Bol na desnoj strani ledja u predelu bubrega i simptomi slicni bruhu

motorheadsd

Ističe se
Poruka
2.689
Naime, kao sto sam vec pomenuo, osecam bol sa na pomenutom mestu na ledjima i sa leve strane na dnu stomaka. Nisam bas upoznat sa medicinskim izrayima tako da mi ne zamerite. napomenuo bih da sam pre desetak godina pretrpeo jak udarac u ledja i od tada mi se povremeno desava da me yaboli to mesto samo pri dugom sedenju. Ti simptomi su nestali na neko vreme i sad se ponovo vracaju s tim sto me i povremeno boli kad sam u pokretu. Bol u dnu stomaka se javlja naiymenicno. Sta moye da bude u pitanju????

Unapred hvala!
 
Naime, kao sto sam vec pomenuo, osecam bol sa na pomenutom mestu na ledjima i sa leve strane na dnu stomaka. Nisam bas upoznat sa medicinskim izrayima tako da mi ne zamerite. napomenuo bih da sam pre desetak godina pretrpeo jak udarac u ledja i od tada mi se povremeno desava da me yaboli to mesto samo pri dugom sedenju. Ti simptomi su nestali na neko vreme i sad se ponovo vracaju s tim sto me i povremeno boli kad sam u pokretu. Bol u dnu stomaka se javlja naiymenicno. Sta moye da bude u pitanju????

Unapred hvala!
Apsolutno svašta može da bude. Ako je bol bio kratkotrajan, onda najverovatnije nema razloga za brigu. Ako bol traje i javlja se često, preporučujem da odete kod lekara, ne bi trebalo da se igrate.
 
Bruh moze da se dobije ne samo trenutnim preopterecenjem trbusnog misica vec i dugackim sedenjem...
Idi kod lekara glupo je da nagadjamo mi na forumu, bice ti lakse i znaces na cemu si- ovako se samo opterecujes i razmisljas. ;)
Hernije nastaju pri povećanom intraabdominalnom pritisku, te sadržaj peritoneuma pravi hernijaciju na slabim tačkama zida abdomena. ;)
 

Back
Top