Bol na desnoj strani ledja u predelu bubrega i simptomi slicni bruhu
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Bol na desnoj strani ledja u predelu bubrega i simptomi slicni bruhu

Aktivan član motorheadsd (avatar)
    Učlanjen
    23.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Exclamation Bol na desnoj strani ledja u predelu bubrega i simptomi slicni bruhu

Naime, kao sto sam vec pomenuo, osecam bol sa na pomenutom mestu na ledjima i sa leve strane na dnu stomaka. Nisam bas upoznat sa medicinskim izrayima tako da mi ne zamerite. napomenuo bih da sam pre desetak godina pretrpeo jak udarac u ledja i od tada mi se povremeno desava da me yaboli to mesto samo pri dugom sedenju. Ti simptomi su nestali na neko vreme i sad se ponovo vracaju s tim sto me i povremeno boli kad sam u pokretu. Bol u dnu stomaka se javlja naiymenicno. Sta moye da bude u pitanju????

Unapred hvala!

Moderator bela76 (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    327

Podrazumevano Re: Bol na desnoj strani ledja u predelu bubrega i simptomi slicni bruhu

Ni lekari ne bi znali od oka da ti kazu sta je,vec bi ti uradili neke pretrage...tako da hteo ne hteo moras da posetis lekara.

Zainteresovan član solbadguy (avatar)
    Učlanjen
    24.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    23

Podrazumevano Re: Bol na desnoj strani ledja u predelu bubrega i simptomi slicni bruhu

Bruh moze da se dobije ne samo trenutnim preopterecenjem trbusnog misica vec i dugackim sedenjem...
    Idi kod lekara glupo je da nagadjamo mi na forumu, bice ti lakse i znaces na cemu si- ovako se samo opterecujes i razmisljas.

Buduća legenda Ben_Adam (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Citat Original postavio motorheadsd Pogledaj poruku
    Naime, kao sto sam vec pomenuo, osecam bol sa na pomenutom mestu na ledjima i sa leve strane na dnu stomaka. Nisam bas upoznat sa medicinskim izrayima tako da mi ne zamerite. napomenuo bih da sam pre desetak godina pretrpeo jak udarac u ledja i od tada mi se povremeno desava da me yaboli to mesto samo pri dugom sedenju. Ti simptomi su nestali na neko vreme i sad se ponovo vracaju s tim sto me i povremeno boli kad sam u pokretu. Bol u dnu stomaka se javlja naiymenicno. Sta moye da bude u pitanju????

Unapred hvala!
    Apsolutno svašta može da bude. Ako je bol bio kratkotrajan, onda najverovatnije nema razloga za brigu. Ako bol traje i javlja se često, preporučujem da odete kod lekara, ne bi trebalo da se igrate.
    If you work.. :)

Buduća legenda Ben_Adam (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Citat Original postavio solbadguy Pogledaj poruku
    Bruh moze da se dobije ne samo trenutnim preopterecenjem trbusnog misica vec i dugackim sedenjem...
    Idi kod lekara glupo je da nagadjamo mi na forumu, bice ti lakse i znaces na cemu si- ovako se samo opterecujes i razmisljas.
    Hernije nastaju pri povećanom intraabdominalnom pritisku, te sadržaj peritoneuma pravi hernijaciju na slabim tačkama zida abdomena.
    If you work.. :)

Učlanjen
    23.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

hteo sam jos da napomenem da urolog sumnja da to moze biti od kicme pa mi je dao uput za ultrazvuk. Medjutim ja nisam mogao ici... I po nekad osecam nesto u vidu zatezanja, neprijatnog osecaja iza testisa. U svakom slucaju cu posetiti doktora... Hvala na savetima

Učlanjen
    23.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

I napomenuo bih jos da se trenutno lecim od depresije Zoloftom...

Domaćin KićaLA (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    136

Citat Original postavio motorheadsd Pogledaj poruku
    I napomenuo bih jos da se trenutno lecim od depresije Zoloftom...
    Morate uraditi ultrazvuk kako bubrega tako i zucne kese, moguce je da imate kamen u njima, simptomi koje ste opisali upravo upucuju na to.
    Zdravlje pre svega, zato kod lekara sto pre dok se stvari ne iskomplikuju.

Slične teme

1. Sta je bolje domaci ili strani hip hop?
    Autor CRUCIAL-G_iR_l u forumu Muzika
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 18.06.2011., 21:41
  2. Bol u desnoj nozi
    Autor markons82 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.07.2010., 08:26
  3. bol u predelu pazuha
    Autor Boka. u forumu Zdravlje
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 15.12.2008., 03:46
  4. BOL U DESNOJ STRANI GLAVE-POMOC