majonez?

jagodica

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.185
e ovo je zaone shto ne citaju zenski kutak ali uglavnom za muskarce
kakav je vash stav prema majonezu. da li ga volite mnogo, ravnodusni ste...ili ste skloniji senfu. da li jedete light varijantu.
znaci bash majonez nisu neke insinuacije :evil:
 
Mislim da ova silna razglabanja o majonezu odlicno uticu da mi detaljno smuce jajasto-uljastu namirnicu...
dobro bi bilo da neko pokrene slicnu temu o sladoledu, pa da onda svi nekako pocnu da svrsavaju pricajuci o tome

i moji probljemi su reseni!
 
Ok, voliim majonez. Ima onaj Dijamantov Tartar Sos, taj mi je najbolji...
E sad bih ja nesto da pitam, odkud se bre bash majonez nasao u pitanju i zasto bash na savremenom muskracu, da te bog pita...? Kakve ovo sve veze ima, jel neka skrivena kamera?
 
jagodica pravi novogodisnju veceru za forumase
ali ovo je sve off the record
nije htela javno o tome jer nece sve da pozove

betty je nesto slicno pocela na zenskom kutku, ali jagodica organizuje svoju frakciju i sada razmislja da li da uzme betikine recepte ili da pravi neki spektakl od sladoleda i tako toga... ne znam ja bas najbolje sve te detalje, ja sam zaduzena za PR
 
jagodica:
etotako:
dobro bi bilo da neko pokrene slicnu temu o sladoledu, pa da onda svi nekako pocnu da svrsavaju pricajuci o tome

ahhaha
samo reci gde????? da pokrenem

Hmmm... nakon detaljnog razmatranja ovog pitanja mislim da bi najpametnije bilo postaviti ovu temu na lJUBAV I SEKS.
Mislim da su muskarci u ovom Savremenom jako konzervativni, pa jedu samo sardine u ulju...
 
jagodica:
PR odbicu ti od plate, ogovarash unaokolo!! ;)
hehe pa da, vechera, u hajatu, samo za moderatore i bozhu... :twisted:

hehe malo menjam porukice
:? pa ovaj sefe... ja samo radim svoj posao... Istrazivanja su pokazala da ovaj narod ima zapazenu fasciniranost zaverama :idea:
 
sve je počelo petka veče na svaštari, više se ne sećam kako, al se baš zakuvala rasprava....
JA ću Da napravim sladoled, a jagodicu ćemo ON THE TOP.
 
jagodica:
e ovo je zaone shto ne citaju zenski kutak ali uglavnom za muskarce
kakav je vash stav prema majonezu. da li ga volite mnogo, ravnodusni ste...ili ste skloniji senfu. da li jedete light varijantu.
znaci bash majonez nisu neke insinuacije :evil:

ja najbolje volim majonez kada ga pripreme nezne zanske ruke...
pa kakav god da ispadne :wink:
 
Rastko Petrović je najbolje voleo vino koje su mlade nataknute Makedonke gayile nogama, rukama pridržavajući suknju, da se vide zanosna bedra....uhuhu.
 
jagodica:
e ovo je zaone shto ne citaju zenski kutak ali uglavnom za muskarce
kakav je vash stav prema majonezu. da li ga volite mnogo, ravnodusni ste...ili ste skloniji senfu. da li jedete light varijantu.
znaci bash majonez nisu neke insinuacije :evil:

MAJONEZ PONEKAD A SENF UVEK :!:
 
jagodica:
e ovo je zaone shto ne citaju zenski kutak ali uglavnom za muskarce
kakav je vash stav prema majonezu. da li ga volite mnogo, ravnodusni ste...ili ste skloniji senfu. da li jedete light varijantu.
znaci bash majonez nisu neke insinuacije :evil:
Znam jednog moji tamani ogromne kolichine majoneza dnevno... :mrgreen:
 

Back
Top