samo za devojke i muskarce

A ja sam bas nocas sanjala svog prvog i ujedno i svoju prvu veliku ljubav posto smo uzasno dugo bili zajedno i raskinuli jer sam se ja jednostavno preselila iz zemlje...Bilo je predivno sa njim, ostali smo dobri drugovi mada znam da me on jos uvek i dan danas voli...
 
Incognito:
Gazdarica:
Jednostavno, boli me **** (figurativno receno)

Sto samo figurativno? Pa pod dejstvom istog moze da zaboli prvi put :lol:

Nego sta ono znaci 'da li bi ste ucinili to ponovo'... Jok, ostali bi nevini do kraja zivota... Kakvo glupo pitanje!
Ma da se ne bi neko, kao sto se ovdje zna desiti, uhvatio za to i pitao kako moze da me boli **** ako sam zensko, ili da me odmah muskom proglasi... :roll:
 
skajvoker:
devojke, kada vidite ili pomislite na vaseg prvog momka koji vam je uzeo nevinost sta vam se mota po glavi, da li ste ljuti na njega ,da li bi ponovo uradili isto itd.Isto pitanje za muskarce (naravno preformulisano)

Ljuta..? :shock: Pa, pobogu, nije me silovao... :roll:
Ne znam da li bih ponovo uradila isto i ne volim da razmisljam "sta bi bilo kad bi bilo"... Volela sam ga, bilo je lepo, sad je gotovo i to je to.
 
MUDRICA:
skajvoker:
devojke, kada vidite ili pomislite na vaseg prvog momka koji vam je uzeo nevinost sta vam se mota po glavi, da li ste ljuti na njega ,da li bi ponovo uradili isto itd.Isto pitanje za muskarce (naravno preformulisano)

Ljuta..? :shock: Pa, pobogu, nije me silovao... :roll:
Ne znam da li bih ponovo uradila isto i ne volim da razmisljam "sta bi bilo kad bi bilo"... Volela sam ga, bilo je lepo, sad je gotovo i to je to.



takodje..
 
Joj, meni je bilo totalno razocarenje kad sam ponovo spavala sa "prvim" (par godina nakon prvog iskustva sa njim). Kad sam se "razdevicila" sa njim, mislila sam kako je dobar yebac, of course, ali nakon par godina nekako se smuvamo ponovo (na kratko, srecom) i ja se potpuno razocaram u njegovo sexualno umece. :lol:
 
Nista mi se ne mota po glavi... Cak i ne razmisljam o prvom putu, jer i nije bilo nista posebno... Toliko lepih stvari, koje su se desile sa drugim momcima, je zatrpalo secanje na prvi put...
Da sam sada nevina, ne bih sa njim sigurno... ali ni ne kajem se zasto sam bas sa njim, jer da nisam sa njim, onda bih sa nekim drugim, kao da je to sada mnogo bitno (ako mi je tada bilo bitno)...
 
Dobro, evo ti odgovor bez lovljenja dlake u jajetu:

1) Ja nemam teoretske sanse da vidim osobu s' kojom sam prvi put bio, posto zadnji put sta sam cuo za nju je da se odselila u Toronto... Uostalom, ako mi verujes, ne mogu ni prezimena da joj se setim...

2) Na nju nikada ne pomislim, zaista.

3) Ne vidim zasto bih bio besan na nju... Oboje smo bili 'pod gasom' nasli se sa istim interesovanjima na pravom mestu u pravo vreme, i bilo sto je bilo...

4) Ja licno ne bih s' njom ponovo jer sam upoznao u zivotu bolje osobe od nje. A i onako to je bio one-night-stand koji nista ne znaci.

Inace, ne vidim razlog zasto se neki ljudi ne bi kresnuli (pomirili, ozenili, you name it) ponovo ukoliko postoji obostrana zelja za tako necime... Jedino je nezgodno ako bas planiras da odrzis tu vezu jer ako je vec jednom pukla - pukla je zato sto nije valjala. A nije valjala zato sto se jedno od vas, ili oboje, nisu potrudili ili nisu nasli u istoj... Sta ti garantuje da tako nece biti i drugi put?
 
Incognito:
Dobro, evo ti odgovor bez lovljenja dlake u jajetu:

1) Ja nemam teoretske sanse da vidim osobu s' kojom sam prvi put bio, posto zadnji put sta sam cuo za nju je da se odselila u Toronto... Uostalom, ako mi verujes, ne mogu ni prezimena da joj se setim...

2) Na nju nikada ne pomislim, zaista.

3) Ne vidim zasto bih bio besan na nju... Oboje smo bili 'pod gasom' nasli se sa istim interesovanjima na pravom mestu u pravo vreme, i bilo sto je bilo...

4) Ja licno ne bih s' njom ponovo jer sam upoznao u zivotu bolje osobe od nje. A i onako to je bio one-night-stand koji nista ne znaci.

Inace, ne vidim razlog zasto se neki ljudi ne bi kresnuli (pomirili, ozenili, you name it) ponovo ukoliko postoji obostrana zelja za tako necime... Jedino je nezgodno ako bas planiras da odrzis tu vezu jer ako je vec jednom pukla - pukla je zato sto nije valjala. A nije valjala zato sto se jedno od vas, ili oboje, nisu potrudili ili nisu nasli u istoj... Sta ti garantuje da tako nece biti i drugi put?

Mislim da je sto se ovog zadnjeg tice skajvoker mislio na 'da li biste taj prvi put opet uradili sa istom osobom ili se kajete sto je sa njom' a ne da li bi smo se sada opet kresnuli sa tim likom/ribom.
 
Ih bre Nina, ti mi danas ispade tumac postova ;)

Dobro, u tom slucaju, da - sto da ne? ... Mislim ima jako malo stvari za kojima zalim u zivotu, i uglavnom sam ponosan na svoje odluke i desavanja proizasla iz njih.

Dakle, ako je pitanje da li sam zazalio sto sam to uradio - ne... trebao sam to i ranije! ;)
 

Back
Top