Sex za jednu noc

U mom slucaju seks povezan sa osecanjima,i nikako nisam za te jedan dan-noc kres varijante jer komplikuju zivot..premalo zadovoljstva previse ceznje i zelje koja se posle ne gasi twek tako..

Ako neko vec ima zakomplikovan(brak haha) zivot onda da izbegava ovakvo nesto,
no mi slobodnjaci zasto da ne zakomplikujemo malo ovaj nas previshe pojednostavljen zivot z:mrgreen:
 
Hehehe..obavesten si..hehe ma ja sam se tog stava i pre braka drzala a sad to sve od coveka do coveka,nekome brak ni najmanje ne predstavlja prepreku za tuc vamo tuc tamo..
Kako covek odraste tako i prihvati ili ne razne propise, drustvene, porodicne....
ako neko manje voli sex onda mu nece biti problem da se i pridrzava tih propisa, no strastvene dushice ce naci nacin da zaobidju te kojekakve prepreke i tucnuce se vamo i tamo kad god im se za to pokaze povoljna prilika
z;)
 
Kako covek odraste tako i prihvati ili ne razne propise, drustvene, porodicne....
ako neko manje voli sex onda mu nece biti problem da se i pridrzava tih propisa, no strastvene dushice ce naci nacin da zaobidju te kojekakve prepreke i tucnuce se vamo i tamo kad god im se za to pokaze povoljna prilika
z;)

Kakvi propisi? Niko nikome nije naredio da je moranje biti veran, jos manje postoji zakon koji to odredjuje..valjda se pojedinac svesno odlucuje za taj korak?
Hoces da kazes da verne osobe nisu strastvene, manje vole seks? :think:
 
18de2c96e80cca24e1f998003275d4e5.gif
 
Dali praktikujete sex za jednu noc?Ono upoznate se sa nekom devojkom(muskarcem) ,prorade varnice i desi se ...Uopste dali ste za odredjen vid odnosa koji se bazira samo na povremenom sexu ,namerno kazem vid odnosa ,zato sto se to nemoze smatrati vezom ...Pravite li razliku izmedju devojaka(muskaraca) sa kojima se povremeno vidjate radi sexa ,i onih sa kojima budete u ozbiljnijim vezama ...malo opsirnije ,al hebiga z:mrgreen:

ne :manikir:
 
Kakvi propisi? Niko nikome nije naredio da je moranje biti veran, jos manje postoji zakon koji to odredjuje..valjda se pojedinac svesno odlucuje za taj korak?
:think:

Svesno se odlucuje, no to je i dalje samo obicno pravilo koje ima realnu snagu jedino zato sto je siroko prihvaceno.

Hoces da kazes da verne osobe nisu strastvene, manje vole seks?
Cesto se i ja pitam ovo pitanje,
ako je zbog ljubavi to je izuzetna retkost i ako zivish u takvoj bracnoj zajednici zahvali svojoj srecnoj zvezdi, budi verna svom muzu i uzivaj
u realu najmanje 50-80% muzeva i zena bice neverne svojim partnerima, a tih ostalih 20% ili su nezainteresovani u nista sexualno ili jako vole svoje partenere.
 
Svesno se odlucuje, no to je i dalje samo obicno pravilo koje ima realnu snagu jedino zato sto je siroko prihvaceno.

Cesto se i ja pitam ovo pitanje,
ako je zbog ljubavi to je izuzetna retkost i ako zivish u takvoj bracnoj zajednici zahvali svojoj srecnoj zvezdi, budi verna svom muzu i uzivaj
u realu najmanje 50-80% muzeva i zena bice neverne svojim partnerima, a tih ostalih 20% ili su nezainteresovani u nista sexualno ili jako vole svoje partenere.

Aha..znaci i potenciranje kres sheme je samo obicno pravilo?...
bIcu..:rida:..verna sam kao pas...do smrti i posle nje.....a nisam ni medju tih 20%..:lol:
 
Aha..znaci i potenciranje kres sheme je samo obicno pravilo?...
Zasto pravilo? Nikde ne postoji ama bash nikakav spoljini prirsak da kresnesh nesto zabranjeno, mozda malo posotji neki unutrasnji pritisak(u gacama haha ), u avanturu se upustish jedino zato sto zelis(ne morash) dobar sex

bIcu....verna sam kao pas...do smrti i posle nje.....a nisam ni medju tih 20%..
To ce te kad-tad pokopati, ne postoji savrsenstvo na ovoj planeti, i kad najmanje ocekujemo necije 'nesavrsenstvo' nas pogodi direktno u srce
 
Zasto pravilo? Nikde ne postoji ama bash nikakav spoljini prirsak da kresnesh nesto zabranjeno, mozda malo posotji neki unutrasnji pritisak(u gacama haha ), u avanturu se upustish jedino zato sto zelis(ne morash) dobar sex


To ce te kad-tad pokopati, ne postoji savrsenstvo na ovoj planeti, i kad najmanje ocekujemo necije 'nesavrsenstvo' nas pogodi direktno u srce

Kontradiktoran si...biti veran je pravilo, a varati nije..pravila nema, postoji samo svesna odluka pojedinca da li ce varati, imati kres semu, biti veran...

zato cu i da ostanem sama...eventuelno cu kupiti sebi neku zverku da je mazim, pazim,...:lol:
 
Kontradiktoran si...biti veran je pravilo, a varati nije..pravila nema, postoji samo svesna odluka pojedinca da li ce varati, imati kres semu, biti veran...
Najbolja je chorba kad se sve to pomesha zajedno, no treba tu biti dobar kuvar prvo(kontradiktorno hm) ;)
zato cu i da ostanem sama...eventuelno cu kupiti sebi neku zverku da je mazim, pazim,...
A si ti zensko ccccc,
postoje 'zverke' koje zele da ih se mazi i pazi, samo sto se ne kupuju vec jesu besplatne, ovo nije bezobrazno recheno, takav je zivot i tako stvari funkcionishu :neutral:
 
Još uvijek sam pod utiscima... i sada ću sama sebi reći - Dobrodošla u klub "grešnih"! :azdaja: Hmm.. Svidjao mi se, svidjala sam mu se i jedno veče samo BUM :vatromet:! bez mnogo razmišljanja i priče... Bilo je super i ponovilo se naredna 3-4 dana! :super:
Šta će biti dalje- ne znam.. Uglavnom, trudiću se svim snagama da se ne zaljubim u njega i za sad uspijevam da ga ne zovem i ne razmišljam o njemu... realno, mislim i da bi mogli imati i neku kvalitetnu vezu, ali s obzirom na način na koji je počelo naše druženje, ne nadam se previše .:confused:
 

Back
Top