JEDNO...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sva sreća što si ti tu da nas naučiš kulturnom ponašanju.

Kakav odgovor očekuješ na svoja debilna pitanja? :lol:[/quote
sva sreca sto ste tu gde ste ,a ne na primer ,istocnije,jer ne samo sto necete vidjeti zenu ocima,sa takvim ponasanjem prema njoj,nego mozete i da visite obeseni za muda
 
greenmoon:
Sva sreća što si ti tu da nas naučiš kulturnom ponašanju.

Kakav odgovor očekuješ na svoja debilna pitanja? :lol:[/quote
sva sreca sto ste tu gde ste ,a ne na primer ,istocnije,jer ne samo sto necete vidjeti zenu ocima,sa takvim ponasanjem prema njoj,nego mozete i da visite obeseni za muda

Vrlo mudro rečeno... :D
Povlačim se pred ovak'im argumentima. :lol:
 
greenmoon:
Vrlo mudro rečeno... :D
Povlačim se pred ovak'im argumentima. :lol:

lepo za tebe i po tebi,jer meni se biserna ogrlica ne roni.
nanizana je na sajlu :D[/quote]

i jos nesto,ne postoje debilna pitanja(nego si ti bio debilno raspolozen,trazio si nekog da mu se istreses)
 
nije to losh pogled na stvari...

ali...

onda si rekao da se mushkarac nije mnogo promenio od majmuna...da ga majmunice, poshto nastoje da ga kontrolishu, prave josh vecim majmunom...
takodje...nasha funkcija u celoj tvojoj prichi je josh mizernija od njihove...
ne batjo....ne svidja mi se kako govorish o mushkarcima...nikako
 
shto obrisa poruku randome da li menjash taktiku

ma je l gladan ovde neko

mushkarci su zlikovci a i zhen ali oni su vishe.

cini mi se da je sa porastom TV, interneta itd...da su se zapustile one kavaljersko-udvarachke fore.. ok mozhda mi se samo chini... i da se vishe svodi na cist sex... tako da se vracamo na pocetak?..ovo je shirenje paranoje..lose je tako gledati
ok ovo je neko laicko tumachenje.. mozhda sam i u pravu ali i da jesam nishta ne menja
 
Odavno nije bilo ovako glupih tema, i odavno nije bilo ovoliko prostakluka ! I ovoliko pepucavanja i pljuvanja !


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prvo sam hteo da obrišem celu temu, ali sam posle rešio da je samo zaključam. Da imam pokazni primer kakve se teme brišu sa foruma.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top