monotoniju onda je razbijajte do kraja...

sad si ga razbila :P
monotono
 
ja obozavam da flertujem,naravno ne pred njim,to je ofucano kao pravim ga ljubomornim a on pravi scene ,grozno bih se osecala kada bih uzivala u tome inace imam decka 4 god i nikada ga nisam prevarila mada cesto flertujem.Pod flertovanjem podrazumevam par zavodljivih pogleda mozda par razmenjenih tipicnih fraza i to je to,nista vise.razbijam vec pomenutu monotoniju
 
volim guze:
Sta vise volite dok ste u vezi, da flertujete sa drugima pred njim-njom i tako talasate s partnerovim osecanjima ili da vam je sve mirno da nekazem monotono?


Znaci, tebi je bez flerta monotono?
Da bi razbio 'monotoniju' u vezi, krajnji domet tvoje maste je - FLERT????? :shock:
Ma vrati se... guzi!
 

Back
Top