Kako zamisljate...

Мислим да је то једна врло шаролика булумента ( :wink: :D ) и да је врло тешко од њих створити неки просечни лик!
 
Ja mislim da su svi ruzni, kao uostalom i na ulici.
Ja odem u grad ujutro, vratim se uvece i ne vidim ni jednog lepog tipa, to je toliko tuzno, muskarci su prosto tragicni.
Spljostenih glava, lose obuceni, ruzni brate mili, ruzniii...a uvek posmatram ljude, i kad vidim neke parove pitam se sta ti ljudi vide jedni na drugima????????
I imam gomilu drugarica koje se stide svojih mladica..smuvaju se iz ocajanja i dosade i onda nece nikom da ga pokazu ili pokazu ali se u startu ograde kako je mnogo ruzan ali eto..."doobar je"
E to, cim cujem da je dobrica jasno i je kako izgleda...
Mada ova mladja generacija, je bolja, tu i tamo ima neki slatki deckic, ali sto kaze moja drugarica "mozemo da ih podojimo"..ali to je sve..
A najjace mi je kad se tipovi istripuju da super izgledaju, kao jedan skoro koji mi je rekao da on za sebe misli da je "najzgodniji frajer u gradu" i ja ne verujem sta on to prica, a on se hvali, ne prestaje i ja mu kazem da se ja bas ne bih slozila i on kaze, krajnje samouvereno "pa ti si jedna u milion" :roll:
Ja razumem da su devojke ocajne, da je tipova manje, ali ipak!!!!
I jos kad citam na forumu ljubav i sex sa koliko je ko tipova spavao, i onda odvale neku cifru i misle da su p*icke nebeske, koliko su ih overili, a ja samo zamisljam kako li su ti izgledali i dobro mi ne bude...
Ok, jasno mi je da nije sve u fizickom izgledu, naravno, ali pitanje je ovde bilo kako ko izgleda.
Ja mislim lose!!
 
Dugo sam razmisljao, zasto mi niko ne pise, niti odgovara na moje PP... Sada sam dobio odgovor! U stvari, evo, sada cu i ja da stavim svoju sliku u profil. Ne radim to, da bih se svideo nekome... ili zato sto to mozda nekoga interesuje... Nego, onako... bez veze, da pokazem koliko sam lep. Ova slika ce stajati u profilu izvesno vreme, a vi nemojte da mi pisete poruke, jer vam necu odgovoriti... Jednostavno me ne interesujete... Gadni ste i nikakvi! Ja sam bolji od svih vas... I tako to...
 
Julian_Duranona:
Dugo sam razmisljao, zasto mi niko ne pise, niti odgovara na moje PP... Sada sam dobio odgovor! U stvari, evo, sada cu i ja da stavim svoju sliku u profil. Ne radim to, da bih se svideo nekome... ili zato sto to mozda nekoga interesuje... Nego, onako... bez veze, da pokazem koliko sam lep. Ova slika ce stajati u profilu izvesno vreme, a vi nemojte da mi pisete poruke, jer vam necu odgovoriti... Jednostavno me ne interesujete... Gadni ste i nikakvi! Ja sam bolji od svih vas... I tako to...
Tako je! Reci im! :roll: Nego...ja bih ti odgovarala na PP da si mi ih kojim slucajem poslao... :P :D
 
Zavodljiva... Zar nisi shvatila pravilo? Od trenutka, kada covek stavi svoju sliku u profil, postaje nedodirljiv... Van vremena i prostora... Dovoljan sam sebi! Doziveo sam prociscenje - ne zelim nisakim da pricam...
 

Back
Top