Adriano ili Toti

Bullitt13:
Glupo pitanje Totti je shminker ima dodushe dobar shut, ali Adrino i tehnichar i shuter naredne dve tri godine su njegove!

Ko je sminker? Totti ili Adrijano? Gledaj malo utakmice Intera pa ta mrcina od Adrijana ne zeli da potrci na protivnika, gledao sam skoro kako izvodi penal magarcina zapinje ko bolestan i pogodi stativu, prerano se digao u zvezde!
Totti je carobnjak sa loptom, jedan od retkih kojima je Bog dodelio taj dar, pravi vodja i covek za atmosferu u svakoj ekipi!Pa evo i podataka iz prethodne sezone na Tottiju su u proseku napravljena 8.3 faula po mecu, a na drugom mestu su Nedved i Chevanton sa po 3.7 faula! To dovoljno govori!!!
 
vlama:
Bullitt13:
Glupo pitanje Totti je shminker ima dodushe dobar shut, ali Adrino i tehnichar i shuter naredne dve tri godine su njegove!

Ko je sminker? Totti ili Adrijano? Gledaj malo utakmice Intera pa ta mrcina od Adrijana ne zeli da potrci na protivnika, gledao sam skoro kako izvodi penal magarcina zapinje ko bolestan i pogodi stativu, prerano se digao u zvezde!
Totti je carobnjak sa loptom, jedan od retkih kojima je Bog dodelio taj dar, pravi vodja i covek za atmosferu u svakoj ekipi!Pa evo i podataka iz prethodne sezone na Tottiju su u proseku napravljena 8.3 faula po mecu, a na drugom mestu su Nedved i Chevanton sa po 3.7 faula! To dovoljno govori!!!

Jesi li gledao utakmicu Inter - Roma kada je posle gola Rome pri rez. 3-2 Totti pokushao da uzme loptu i stavi je na centar. Loptu mu nije dao Stankovic, a Totti mu se uneo u lice, kad ga je Deki odgurnuo i grunuo loptu u tribine, Totti se pokunjio ko pokisao i neimajuci petlju da odgovori, otperjao, dok je Adriano na neznamo kojoj skoro odigranoj utakmici zestoko uzvratio i to sa dve ruke odjednom nekom igrachu kraj aut linije! Ko je tada mudo ispao?
 
Jesi li gledao utakmicu Inter - Roma kada je posle gola Rome pri rez. 3-2 Totti pokushao da uzme loptu i stavi je na centar. Loptu mu nije dao Stankovic, a Totti mu se uneo u lice, kad ga je Deki odgurnuo i grunuo loptu u tribine, Totti se pokunjio ko pokisao i neimajuci petlju da odgovori, otperjao, dok je Adriano na neznamo kojoj skoro odigranoj utakmici zestoko uzvratio i to sa dve ruke odjednom nekom igrachu kraj aut linije! Ko je tada mudo ispao?[/quote]

Pazi, ovako ,ako cemo o igrackim kvalitetima Totti je ipak bolji igrac, covek koji zna fudbal i vezanih ociju, a ako cemo o ljudskim kvalitetiuma tu Adrijano nema sta da trazi sa Tottijem, pa svi vec znaju da je u 6 miliona primeraka prodana knjiga tj. zbirka viceva na Tottijev racun i od te prodaje je svaki Evro otisao u humanitarne svrhe, kao i to da 1/3 nedeljne plate odlazi na ziro-racun Rimske ustanove za nezbrinutu decu!!!E to je dokaz ko je veliki igrac i covek,a ne da li je nekoga pretukao ili ne!!!
Ako meni neverujes ili nisi vec cuo za ovo mozes sve proveriti na sajtovima:
www.francescototti.com ili www.asroma.it
 
Ne mogu se uporedjivati Toti i Ardijano.Toti vodi igru i odrzava celu Romu u zivotu.Adrijano dobija lopte na 15-20 metara i onda razara sve okolo i cepa mreze.Nisu oni ni slican tip igraca da bi se mogli uporedjivati.Mada ja volim da gledam Adrijana,jer je retko jak i visko centarfor koji ima odlicnu tehniku.Toti kao sto rekoh drzi Romu da ne ispadne u Seriju B.Roma bez njega je 0.
 
Totia bi trebalo zvati Doktor Toti,za razliku od Adriana koji je prava fudbalska cepanka.
To je naj gori igrac Intera,nikad Inter nije imao goreg igraca koji hoce da bude vodja ,sramota za klub gde su nekad igrali najbolji svetski igraci.
Danas je opet promasio penal,po ko zna koji put ove sezone.Pitam se sta je sa Mancinijem,da nije mozda jeo bunike?
Toti je car,gde ste nasli da ga uporedjujete sa onom cepankom.
 
Forza Lazio!!!!!!!!! Kako jako puca... Sto mu ne odnese ruk...Hoce maneken da iznese baklju koju su bacile LACIJALE a ona puce tako da Toti nije znao gde se nalazi 15 min. Mora da je posle utakmice rekao mami:"Joj kako sam se prepala"! Adriano=Juncic dignutog nosa
 
Totti je iskusniji i kvalitetniji igrac od Adriana,
mnogo sam ga voleo dok je bio u Parmi (posle sam zavoleo i Inter zbog njega).U Pami je bio CAR ,a sad se brate mnogo ugojio i poceo da posustaje(pr.prom. pen.)
 

Back
Top