Smisao zivota O_o

Northerian

Ističe se
Banovan
Poruka
2.145
U cemu je smisao i cilj vaseg zivota?

Pitam jer sam u veeeeelikom bedaku, jednostavno ne kapiram zasto zivim kad moram da strebam na faxu po ceo dan, pa nemam vremena da vozim bajs, igram wow, jurim ribe i napijam se...

:dosadno::ljutko::think:

Sta je ono sto vas odrzava u zivotu, sto daje vasem zivotu smisao? :deda:
 
I ja se to isto zapitam sad kad treba da ucim za prijemni za faks. Pa kad vidim gomilu knjiga, izraza, bla, bla, bla... a tu je i gradivo za skolu... :/
Ali, tu su neke druge stvari koje me ispunjavaju, pa se i ovo prezivljava. :)
 
Pa nzm, cilj da se samoostvarim, tj da postignem nesto big
a smisao, pa nemam pojma, uzivati kad se moze :mrgreen:
ono, ponekad u materijalnim(kratkotrajnim) ponekad u duhovnim(dugotrajnim)
sad, sve je to lepo u teoriji...

(ala *****m)
 
Pa nzm, cilj da se samoostvarim, tj da postignem nesto big
a smisao, pa nemam pojma, uzivati kad se moze :mrgreen:
ono, ponekad u materijalnim(kratkotrajnim) ponekad u duhovnim(dugotrajnim)
sad, sve je to lepo u teoriji...

(ala *****m)

nema srece u parama decace,samo u pichki i u prijateljima. Nemoj biti tupav! Trpi ljude ma kolika gowna bili,teze je kad si sam.
 
nema srece u parama decace,samo u pichki i u prijateljima. Nemoj biti tupav! Trpi ljude ma kolika gowna bili,teze je kad si sam.

pa bajo nisam ja nista reko za picku i prijatelje, vis da sam oba spomenuo, najjace mi zvuci ta kombinacija, jer ipak ljudi smo
ma puca mi ***** da trpim nekoga, ako mi prija drustvo, onda moze da prodje, ako me iritira, daleko im lepa kuca, al retko ko uspe da me bas iziritira, tako da...
 
ne seri! Sto vise odrastas to manje ljudi i prijatelja ces moci da steknes,ako budes **** ostaces sam. Posle srednje odlaze svi na svoju stranu,niko se vise ni sa kim nece druziti,a ljudi na faksu bice samo u prolazu,ti si ga tu onda izduvao. Neam te nigde,ti si nepoznat,ne pozeljan bilo gde,a cim ne znas dovoljno ljudi nema ni riba,nema niceg. Slusaj iskusnijeg.
 
ne seri! Sto vise odrastas to manje ljudi i prijatelja ces moci da steknes,ako budes **** ostaces sam. Posle srednje odlaze svi na svoju stranu,niko se vise ni sa kim nece druziti,a ljudi na faksu bice samo u prolazu,ti si ga tu onda izduvao. Neam te nigde,ti si nepoznat,ne pozeljan bilo gde,a cim ne znas dovoljno ljudi nema ni riba,nema niceg. Slusaj iskusnijeg.

Nije baš sve tako govnjivo User, postoji život i posle srednje...
 
ne seri! Sto vise odrastas to manje ljudi i prijatelja ces moci da steknes,ako budes **** ostaces sam. Posle srednje odlaze svi na svoju stranu,niko se vise ni sa kim nece druziti,a ljudi na faksu bice samo u prolazu,ti si ga tu onda izduvao. Neam te nigde,ti si nepoznat,ne pozeljan bilo gde,a cim ne znas dovoljno ljudi nema ni riba,nema niceg. Slusaj iskusnijeg.

Nzm koj mi ***** to pricas, ko da nemam prijatelje ***, nesto si lose ti to povezo u svojoj glavici
Mada ono, projekcija je vrlo losa stvar...
 
Nije baš sve tako govnjivo User, postoji život i posle srednje...

postoji ****,evo ja sam zivi primer idiota koji je verovao u neke ideale i da se ceni onaj ko plane i lupi sakom od sto odmah,sta sad imam? Ko ****. 0 prijatelja,par drugova koje vidim jednom u mesec dana,100000 poznanika koji progovore samnom par reci koje i ja svakodnevno progovorim sa kasirkom. Sada nijednu ribu ne mogu da nadjem,zasto? zato sto nikog ne poznajem,svi su otisli negde,svi imaju nekog,jedino si ti ostao prokleti perfekcionista i moralista,visoki idealista koji ne prasta nista i nikom. e sad prijatelju moj jedi gowna,druzi se sa ljudima na internetu jer si majmun,tako ti i treba konjino glupa.
 

Back
Top