Chat/Pricaonica

looodica

Buduća legenda
Poruka
34.720
Zanima me koliko vas odlazi na pricaonici i koji je razlog shto idete tamo.Neko ide radi muvanja neko radi poznanstva zashto idete vi :?: Dali koristite isti nick i tamo :?:

Ja lichno sam na tom chatu preko 3 god.i mnogo mi se svidja jer sam upoznala dosta ljudi i pravo je zezanje pogovo ja shto volim da se zezam neko mozda i misli da sam neka balavica ali greshka,volim jednostavno da se zezam tako da moji komentari ovde na forumu su svakakvi mozda neshto od toga i ne mislim ali lupim pa ostanem josh pametnija :P
 
hmmmmmmm...probaj netjesh se pokajati.Pa mozesh zamisliti ja sam tamo preko 3 god i dan danas odlazim jer kad upoznash one ljude tamo nije bash lako otitji,dobro ja sam vetjinom na javnom i uvek idem na 25+,mada mozesh ti ici i na pvt.Ali to ti sa vremanom dosadi jer odma ti postavljaju ona klasicna pitanja....odakle si,god....itd.zato se najbolje drzi javnog i uvek zezanje.Tamo imash razne sobice,imash i razne kvizove ako te to interesuje.
Ovo je bila jedna mala reklama :P
 
chokolada:
Mene chat smara, ne pamtim kada sam bila poslednji put!

Naravno da smara kad nemas s kim da chatujes. :) Ali 1 na 1 sa nekim do koga ti je stalo... E, to je prava stvar. ;) Ali od chata su bolji instant messengeri, mnogo su brzi i komunikacija je 1 na 1, nema mesanja drugih... Kao obican telefonski razgovor...

A ti znas zasto ja ovo pisem. :P Valjda :roll: :lol:
 
[quoteiluzionista]Naravno da smara kad nemas s kim da chatujes.:) Ali 1 na 1 sa nekim do koga ti je stalo... E, to je prava stvar. ;) Ali od chata su bolji instant messengeri, mnogo su brzi i komunikacija je 1 na 1, nema mesanja drugih... Kao obican telefonski razgovor...

A ti znas zasto ja ovo pisem. :P Valjda :roll: :lol:[/quote]
Ma bila sam na chatu davno smorilo me nevidjeno. Sve se neki kreteni javili, niko normalan... A i smara me da svima pisem isto: kako se zovem, gde zivim itd.
A i dok sam na chatu sve ide prebrzo i ne mogu da radim nista drugo na netu.
Znam :wink:
 
chokolada:
[quoteiluzionista]Naravno da smara kad nemas s kim da chatujes.:) Ali 1 na 1 sa nekim do koga ti je stalo... E, to je prava stvar. ;) Ali od chata su bolji instant messengeri, mnogo su brzi i komunikacija je 1 na 1, nema mesanja drugih... Kao obican telefonski razgovor...

A ti znas zasto ja ovo pisem. :P Valjda :roll: :lol:
Ma bila sam na chatu davno smorilo me nevidjeno. Sve se neki kreteni javili, niko normalan... A i smara me da svima pisem isto: kako se zovem, gde zivim itd.
A i dok sam na chatu sve ide prebrzo i ne mogu da radim nista drugo na netu.
Znam :wink:[/quote]

Sto bi radila nesto drugo, ako pricas s nekim interesantnim koga manje-vise znas? :P Ne bi ni zelela da imas vremena za nesto drugo u tom slucaju. :lol:

Naravno da znas. ;)
 
Isla sam do pre par meseci. Razlog - to mi bio najjeftiniji oblik komunikacije sa nekim ljudima koje poznajem licno pa su se odselili i tako... Ali mi se uvek kacilo po 50 ljudi za noc (bez preterivanja) i to me izludjivalo. Neki su u fazonu 'sta imas na sebi' neki su kao 'normalniji',samo sam sa trojicom pricala i dvojicu sam vec upoznala-sve najbolje o njima. Ostali su bili stvarno napadni i suvise vulgarni za moj ukus. A sad...pa dovoljan mi je samo forum...
 
looodica:
Zanima me koliko vas odlazi na pricaonici i koji je razlog shto idete tamo.Neko ide radi muvanja neko radi poznanstva zashto idete vi :?: Dali koristite isti nick i tamo :?:

Ja lichno sam na tom chatu preko 3 god.i mnogo mi se svidja jer sam upoznala dosta ljudi i pravo je zezanje pogovo ja shto volim da se zezam neko mozda i misli da sam neka balavica ali greshka,volim jednostavno da se zezam tako da moji komentari ovde na forumu su svakakvi mozda neshto od toga i ne mislim ali lupim pa ostanem josh pametnija :P

Hm... pa ti si ona loodica sto se blesavi na 25+? Pa sto se ne javis jbt..............
 

Back
Top