kako poslati neku datoteku preko emaila?

imam incredimeil 2.0 i hteo sam poslati jednu datoteku ali ispise sledece:
one or more messages not be sent
detail

552-5.7.0 Our system detected an illegal attachment on your message. Please
552-5.7.0 visit http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=6590 to
552 5.7.0 review our attachment guidelines. l14sm834340fan.9

pomagajte

Па шта си очекивао кад некоме хоћеш да увалиш Keylogger-a?! Хакерашу ниједан! :dash::worth:
koji keylogger se salje preko meila i spijunira zrtvu posle ti vraca sve sifre ja imam actual spy ali ne provaljujem to sa meilom z:hm:

skinuo sam kgb keylogger ae sad neki screenshot kako da posaljem zrtvi e-mail i da vidim njegove sifre
 
Па шта си очекивао кад некоме хоћеш да увалиш Keylogger-a?! Хакерашу ниједан! :dash::worth:

Kakav je ovaj DeMikelis detektiv :mrgreen:

ne nije to nego napravio sam virus i ocu da ga posaljem nikakav keylogger

Nije sija nego vrat, kao baja uspeo da napravi virus, a neznam kako da posalje mail, mislim smesno, ti ako si napravio virus ja sam Napoleon :deda:
 
Nije sija nego vrat, kao baja uspeo da napravi virus, a neznam kako da posalje mail, mislim smesno, ti ako si napravio virus ja sam Napoleon :deda:

Ma ako je on napravio virus, ja sam onaj koji je izmislio virus.



pa ne brate ja da posaljem ono mi izbaci neko sranje

Procitaj ovo i vidi sta si ti, ma bre da se nasmejem:

Lameri su uglavnom one osobe koje ništa nisu otkrili a koji nanose štetu drugima pomoću virusa koji su već napravljeni.
Ti si jedan lamer koji ne zna ni sta je komp.


@tema :


As a security measure to prevent potential viruses, Gmail doesn't allow you to send or receive executable files (such as files ending in .exe) that could contain damaging executable code. In addition, Gmail does not allow you to send or receive files that are corrupted
 
Poslednja izmena:
Haker

Haker, u svom izvornom značenju opisuje osobu koja se bavi istraživanjem mogućnosti računara i njihovoj pozitivnoj primeni u svakodnevnom životu. Hakeri su veoma inteligentne osobe koje istražuju ono što je sakriveno u hardveru i softveru. Prosto rečeno, oni su pronalazači onoga što je, ili neko, sakrio od očiju javnosti ili pronalazači propusta koji su napravljeni greškom. Ceo svet ima iskrivljeni sliku o hakerima, kada se pomene reč haker prvo što čovek pomisli da je takva osoba opasnost za računar, da pravi razne viruse, trojance, malvere da bi pomoću tih programčića krao podatke iz tuđeg računara ili naneo štetu drugom računaru. Od trenutka kada haker svojim pronalaskom propusta ili greške u softveru napravi nekome štetu, tada prestaje da bude haker i postaje cracker.
Cracker

Crackeri (kraker ili kreker) su isto što i hakeri, veoma inteligentni ljudi koji pronalaze propuste u softveru koristeći svoje znanje, ali to koriste u svrhu da bi nekom naneli štetu. Crackeri pišu viruse i trojance pomoću kojih kradu podatke sa drugih računara ili prave štetu.
Lamer

Lameri su uglavnom one osobe koje ništa nisu otkrili a koji nanose štetu drugima pomoću virusa koji su već napravljeni. Za razliku od hakera i krakera za koje je potrebno poznavanje nekog od programskih jezika, lameri-ma je dovoljno da nauče kako se koriste trojanci i prave štetu svetu.

Prijatan ti dan, pa vidi sta si ti i kako se blamiraš kuku tvojoj majci kad ju blamiraš tako.
 
debilu virus je moja kreacija napravio sam ga da obori sistem uostalom ko si ti da se tebi pravdam obican virus u notepad-u da izbrise fasciklu windows zar je to tesko

Alo decace, sta ti umisljas, a ???
Registrovao si se ovde pre neki mesec, nista pametno od tebe nismo culi !
Stalno nesto lupas, otvaras 100 nekih nepotrebnih tema, predstavljas se kao strucnjak da si napravio virus, a neznas ono sto zna dete sa 10 godina http://forum.krstarica.com/showthread.php/436580-gde-se-gleda-ip-necijeg-kompa

Mislim smesno, em sto spamujes, em sto javno pozivas na hakovanje, tebe treba odma banovati, a to taj virus kako ti nazivas i to nije tvoja kreacija, nego ko zna odakle si skinuo, ako si uopste skinuo, cekaj samo da te spazi neko, admin ili mod, pa ce da te oni hakuju sa Krste.
:deda:
 
Alo decace, sta ti umisljas, a ???
Registrovao si se ovde pre neki mesec, nista pametno od tebe nismo culi !
Stalno nesto lupas, otvaras 100 nekih nepotrebnih tema, predstavljas se kao strucnjak da si napravio virus, a neznas ono sto zna dete sa 10 godina http://forum.krstarica.com/showthread.php/436580-gde-se-gleda-ip-necijeg-kompa

Mislim smesno, em sto spamujes, em sto javno pozivas na hakovanje, tebe treba odma banovati, a to taj virus kako ti nazivas i to nije tvoja kreacija, nego ko zna odakle si skinuo, ako si uopste skinuo, cekaj samo da te spazi neko, admin ili mod, pa ce da te oni hakuju sa Krste.
:deda:

Sve se mislim da li da PP moderatora falco.
 
Sve se mislim da li da PP moderatora falco.

Na zalost nisam moderator na ovom podforumu tako da ne mogu da zakljucam temu.


imam incredimeil 2.0 i hteo sam poslati jednu datoteku ali ispise sledece:
one or more messages not be sent
detail

552-5.7.0 Our system detected an illegal attachment on your message. Please
552-5.7.0 visit http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=6590 to
552 5.7.0 review our attachment guidelines. l14sm834340fan.9



pomagajte

Znam koliko je zanimljivo da se pravi virus. :D Nama je profesor u srednoj pokazao kako da napravimo virus koji se samo razmnozava. Na srecu, nikome nije palo na pamet da doda jos par redova koji ce da brisu pojedine fajlove i da to sve ubaci u program koji navodno instalira novu temu za PC. :D

Umesto sto ucis da pravis viruse, bolje se potrudi da naucis da radis u nekom programskom jeziku i da pravis neke druge programcice (ne mislim na programe koji saberu x i y :P ).
 
Poslednja izmena:

Back
Top