profesor i ucenica

taj_rad

Početnik
Poruka
4
sta mislite o ovoj kombinaciji? ja sam vec 10 meseci u vezi sa mojim razrednim, jos nas niko nije provalio...volim ga i lepo mi je sa njim, a razlika u godinama nije mnogo velika, 16. nikada necu moci da ga ostavim, iako je ozenjen i ima sina.
sta mi vi savetujete i mislite li da je to OK?
 
taj_rad:
sta mislite o ovoj kombinaciji? ja sam vec 10 meseci u vezi sa mojim razrednim, jos nas niko nije provalio...volim ga i lepo mi je sa njim, a razlika u godinama nije mnogo velika, 16. nikada necu moci da ga ostavim, iako je ozenjen i ima sina.
sta mi vi savetujete i mislite li da je to OK?

:shock:
 
Nije da nema, pogotovo kod nas ima svega. Al' ova je prilicno extreman slucaj, 16 godina nije mala razlika, 10 meseci je mnogo duga veza za taakv slucaj!!!
Al ako je njima lepo neka im... mada kladim se ce razredni da bude taj koji ce prvi da prekine sharadu.
 
taj_rad:
sta mislite o ovoj kombinaciji? ja sam vec 10 meseci u vezi sa mojim razrednim, jos nas niko nije provalio...volim ga i lepo mi je sa njim, a razlika u godinama nije mnogo velika, 16. nikada necu moci da ga ostavim, iako je ozenjen i ima sina.
sta mi vi savetujete i mislite li da je to OK?
What`a f*ck :shock: :shock: :shock:
 
taj_rad:
sta mislite o ovoj kombinaciji? ja sam vec 10 meseci u vezi sa mojim razrednim, jos nas niko nije provalio...volim ga i lepo mi je sa njim, a razlika u godinama nije mnogo velika, 16. nikada necu moci da ga ostavim, iako je ozenjen i ima sina.
sta mi vi savetujete i mislite li da je to OK?ja ti savetujem da mi sapnes koja je skola u pitanju daj majmun ladno letne s posla a tebi da pozovu tatu i mamu i da te slatko izlupaju,trazi devojcice svoje vrsnjake a to sto radis njega moze da dovede do izbacivanja s posla kao sto bi i trebalo da se desi
 
taj_rad:
sta mislite o ovoj kombinaciji? ja sam vec 10 meseci u vezi sa mojim razrednim, jos nas niko nije provalio...volim ga i lepo mi je sa njim, a razlika u godinama nije mnogo velika, 16. nikada necu moci da ga ostavim, iako je ozenjen i ima sina.
sta mi vi savetujete i mislite li da je to OK?

Дете, какав ти савет уопште тражиш? :roll: Или се то само хвалиш?? :? Или нас, највероватније, само палиш??? :wink:
 
taj_rad:
sta mislite o ovoj kombinaciji? ja sam vec 10 meseci u vezi sa mojim razrednim, jos nas niko nije provalio...volim ga i lepo mi je sa njim, a razlika u godinama nije mnogo velika, 16. nikada necu moci da ga ostavim, iako je ozenjen i ima sina.
sta mi vi savetujete i mislite li da je to OK?
e...kako si uspela???
ja bih sa svojom asistentkinjom...ali me ne primecuje :?
sigurno zato shto mi je masna kosa :(
 
Lol... ja za malo nekada davno da zaglavim sa svojom profesorkom engleskog... Srecom na vreme smo stali, i ne bih voleo da je ispalo ikako drugacije...

Ipak profesor-ucenik/student etika treba da vazi u obrazovanju...
 
Ja sam cuo za to da postoji druzenje izmedju profesora i ucenika (licno se druzim sa dve profesorke iz skole) ali za vezu... to je vec ili izivljavanje ili laz. Ako je taj profesor 16 godina stariji znaci da ima negde izmedju 30 i 35god odatle se dobija da devojka koja o ovome prica ima izmedju 14 i 18 godina. Tako da se to zove ili kao sto sam vec rekao IZIVLJAVANJE ili PEDOFILIJA. Tako da je moj odgovor na pitanje da TO NIJE OK.
p.s. sta ako je ovo laz? Zbog te velike verovatnoce necu mnogo da se nerviram.
 
