PESMA GODINE

Moon Child:
Lucky girl:
Pa pd stranih mislim da bi bilo ovako:
-Britney Spears:Toxic
-Usher:Yeah
-Eminem:My band
-Jet:Are you gonna be my girl
-I jedna pesma od Franca Ferdinanda,ne mogu imena da se setim.
-Maroon 5:This love

Od domacih definitivno(iako ga ne volim)Lane moje.Mislim da skoro neko nije napravio takav hit.Mada ne volim Zeljka,ali pesma je ok.
mozda mislis na pesmu michael od franza ferdinanda? :idea:
pazi,ove pesme jesu bile hitovi ali toxic,yeah,my band i lane moje nemaju veze s mozgom.bar po meni.
postoji mali milion boljih pesama(nastalih ove godine)

znam da ima meleon :wink: boljih pesama, ali to su ti najslusanije, tako da masa govori da je to najbolje.. mislim - masa to slusa, pa masa i govori, i mi se prilagodjavamo masi.. uh, ni sama ne znam kako mi je to palo na pamet.. ma, lupam :wink:
 
winnetou:
Moon Child:
Lucky girl:
Pa pd stranih mislim da bi bilo ovako:
-Britney Spears:Toxic
-Usher:Yeah
-Eminem:My band
-Jet:Are you gonna be my girl
-I jedna pesma od Franca Ferdinanda,ne mogu imena da se setim.
-Maroon 5:This love

Od domacih definitivno(iako ga ne volim)Lane moje.Mislim da skoro neko nije napravio takav hit.Mada ne volim Zeljka,ali pesma je ok.
mozda mislis na pesmu michael od franza ferdinanda? :idea:
pazi,ove pesme jesu bile hitovi ali toxic,yeah,my band i lane moje nemaju veze s mozgom.bar po meni.
postoji mali milion boljih pesama(nastalih ove godine)

znam da ima meleon :wink: boljih pesama, ali to su ti najslusanije, tako da masa govori da je to najbolje.. mislim - masa to slusa , pa masa i govori, i mi se prilagodjavamo masi.. uh, ni sama ne znam kako mi je to palo na pamet.. ma, lupam :wink:
znam...nazalost :(
ali sto da se prilagodjavamo.... 8)
 
Moon Child:
winnetou:
Moon Child:
Lucky girl:
Pa pd stranih mislim da bi bilo ovako:
-Britney Spears:Toxic
-Usher:Yeah
-Eminem:My band
-Jet:Are you gonna be my girl
-I jedna pesma od Franca Ferdinanda,ne mogu imena da se setim.
-Maroon 5:This love

Od domacih definitivno(iako ga ne volim)Lane moje.Mislim da skoro neko nije napravio takav hit.Mada ne volim Zeljka,ali pesma je ok.
mozda mislis na pesmu michael od franza ferdinanda? :idea:
pazi,ove pesme jesu bile hitovi ali toxic,yeah,my band i lane moje nemaju veze s mozgom.bar po meni.
postoji mali milion boljih pesama(nastalih ove godine)

znam da ima meleon :wink: boljih pesama, ali to su ti najslusanije, tako da masa govori da je to najbolje.. mislim - masa to slusa , pa masa i govori, i mi se prilagodjavamo masi.. uh, ni sama ne znam kako mi je to palo na pamet.. ma, lupam :wink:
znam...nazalost :(
ali sto da se prilagodjavamo.... 8)

ma znam, nego mislim na odluku koja ce pesma biti pesma godine.. znas, to masa odredjuje..
 
Tesko je reci, ali mozda

Alanis Morissette Everything - Alanis bi trebala da bude najveci favorit ove godine.

Anastacia Left outside alone - Anastacia je imala odlicnu godinu i tesko da ce je zaobici.

Gwen Stefani What you waiting for - jos jedan hit Linde Perry

Od muskih bendova ili pevaca ne bih mogao nista posebno da izdvojim.

Od rukija

Ana Johnsson We Are

Od latino hitova sigurno

Aventura Obsession
 
jao taj smor Obsession ...... e ta pesma je po meni SMOR GODINE,ali jbg znam da se vecina ne slaze sa mnom u tome.....
Mislim jedan period kako prebacim kanal, eto ti ono cvrkutanje, pa taman se malo stisa-kad eno ti likova novi spot!!!!!!!!!!!
Ta pesma meni ko neka spanska sapunica, verovatno je i gledaju oni koji i dalje se zaglupljuju tim stvarima.
 
Chester girl:
jao taj smor Obsession ...... e ta pesma je po meni SMOR GODINE,ali jbg znam da se vecina ne slaze sa mnom u tome.
i meni je smor :?
prema nekom njenom početku, čini se da je osmišljena da bude onako...seksi..ali je to poslednja stvar na koju pomisliš dok je slušaš... :roll:
 

Back
Top