Melrose Place

neven

Aktivan član
Poruka
1.383
epa hajde stari i novi obozavaoci...serija se opet emituje (gde drugde nego na pinku) ima glup termin pa ne mogu da je pratim jer sam tad uvek u skoli...kako vam se cini?da li je izgubila na zanimljivosti?omiljeni lik?ja sam obozavao kimberli i amandu vudvord :lol:
 
Jao....evo sad me smara dok sam na kompu :roll: .Nekako mi je bezveze,stara je serija (zar ne?) a nekako mi je previse savremena i slobodna.... Nervira me ona plava sto je igrala u Ali Mec Bil. Ona je bas krava :x
 
jao ja bas nju najvise volim :lol: zove se amanda vudvord (u seriji a glumica je heder lokler ili tako nesto) a zasto krava?bas je slatka samo ima ulogu kucke...meni je serija i dalje cool bez obzira sto je stara...
blago tebi kad mozes da je gledas,ja tad nisam kuci :(
 
Ta plava nije Amanda,ona nije igrala u Ali Mekbil,vec ova sto u seriji igra Alison...Verovatno se mislilo na Alison,ne na Amandu,ili gresim.. :?: :roll:
A serija,nije losa,sta ti ja znam...Ok,nista posebno,mada me malo smara...Sto ne pustaju Beverli Hils? :( :cry: :x :?:
 
od juce su je ubacili u novi termin......jUUUpi!!!!!!!!!!!danas sam gledao,bas je bila dobra epizoda,bili i amanda.samo se meni cini da je amanda bila zla a sad nesto ne izgleda tako.sve sam zaboravio (sreca da se opet emituje :lol: )
 
Serija je dobra :wink:
Mnogo me nervira Amanda i ona njena neverovatno čudna kosa :lol: :lol: :lol:
smešno joj stoji
Ne znam da li će Alison ostati sa onim garijem (ne znam kako se zove, onaj što je bio pre sa Amandom)?!
 
sweet_A:
Serija je dobra :wink:
Mnogo me nervira Amanda i ona njena neverovatno čudna kosa :lol: :lol: :lol:
smešno joj stoji
Ne znam da li će Alison ostati sa onim garijem (ne znam kako se zove, onaj što je bio pre sa Amandom)?!
amanda je prelepa.

e to ni ja ne mogu da se setim da li ce alison ostati sa bilijem (nije gari) :?
 

tomas calabro?zahebavas se,jel?
35c0qa0.jpg
...
 

Back
Top