Najbolji kafic u vasem gradu?

Rst je ubedljivo najbolji,pogotovo sa odlicnim bendovima,a nema ni klinaca.Malo im je skupo pice.Najlepsi kafic,po meni "Kandfahar",koji se nalazi u beogradskoj dolini sponzorusa.To je jedan od najlepsih kafica,a u Novom Sadu,neka to bude "Hogar".Imaju najlepse konobarice. :lol:
 
hmm... pa rst nije kafic

kafic u kojem se najprijatnije osecam je 'macchiato', premda je vec vreme da se malo 'osvezi'. 'casa' u kralja aleksandra takodje moze da prodje (sa izuzetkom par detalja koji me jezivo nerviraju), dok je leti neprikosnovena hladovina u basti 'opere'
 
Casa je bas super, pogotovo zimi, prosto mi je lepo da dok sedim sa neki cujem onaj zagor i zveckanje casama kao nekada u MK kad je poceo sa radom. Makijato bi mogao malo da promeni enterijer, sramota je koliko se ne ulaze u njega. Modena nije losa ali sam se navikla. Dopada mi se jos i Lanterna. NIkada mi nece biti jasno zasto onaj sport na spensu nikako i nikada nije radio kako treba kad je prelep lokal, dovoljno veliki da u njemu ne bude ekstra guzve i super je bio sredjen kad se otvorio.
 
istrazivac-ns:
Rst je ubedljivo najbolji,pogotovo sa odlicnim bendovima,a nema ni klinaca.Malo im je skupo pice.Najlepsi kafic,po meni "Kandfahar",koji se nalazi u beogradskoj dolini sponzorusa.To je jedan od najlepsih kafica,a u Novom Sadu,neka to bude "Hogar".Imaju najlepse konobarice. :lol:
..HMMMMMM...... :D :D :D HOGAR.....konobarice.... :D :D :lol: ..... :wink: da znas!
 
storm cloud:
DOKONI UM:
Nije loš ni bife KOLUBARA u Rumenačkoj.

:lol: :lol: :lol:

A tek PLAVO JUTRO na detelinarskoj pijaci. :wink:
Nije valjda da si bila tamo?Da li to jos uvek radi? Pre tri godine,sa jednim vecim drustvom,sam zaglavio malo duze tamo.To je najgora kafancina u kojjoj sam bio,a samo sam jednom bio.Hvala bogu pa je bila zima,pa se nije toliko osetila pijaca. :twisted: :wink: :lol:
 
underwater:
informacija za sve ljubitelje 'macchiata' :arrow:

"macchiato" se seli u zeleznicku ulicu (prilicno skucen prostor) a lokal na spensu menja vlasnika...
...ne kapiram, ali nema veze... :?

E HVALA BOGU !!!
Gazda mi se popeo na....da ne lajem....sa svojim sedanjem i silaženjem sa motora po 3 do 8 puta u toku sat vremena.
Što se mene tiče može da se seli na stadion Železničara u Sarajevo, a ne u Železničku. :lol:
 
E HVALA BOGU !!!
Gazda mi se popeo na....da ne lajem....sa svojim sedanjem i silaženjem sa motora po 3 do 8 puta u toku sat vremena.
Što se mene tiče može da se seli na stadion Železničara u Sarajevo, a ne u Železničku. :lol:[/quote]

Sta je Dokoni, udarili kompleksi, a? :wink:
Sve i da se makijato odseli ne znam gde i u ne znam kakav prostor, mada se ne secam da je u Zeleznickoj ikada postojalo neko mesto od kog se moze napraviti kafic, ne verujem da ce tako dobro raditi jer kod makijata nije poenta u gazdi, imenu, enterijeru ili ne znam vec cemu nego izgleda najveci uticaj da on tako dobro radi, imala lokacija koja je zaista super.
 

Back
Top