Pazi, moze biti a i ne mora da znaci... Moj ortak (vidi cuda, moj ex profesor engleskog - uvek sam s' englezima bio u dobrim odnosima ;) ) je bio sa mojom ex-devojcicom (isto godiste kao moje, samo joj on nije predavao) skoro 2 godine... dok ona nije postala punoletna ;)

Sve u svemu, desava se to i mnogo cesce nego sto ljudi misle...
 
taj_rad:
nikada necu moci da ga ostavim

:shock: :shock: :shock:

Devojcica je samo nasla malo mesta da se pohvali, jer zasto bi otkrivala svoju 'slatku' tajnu drugima!?

Usput, ovom navedenom recenicom samo dokazujes koliko si jos uvek nezrela, ma sta radila sa tim profesorom!

Sta da ti kazem... ne slazem se sa tobom, ali ako ti uzivas u svemu tome i pri tom da nemas krizu savesti ni zbog toga sto ti je profesor, ni zbog toga sto je ozenjen i ima dete, pa ko zna kakav ce covek (u smislu ljudsko bice, ne muskarac) od tebe postati za par godina i sta ces ti raditi u svom braku, ako si sada sa osobom koja bi navodno trebalo da te nauci sta je dobro, a sta ne!

Strasno :shock:
 
Incognito:
Pazi, moze biti a i ne mora da znaci... Moj ortak (vidi cuda, moj ex profesor engleskog - uvek sam s' englezima bio u dobrim odnosima ;) ) je bio sa mojom ex-devojcicom (isto godiste kao moje, samo joj on nije predavao) skoro 2 godine... dok ona nije postala punoletna ;)

Sve u svemu, desava se to i mnogo cesce nego sto ljudi misle...
Kazes tvoj ortak sto bi moglo da znaci da ste priblizno generacija. Pa ako je bila s tobom sto ne bi bila i sa tvojim ortakom?
 
Ma ne sumnjam uopste da se desava, ali ovde mi je malo sumnjivo da cica dodje, isprica to cisto da vidi kakve su reakcije (a vec unapred predpostavlja kakve moze da dobije) i ni na jednu ne odgovori.
Tja, sad mozda sam malo paranoicna s obzirom da sam citav dan u kuci sto ne lici na mene :?
 
Nina2:
Ne znam zasto ali imam utisak da je ovo obicna navlakusa.

Ma i da jeste, kao da je bitno... Komentarise onaj ko zeli, cuti i cita onaj ko ne zeli... U svakom slucaju mozda neko izvuce neku pouku iz svega ovoga (samo se sada pitam kakvu pouku :shock: ), a mozda se neko pronadje u svemu ovome i pronadje odgovor na svoju 'muku'...
Usput, nisam sigurna, ali ucinilo mi se da doticna (ili doticni) nije ostavila ni jednu vise poruku osim ove, tako da me ne bi cudilo da je neko od nasih starih forumasa odlucio da bude pomalo anoniman i da se predstavi sa ovim pitanjem pod drugim imenom (kako ne bismo znali o kome se tacno radi), a prica i te kako moze da bude istinita 8)
 
Dovla:
Kazes tvoj ortak sto bi moglo da znaci da ste priblizno generacija. Pa ako je bila s tobom sto ne bi bila i sa tvojim ortakom?

Da smo priblizno slicna generacija kako bi mi bio profesor? To sto mi je ortak ne znaci da ima godina koliko i ja... Ako cemo vec do toga, moje drustvo uglavnom sacinjavaju osobe starije po 5-10 godina od mene... Godine ne cine coveka...

Uostalom to i nije vazno, vec navodim primer profesor-ucenica, jer u to vreme i ja sam bio ucenik kao i moja ex devojcica...
 

Back
Top