stize nova godina, bozic...

anah

Zainteresovan član
Poruka
132
... a sa njima i pokoni, mali, veliki, sareni, prakticni ili totalno bezveze... i nekako vec (ili tek?) sad pocinjem da razmisljam sta bih mogla ove godine da poklonim najblizima, i naravno zaprepastim se jer je l' te sve imaju i nista im ne treba, i naravno da bih mogla da im kupim one dosadne poklone tipa dezodorans i aftershave tati, ili neku knjigu mami a seki neki cd, ali ja bih htela da ove godine budem malo originalnija i kreativnija, i sad nastupate vi sa vasim predlozima i idejama :wink:
 
toliko ih volish pa hoces mi da ti smisljamo ideje ;)
ok daj neke detalje..
ako nemash para - pravi a mozesh i da odglumish
ma ebesh poklone i mene to cheka aaaaaa ma i ne mora ali je glupo
ma uvek mozes da s eizvuces - nova godina nije za nashe podneblje itd
 
Paaa...meni mozes knjigu,opusteno (kad vec neces mami). Razumem da hoces da ih obradujes svojim kreativnim ili neobicnim poklonom blablabla ali ipak ti je najbolja varijanta da im kupis nesto prakticno (pa makar i to sto si nabrojala, a moze i nesto tipa sal,kapa,rukavice...). Recimo,ja sam pre par godina pocela da kupujem zajednicki poklon za celu porodicu a tu ukljucujem i samu sebe. Jedne godine sam kupila jednu lepu lampu u indian shopu,za dnevnu sobu (bila je nesto preko dve hiljade ali toliko bih pukla i dok kupim 4-5 poklona),a prosle godine sam uzela solje za kafu,ali vece u onoj trafici u bulevaru (kod vuka),gde su sve dzidza bidze na taj fazon (uzela sam cetiri solje + tacne,sve sa razlicitim motivima ali na slican fazon). Ti pokloni imaju dve prednosti - jedna je sto ih tvoji ukucani zaista mogu koristiti a druga je, naravno, sto ih i ti mozes koristiti :lol:
 
Cula sam da su najlepse pokloni koje napravis rucno (nesto od lisca,neki crtez,jelkica...). Ja to zaista nikada nisam praktikovala i retko kad ja mojima kupujem poklone (jedino sam kuila mami solju proslog 8.marta :oops: ). Nisam bas mastovita za to. Ili biram 2-3 sata a to je morate priznati veeeliki smor.... Ne vilim ja tu 'sezonu' davanja,nekako mi bezveze kad ocekujem poklon,kao i za rodj. Bolje je kad ga ne dobijem tada neggo za par dana ili nedelja...Onda sse vise iznenadis,a + si i ljut jer ga nisi dobila pa nista i ne ocekujes :wink:
 
e pa i tu sam muku skinula sa glave, jeste sve bi bilo lepo da se ima kinta ali kako kao i svaki student nemam nikad ni ustedevine, da ne kazem da sam skoro stalno u minusu, dakle seka ce ove godine dobiti fotrolou za cd-e a zajedno cemo matorcima da kupimo onaj komplet za fondue i to je to bar do rodendana :wink:
 

Back
Top