Nokia N95 8gb

Knindza_Krajisnik

Zainteresovan član
Poruka
184
Potrebna mi je pomoc!Posto sam izgleda pokupio viruse u telefon.Kako bi mogao uraditi flesovanje,da pobrisem sve iz telefona i instaliram original softver,i odakel da skinem softver.Ovde kod mene nemam poverenja u nijedan servis posto su sve same rupe.A ako ne budem mogao sam odraditi moracu slati za BG.Hvala svima unapred!!!!
 
Da to celo vreme pokusavam, ali ne uspevam. Neznam u cemu je problem ali telefon povezem sa USB kablom i daje mi dve solucije Mas Storage i webcam. Odaberem prvu i dobijam informaciju USB no storage for PC. Sve daljne akcije su besmislene. Probavao sam sa drugog kompa jer sam mislio da mom windowsu nedostaju drajveri, ali dobijam istu informaciju. Dali je ipak potrebna neka zakrpa za windows ili je neka greska u softveru telefona. Ima li ko ideju kako da resim problem ??? Hvala!!!
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima. Posedujem nokiu N95, obicnu. Iskreno, nikad se nisam bavio softverima za mobilni telefon, pa ako ima neko da mi ukratko objasni, koji su softveri najbolji za ovaj telefon i sa kojih sajtova se oni skidaju. Posebno me interesuje softver za maps, kako bih mogao koristiti GPS.

Unapred hvala.
 
Ako nikad nisi čistio memoriju niti osvežavao softver, a pretpostavljam da je stariji telefon, nešto se možda zabagovalo u njemu, ili ga je nešto vremenom "zagušilo" iznutra. Najbolje da vidiš u servisu.
 

Back
Top