Mislim da je tema zanimljiva i na pravom mestu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

TOMAX

Poznat
Poruka
7.745
snatalija:
Dragi sugradjani, gde najcesce i najradije kupujete?
Da li idete u Megamarket "Rodic", kakvi su vam utisci i komentari? Da li pijete MB pivo?

Ja kupujem u "LUKI KOMERC-u" i nisam tvoj sugrađanin.
Nalazim se u jednom mestu na samo 40 km od BG, a kao da je i bog zaboravio da ono postoji.
LUKI je takođe monopolista, ali mnogo manji u odnosu na Rodića. :evil: grrrr

Pozdrav i cmokić za Sanju! :D
Pitaj ti Natašu da li će cene biti smanjene za barem nekih 50%, jer "narodna banka" planira da ukine plaćanje na "ček po ček", pa se možemo svi (dobro,skoro svi) slikati iduće godine, ukoliko privrednici to ne učine.
A cena 1 eur-a trenutno je 78.5 din! :evil:

Mislim da će mi pivo biti sve što ću moći sebi da priuštim naredne godine. Ali, meni je i to dovoljno, jer i onako ne očekujem bilo kakve promene na bolje. :(
Možda ću preveslati još jednu godinu, samo što se čamac sve više ljulja... :shock: bojim se da se ne prevrnem! :wink:
 
A ti jos nisi otisao? :lol:

Imas istu temu otvorenu u 'Beogradu', i suprotno pravilima je otvarati iste teme sirom foruma jer je to svojevrsni spam...

A tebi ako je bas da se kacis sa moderatorima i administratorima pa se bunis oko svega, radi to na private jer ces popiti ban nastavis li ovako... Ako ti je to samo princip da skrenes paznju na sebe - radis to jako lose. Vec rekoh da fazoni 10-ogodoisnje dece tesko prolaze medj' normalnim svetom...

S' toga, t.c. 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top