Mnogo ga volim ali...

Gost
mi se uopste ne svijda kako je gradjen... visok je /dobro to mogu da istolerisem :wink: /, ali mi se u opste ne svidja sto je premrsav, pa osetim njegove koske ako ocu da ga stipnem za but... a on je sam zadovoljan kako izgleda :cry: :cry: :cry:

mislim, najgotivnija osoba koju sam upoznala, ali bas da nece da se ugici ni jedan kg... :cry: voli da jede ali pazi sta...

sta biste vi uradile na mom mestu??? :?
 
Ja sam imala mrsavog decka,ali kad sam se zaljubila u njega ja to uopste nisam primecivala,drugi su mi govorili,ali meni je on bio savrsen...tako da razmisli dali si se bas zaljubila...jer tad bas ne radi racio...nebi ti to smetalo...
ne znam ovo je iz mog iskustva.. :wink:
 
devojka_bgd:
Ja sam imala mrsavog decka,ali kad sam se zaljubila u njega ja to uopste nisam primecivala,drugi su mi govorili,ali meni je on bio savrsen...tako da razmisli dali si se bas zaljubila...jer tad bas ne radi racio...nebi ti to smetalo...
ne znam ovo je iz mog iskustva.. :wink:

bivsi deckic... al jos trzam na njega... :wink: nego ako se ponovo smuvamo, a on odrzi tu liniju... necu da furam sa cackalicom... pored njega ja izgledam debelo... a razlog sto sam postavila na forum je zato sto smo se ovih dana glupirali i rekao mi je da se nikad nece ugojiti... :cry:
 
Isti slučaj i sa mnom. Ja sam bila sa dečkom 5 godina, i dan-danas mi se sviđa kako izgleda (mršavi vegetarijanac)!!! A ja sam, jelte, vesela okruglica....Građena ko kontrabas, što reče moj šef.
 
Ja mislim da to nema nikakve veze sa njim,nego sa tobom... Da si malo izkompleksirana... I da bi ti onda smetalo sto je on toliko mrsav,a ti pored njega,kao sto kazes,izgedas debelo... Ne znam... Razmisli lepo...
 
Sasha85:
Ja mislim da to nema nikakve veze sa njim,nego sa tobom... Da si malo izkompleksirana... I da bi ti onda smetalo sto je on toliko mrsav,a ti pored njega,kao sto kazes,izgedas debelo... Ne znam... Razmisli lepo...

nema veze sa komplexima... jednostavno ne svidja mi se da kad stavim ruku u njegov zadnji dzep osetim koske umesto misica... bljeeeeeeeeeeeek!

glavni razlog zasto ipak dizem ruke od njega...
 
Ti si osoba koja nezna sta hoce i nazalost imas mnogo pogresno shvatanje o poimanju ljubavi.Sem toga sta si uopste zelela da postignes ovim pitanjem.Mozda odgovor.E pa evoti odgovora.Ostavi ga .Ionako ga dovolno nevolis kada nemozes da ga prihvatis onakvog kakav jeste.Jednostavno on je normalan ali ti moras razmisliti koliko je tvoj rezon ispravan.
 
Moj bivsi momak, sadasnji muz je isto jako mrsav. Meni , koja ga obozavam to ne smeta. Smetaju mi komentari drugih ljudi: Sta mu to radis kad je tako mrsav, hranis li ga ti uopste. I bojim se sta ce njegova mama da kaze, mada, njega volim kakav god da bude!
 
Anonymous:
mi se uopste ne svijda kako je gradjen... visok je /dobro to mogu da istolerisem :wink: /, ali mi se u opste ne svidja sto je premrsav, pa osetim njegove koske ako ocu da ga stipnem za but... a on je sam zadovoljan kako izgleda :cry: :cry: :cry:

mislim, najgotivnija osoba koju sam upoznala, ali bas da nece da se ugici ni jedan kg... :cry: voli da jede ali pazi sta...

sta biste vi uradile na mom mestu??? :?

pa onda bi najbolje bilo da se udas za vola pa ces imati na raspolaganju 4 buta za stipkanje
 
Gost ako ga volis onda nemoj da trazis mane na njemu, jer ako nekoga volis onda ga volis svim vrlinama i manama svejedno dali je debeo ili mrsav ruzan ili lep, radi tih stvari ne bi trebala da razmisljas uopste ili da se stidis...toliko od mene
 
Anonymous:
mi se uopste ne svijda kako je gradjen... visok je /dobro to mogu da istolerisem :wink: /, ali mi se u opste ne svidja sto je premrsav, pa osetim njegove koske ako ocu da ga stipnem za but... a on je sam zadovoljan kako izgleda :cry: :cry: :cry:

mislim, najgotivnija osoba koju sam upoznala, ali bas da nece da se ugici ni jedan kg... :cry: voli da jede ali pazi sta...

sta biste vi uradile na mom mestu??? :?

Probala sam da promenim jednu osobinu kod decka do kog mi je svojevremeno bilo mnogo stalo, ali sam izgubila celih godinu dana a uradila nisam nista...

Stoga, moj je savet da ga ili prihvatis takvog kakav jeste ili da ga se okanes...
 
E znam da zvuči strava glupo ali ni ja nikad nisam to mogla... ne svidja mi se izgled i to je to, nema dalje... ne mogu da ga zamislim.
Ali nije fazon u tome da bude nešto extra, baš naprotiv, može za sve druge da bude najveći gabor ovoga sveta a da ja u njemu vidim to nešto i to je to. Ali najmanja sitnica koju niko ''normalan'' ne bi ni primetio ili bi izignorisao može da me dovede do ludila. Ogroman nos nekom dobro stoji, veliki podočnjaci mogu da budu sexy ali ako je na nekom nešto odvratno da prvo to odvratno svaki put primeti ZABORAVI GA ODMAH
 

Back
Top