Nevina a trudna?

ne informisana

Početnik
Poruka
1
Imam 17 godina,i imala sam peting sa deckom...on me je svojim penisom samo takao dole ali nisam sigurna da li je bilo sperme...od tada je proslo oko 3,4 meseca i imam redovno menstruaciju...kolika je mogucnost da ostanem trudna?I moze li uopste nevina devojka da zatrudni?..pomoziteee..:(
 
hm... prošlo je 3-4 meseca i imaš menstruaciju.. a ipak misliš da si trudna? zašto kad nema potrebe? jel tu meca - jeste, jel tu himen - verovatno.
znači nema potrebe da se mučiš i razbijaš glavu misleći o tome.
 
Imam 17 godina,i imala sam peting sa deckom...on me je svojim penisom samo takao dole ali nisam sigurna da li je bilo sperme...od tada je proslo oko 3,4 meseca i imam redovno menstruaciju...kolika je mogucnost da ostanem trudna?I moze li uopste nevina devojka da zatrudni?..pomoziteee..:(

Теоријски - може,
али врло ретко.
Ти ниси,нема шта да бринеш...!
Овога пута.
Али,требало би да водиш рачуна,
јер петинг је изазов...
Некад делови секунде одлучују, и ето главобоље.....!!!
 
sad mozes da pricas kako nosis dete od boga hahahahhaa verovatno je tako i ostala isusova mama trudna pa pustila pricu da je bog napinio

aj sad ozbiljno ovako
ako je svrsio unutra i sperma prosla kroz tvoj himen sto postoji mogucnost da imas polu zatvoren himen mozes da zatrudnis i moje misljenje je da treba da uradis test na trudnocu
 
sad mozes da pricas kako nosis dete od boga hahahahhaa verovatno je tako i ostala isusova mama trudna pa pustila pricu da je bog napinio

aj sad ozbiljno ovako
ako je svrsio unutra i sperma prosla kroz tvoj himen sto postoji mogucnost da imas polu zatvoren himen mozes da zatrudnis i moje misljenje je da treba da uradis test na trudnocu

Lepo moja baba kaže za Isusa da je kopile...:lol:
 
Jedini lik koji je zatrudneo zenu,a da ne probije himen je Bog otac... Ne verujem da je tvoj decko Bog otac,tako da imas srece...

Перо,бре,шта причаш ти!?
Па,пун куурац клинки у среднјим школама,које
су трудне,а невине.
Раде "жешћи" петинг,клинац сврши на самом
улазу у "чавку".
А,знамо како се пуноглавци крећу и колико их има.....
Трудноћа,бајо,а "ђана" нетакнута.
Перо,бре !!!
 
Перо,бре,шта причаш ти!?
Па,пун куурац клинки у среднјим школама,које
су трудне,а невине.
Раде "жешћи" петинг,клинац сврши на самом
улазу у "чавку".
А,знамо како се пуноглавци крећу и колико их има.....
Трудноћа,бајо,а "ђана" нетакнута.
Перо,бре !!!

Ma salio sam se gore,mada je mala verovatnoca da ako je himen citav,a dodje do ovakve situacije doci do trudnoce...
 
Imam 17 godina,i imala sam peting sa deckom...on me je svojim penisom samo takao dole ali nisam sigurna da li je bilo sperme...od tada je proslo oko 3,4 meseca i imam redovno menstruaciju...kolika je mogucnost da ostanem trudna?I moze li uopste nevina devojka da zatrudni?..pomoziteee..:(

Za dvadesteak godina rada, kao ginekolog sam imala dve takve pacijentkinje.Ti si takvu situaciju imala pre 3-4 meseca,otada redovne menstruacije..dakle nisi trudna.Ali da znas za drugi put!(naravno,ako svrsi na ulazu u vaginu).
 

Back
Top