Zašto muškarac mora da ima ljubavnicu? -suza-

Tuzni_patak:
Zašto muškarac mora da ima ljubavnicu?

Evo jednog odgovora.

Zato što mu je neophodno pušenje.
-Zašto , kad i žena može da mu puši.
Nemože , jer kako posle da gleda kako mu ljubi decu.....

Iz filma sa pinka preksinoć.
Hm, pretpostavimo da muskarac ne mora da ima ljubavnicu...

Onda bi, po tom konceptu, morao da se odrekne ili dece ili pusenja :shock: hm, tezak izbor :twisted:
 
Tuzni_patak:
Zašto muškarac mora da ima ljubavnicu?

Evo jednog odgovora.

Zato što mu je neophodno pušenje.
-Zašto , kad i žena može da mu puši.
Ne može , jer kako posle da gleda kako mu ljubi decu.....

Iz filma sa pinka preksinoć.

E, i ja sam baš uočila tu rečenicu i htela sam nešto da pitam.
'Ajde da zanemarimo da li je problem u pušenju, ili nekoj drugoj sexualnoj radnji (koja nije misionar);
zašto tako mnogo muškaraca kaže - 'ovo nije za moju ženu/devojku, ovo je samo za ljubavnicu'? I ta ljubavnica bi trebalo da bude nečija žena jednom, sigurno jeste nečija ćerka, ili sestra. A, i žena/devojka je možda nekad pušila nekom drugom (što je, priznaćete, još gore).
I, to je kao 'poštovanje' prema svojoj ženi? Što ne sme da uživa u sexu, i što ćete je vi varati i lagati?
I, gde je onda u svemu tome ono čuveno šta sve žena treba da bude i gde... ***** u krevetu :?: Ili bi ipak, ono 'domaćica' odgovaralo svuda?
 
Zašto muškarac mora da ima ljubavnicu?

ne mora nego MOZHE!!! :twisted:

bree... otkud bi siroti mushkarachi imali ljubavnice da nije: preljubnica, prestupnica, radodajki, pu$achica, navlaku$i, naskochica i ostalih manje vi$e nakaradnih naziva za znehe koje imaju/nemaju muzheve, a zhele/mogu malo i sa strane.. zhele LJUBAVNIKA!?

or one neudate koje svesno rasturaju brakove tako $to "zavode" ozhenjene brkate (i obrijane) chike sa i bez ke$a?!?

ne zaboravi! sex su dvoje (najmanje) :lol:

 

Back
Top