VISOKOLETACI

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
prosle godine sam bio u vezi sa jednom devojkom...ovde neka se zove mira..nesto je studirala i povremeno snimala reklame za lokalnu tv...to je bila jedna od mojih retkih veza gde je sve onako stimalo...sve dok miru nisu zaposlili u toj tv kao voditelja..tu je doslo do promena...valjda se svako vremenom razvija,rastu ambicije,upoznaju se novi ljudi,novi pogledi na svet...tako je mira "prerasla" mene..a posebno moje drustvo...njeni novi prijatelji..tv lica i svi koji idu uz njih su izlazili u one fensi kafice gde te prvo odmere od glave do pete pa snime sta pijes i koje cigar pusis..pa na osnovu toga naprave proce3nu ko si i koliko vredis...pokusala je da me uvuce u to drustvo ..ali joj nije uspelo...uvek sam vise cenio ove moje ulicare d tih nabedjenih "malih karica"...i tako sam malo razmislio i skontao da je doslo vreme da malo budem sam jer mi je sve vise nedostajala samoca...i zavrsili smo...svako na svoju stranu..ona sa svojima ..ja sa svojima..vise se nismo ni sretali ni vidjali..i skoro sam zaboravio da postoji..sve do sinoc..kada me je pozvala u dva po ponoci i uplakana zamolila das dodjem po nju i da se nalazi desetak kilometara van grada na putu...sama..otisao sam po nju i nasao je pored [puta po onoj zimi...izgledala je tako jadno..ko ono kad se kuce prepadne pa se zgrci i cega sta ce se desiti...odvezao sam je kod mene da se malo smiri i dodje sebi...ispricala mi je da je jedan od tih novih poznanika dovezao tamo s namerom da se malo ovajdi ,,pa kad mu nije dala on je fino izbacio iz kola na minus deset...a mene je zvala jer zna da cu sigurno doci po nju jer sam stalno do kasno u gradu...znao sam da me zvala samo iz jednog razloga..sto zna da necu nikom ispricati za njenu bruku i sramotu i sto zna da ce ako zovne nekog drugog sutra ceo grad znati sta se desilo..dva sata sam slusao njeno pokajanje u vezi i mene i mojeg drustva i kako je ispala guska..i kako su svi novi prijatelji namazani i interesdzije...kako svi gledaju samo da je povale..a ja sam cutao i slusao i slusao i slusao..i kad mi je dosadilo da je slusam odvezao sam je kuci...nisam osetio ni trunku sazaljenja prema miri...nisam ni likovao sto joj se to desava..nisam osetio nista...samo sam shvatio koliko mi je milo sto sam muskarac i koliko je dobro kad si na zemlji...i znam da ce mira nastaviti po starom...zato sto je napravljena po sablonu...lepa ,ambiciozna ..i ne mogu da kazem glupa...ali spremna na svako ponizenje samo da bi ostala u tom krugu ljudi koji ce od nje napraviti budalu kad im se prohte...ali ta grupa ljudi je krem ovog grada...***** im mater svima....
 
Shag Ivory:
Pa, ta tvoja Mira ipak jeste gluMpava...
Umesto da razglasi svima kakav je smrad taj tip...
Ne vidim, gde je tu njen blam...

Izgleda se ipak kresnula sa tim tipom sto ju je ostavio tamo na putu... :(
ali nije to mogla da prizna ex decku kojeg je izvukla iz kreveta da bi dosao po nju
 
Slava ume da pomuti um... No, katkad se ljudi tesko spustaju na zemlju... I dobro je sto nisi pokleknuo. Samo bi se mucio s njom. Sama je kriva sto je poklekla pod laznim sjajem "slave". Taj svet je izopacen. U njemu je potrebno biti oprezan. A ona nije bila, mozda upravo zbog naopakog shvatanja... Svet slave ne cini samo ukrasna folija koju vidimo na televiziji. Ima tu mnogo vise... Sasvim moguce je da je etotako u pravu...
 
Kad sam ja isla u osnovnu skolu, (a to je bilo pre 10 godina), onda je Doktor Igiju i jos nekim slicnim "umetnicima" tog doba, ovo bila jedna od tema koje su garantovale hitove!!!
I to sl recept:
Tip repuje kako je pun razumevanja i sazaljenja za svoju malu drocu, koja ga je ostavila zarad tipa s boljim kolima, tj s kolima, jer ih on nema, ali on ima dobro srce.
Taj drugi joj je obecao svasta a dao nista, i onda ona promrzla zvoni na njegova vrata, on otvara ona mu pada pred kolena.
I onda zenski vokal najtuznijim mogucim glasom zapeva i moli za oprostaj...
itd..

Savetujem onom ko je postavio topic da zastiti svoja autorska prava za slucaj da neki textopisac ovo procita i preuzme.

Srdacan pozdrav.
 
Julian_Duranona:
Dovla:
Pa ako se kresnula s njim zasto bi je ovaj ostavio tamo? :shock:
Daj, bre... Ti, kao nikad nisi kresnuo ribu i ostavio je na putu...?!
I sta nadju je sutra mrtvu jer se smrzla ili je naisao neki manijak ili je kidnapovali dok je stopirala da bi joj izvadili bubreg. Neka ne kosta me nista da je vratim a meni mnogo znaci da ne moram posle da razmisljam. :wink:
 
inspirion:
Ala si rastrubio o miri.

Mada prica mi deluje nerealno.Ili si ti to suvise svojim ocima gledao.
Kolega inspirion, veoma perceptivno... svaka cast.
A kojim to ocima covek da je gleda ... i iz kog ugla? Da li direktno, onako u oci ili nos ili u ... oci
ili mozda sa strane, od nazad?
gore ili dole?
 
Ne znam iz kog ugla hoce da gleda.
Ali meni takve devojke,koje zele nesto u zivotu, ne smetaju.Ne bih kukao nego bi ih pratio.
Muskarac ne valja ako makar ne prati zenu.
Ne volim one koje sede kuci i lizu svoje rane sa ortacima na picu.To mi je blejane. Ali naravno,ne treba ni baciti ono sto jesi.

Mada,mozda ja iz nekog drugog ugla gledam.
Treba prihvatiti da ljudi imaju prava traziti najbolje za sebe.
 

Back
Top