Šta vam znači majonez u životu?

e ima neki ok majonez bez jaja..ima jedan fuj i jedan bolji. mislim da je taj bolji Sunce
ali ok nije kao jajasti ali ipak mozhe
ja bas ne biram ali mislim da je dijamant : )) u stvari ne znam, polimark je slabiji.
ali kao kontrolisem se : ))

a dobar je i domaci, kod mene se pravilo jednom
kapljesh ulje i mutis zumanca, bude bas velika zapremina posle
 
Ali fora je stvarno sumnjiva: dijetalni majonez, kafa bez kofeina, žvake što štite zube od karijesa, pa sad neka nova DIJETALNA MILKA. Ja niš ne verujem. Ako mi se sviđa ukus, jedem, ali ne razmišljam. Isto tako, volim Mutnivitu, Hemofarmovu, ne drugu, ali mi ona priča o lekarima koji sintetišu taj sok i lekove istovremeno ne drži vodu. Znam da je komercijalno, i da suštinski nema vitamina, ali volem.
Drugo: POJELA BIH I *****; ako je sa majonezom... :shock:
 
kapljesh ulje i mutis zumanca, bude bas velika zapremina posle
Joj, jednom godisnje to radim i dok je ta radnja u toku (to kapjanje ulja u nedogled) svaki put se zakunem da nikad, ali nikad vise necu da liznem majonez! :shock: Koliko ulja! I holesterola! 1 kasicica majoneza=100kcal. Inace, volim ja majonez...od domacih polimarkov je zakon, i naravno tomi...mmmmmm. Samo retko kad to sebi dozvoljavam :roll:
 
Ne mozete ni da predpostavite u kojim ga kolicinama konzumiraju braca rusi-uzas!Cak ga i na ribu stavljaju :roll: a da ne pricam o salatama koje jedu prije rucka(bukvalno je svaka sa majonezom)-nije cudo sto imaju veliki procenat gojaznosti,rijetko mozete vidjeti zenu poslije 40-te da nema bar 10kg viska.Sreca moja sto imam "svadbarski sindrom"(ono kad se uprkos izobilju hrane vratis gladan)pa mi se tako,zbog pretjeranosti smucio i majonez koji sam obozavala!Od kad sam se "skinula" sa THOMY-ja smrsala sam oko 5 kg!JUPI!!!!!!!!!!Jos ako uspijem da izbacim gazirano... :lol: :lol: :lol: !
 
Betty:
ja ne pijem gazirano (posle sam zedna do besvesti, isto i od gustih i od domacih sokova),
ali jedem i SLANINU S MAJONEZOM 8)
Od toga sam se i ja "ubijala"!Ali da vidis cveklu ili kupus u majonezu kao sto ovdje jedu mislim da ne bi probala!A zamisli tek przenu morsku ribu prelivenu majonezom-e to je uzas i skrnavljenje ukusa ribe!Ma pojma nemaju sa kuvanjem a sprdaju se sa francuskom i italijanskom kuhinjom!Prosto nevjerovatno!
 
liv:
Od toga sam se i ja "ubijala"!Ali da vidis cveklu ili kupus u majonezu kao sto ovdje jedu mislim da ne bi probala!A zamisli tek przenu morsku ribu prelivenu majonezom-e to je uzas i skrnavljenje ukusa ribe!Ma pojma nemaju sa kuvanjem a sprdaju se sa francuskom i italijanskom kuhinjom!Prosto nevjerovatno!
Mislim... bolje kupus sa majonezom, nego - prazan kupus!
Bolje riba sa majonezom, nego - riba brez nista!
I da... ja najvise volim - Zvijezda majonez!
Da li je moguce, da je ovo najzanimljivija tema na forumu, pa sam se ovako zalepio... k'o Incognito za vruce pantalone...?
 
Julian_Duranona:
liv:
Od toga sam se i ja "ubijala"!Ali da vidis cveklu ili kupus u majonezu kao sto ovdje jedu mislim da ne bi probala!A zamisli tek przenu morsku ribu prelivenu majonezom-e to je uzas i skrnavljenje ukusa ribe!Ma pojma nemaju sa kuvanjem a sprdaju se sa francuskom i italijanskom kuhinjom!Prosto nevjerovatno!
Mislim... bolje kupus sa majonezom, nego - prazan kupus!
Bolje riba sa majonezom, nego - riba brez nista!
I da... ja najvise volim - Zvijezda majonez!
Da li je moguce, da je ovo najzanimljivija tema na forumu, pa sam se ovako zalepio... k'o Incognito za vruce pantalone...?
Izgleda da si se ti tamo na sjeveru toliko navikao na slabu hranu(mislim na njihovu nacionalnu kuhinju) da ti i ove ruske zakuske :roll: izgledaju privlacno.Cula sam za neke "specijalitete" od kitovog mesa(ili nekog sl.)-jedan moj drug se vratio zelen iz Rejkjavika-dobro je pa je bio samo nedelju dana,ko zna sto bi bilo da je duze ostao!Ajde ispricaj nam malo o islandskoj kuhinji!
 

Back
Top