Gamer Konfiguracija

123456789

Ističe se
Poruka
2.175
Posto uskoro dolazi prokleti PDv odlucio sam da se ponovim posto mi strai komp brljavi ko lud neznma sta je gore procesor koji je bio overklokovan pa se stalno zakucavo dok nisam smanjijo brzinu graficka MX420 koja podrzava DirectX 7.1 Napajanje od 230w mis tastatura da nesmaram ITD

ASUS P4P8X 865P 800MHZ Gold
INTEL 3000 Pentium IV 1024 kb BOX
512 MB DDR PC 400
PROLINK GeForce FX5900XT Gold Limited
3.5 flopi disk
PIONEER DVD RW 108D
INTEL 56k Hard interni
ATX Midi tover USB Front 350W sa providnom stranom
KME KM-9801 MultiMedia crno srebrena
LOGITECH Optical OEM
MAXTOR 160 GB 8MB cache 7200 RPM

Ovo bih kupio za neki 740 eura.
pa me zanimaju vase sugestije sta ovde valja nevalja treblo bi da se promeni predlazite svoje kofiguracije do 750 eura bez monitora(sa DVD rezacem) i tako to.
Naravno predlozite nesto da bude za igranje igara
I predlozite neku firmu koja je najpouzdanija i najprikladnija sto se tice cena narvno u beogradu

To je to nadam se da ce mi neko pomoci posto nebih bas da bacim 750 eura za nesto sto nije kako treba
 
Ja ti predlazem da se manes resenja sa Intelom i uzmes AMD AthlonXP-Barton (naravno ako nadjes, Semprona nemoj ni pod razno).
Drugo ASUSA slobodno zaobidji, uzmi lepo ABIT NF-7 ili EPOX 8RDA3+ i da te bog vidi.
A ustedu na procesoru prebaci na pazar za FX5900 (non-XT varijantu, tj. normalnu).
A mogao bi i zvuk da pazaris, bar SB Live!
 
A sto se tice FPS-a na primer

Halo,Manhunt,Suffering,TacticalOps,CounterStrike,GTA VC,MOHA....
Bez problema sveu 1024*768 u high a na monitoru je sve izgledalo normalno cak i na ovom kompu sto ja imam

AMD 1700+
512mb
Mx420
 
neznam sta da uzmem

GeForce FX5900XT Gold Limited
FX5900SE V9950 128+TV
FX 6600+
ATI 9600 XT 128MB VIVO

stvarno sam uvelikoj dilemi samo sto mi kazu neki ljudi da je za gaming najbolja GeForce FX5900XT Gold Limited
 
Kad_LupimLupim:
Ima 6600GT i AGP i PCI-E varijantu. Bas sam dana gledao na nVidinom sajtu (ocem 6800GT :twisted: )
A realno sto se mene tice, danas nema smisla silaziti ispod FX5900 (standardnog)
Da, i ja se danima već sladim slikama,testovima,opisima i sl.A jel ima tog čuda(6600)u gradu,mislim jel stiglo?
Koliko sam pratio oglase još ga nema.
Inače sam u velikim iskušenjima ovih dana,budzet tanak a želje velike.Treba mi i kućište ali bi da ponovim i grafiku.....ne znam,nisam pametan.
 
123456789:
"a jel ima tog cuda(6600)"
Kako to mislis pa naravno da ga ima
nije mi jasno kakvog cuda :?:
K'o što rekoh,za vas sa jeftinijim ulaznicama,nisam je našao po oglasima,pa eto raspitujem se na forumu.
Naravno da nije "čudo",to je bilo figurativno pošto je to nešto novo na polju hardvera.Drago mi je da je ipak ima.
Ajde kad si tako dobro obavešten pošalji mi na PP neku adresu,telefon gde si ti to našao?
Rasta,hvala na informaciji,ako mi zatrebaš će da vičem. :D
 
123456789:
IZVINI
Nisam razumeo sta si hteo
Mislio sam da mi,s obzirom da je na Krstarici zabranjeno reklamiranje,pošalješ privatnu poruku u kojoj ćeš mi napisati adrese-telefone firmi kod kojih si našao inkriminisanu karticu.
Prosto,stvar tvoje dobre volje i ja ti se unapred zahvaljujem na tome.
 

Back
Top