On je ozenjen i ima decu !

  • Začetnik teme Svetlana J.
  • Datum pokretanja
S

Svetlana J.

Gost
Evo jos jedno pitanje, volela bih da cujem sta koja od vas misli. Sama sam vec duze vremena. Odavno je prosla prva mladost (imam 28 god.) Sve se manje krecem u drustvu i sve manje srecem interesantne likove. Odnedavno je poceo da mi se nabacuje jedan sladak i fin tip sa jednom 'manom' - ozenjen je i ima dvoje dece. Ne nudi mi nista, ne govori da ce da se razvede i ozeni me, nema nikakvih laznih obecanja. Veoma mi se dopada, pametan je, pazljiv ... Opustena sam u njegovom drustvu, zabavan je. Meni ocajno treba muskarac, ne samo za krevet, vec i onako, za razgovore, druzenje. Da li da se smuvam sa njim ? U velikoj sam dilemi. Znam da to nece dugo trajati, znam da se nece razvesti, znam da cu mu biti 'druga', znam da cu bez njega biti za vikende, za praznike (ionako sam sama). Znam da nije lepo da kradem drugoj zeni voljenog coveka, ali mi neverovatno prija. Volela bih da cujem ima li neka slicnih iskustava.
 
Mislim da je odgovor u tvojoj recenici da ti treba muskarac ne samo za krevet, vec i za razgovor...
Da hoces samo seks od njega, rekla bih ti - ok, ako tebi ne smeta sto je ozenjen, budi s njim, mada sam ja u principu protiv veza s ozenjenim muskarcima...
Ali, draga moja, ti u stvari trazis ljubav... Ne ponizavaj samo sebe time sto ces biti necija priljeznica... Zasluzujes vise od toga...
 
Ulazak u vezu s ozenjenim muskarcem u situaciji kada si tako sama, zona je visokog rizika...
Buduci da ocajnicki trazis ljubav, kako mozes biti sigurna da se neces u njega zaljubiti... A onda bi mogla samo da patis i da iz svega izadjes povrijedjena...
 
nemoj sebi to raditi i gubiti vreme u necemu sto sigurno nema perspektivu, zelis ljubav, zasluzujes je i tako se i ponasaj , nemoj ciniti drugima ono sto ne bi sebi, bilo bi bolno, bolnije nego da si sama.
nije on jedini tip, malo se oraspolozi i gledaj oko sebe videces nekoga ces vec ugledati, samo osmeh na lice.
 
Postujem tvoje misljenje, naravno, ali zanima me da li imas LICNOG iskustva u svemu tome ? Mislim, sve je to OK i ja bih ovako nekog savetovala. Uh, uvek je lako bti principijelna. I ja sam bila do pre nekoliko nedelja. Kako sam samo dobra u resavanju TUDJIH problema ! Volela bih da cujem neku devojku sa licnim iskustvom ... Javite se, please !
 
Svetlana J.:
Da razmislim jos jednom ?! Pa ja nocima ne spavam ! I prijateljice primecuju da se samnom nesto cudno desava. I razmisljam i sabiram i oduzimam ... Danima i nocima BUKVALNO samo o tome razmisljam.
I ne treba da spavas.
Ovako - da nema decu, ne bih ti ni odgovorila.
Ja licno nemam tog iskustva, ali sam vec mesecima svedok toga sta takva stvar uradi jednom braku, koji je dobar, ali mozda u trenutnoj krizi zbog posla, para, male dece itd. i to je STRASNO. Retko koja zena je toliko blesava da ne sazna i ne posumnja nista. Necu da ti pricam koliko i deca tu ispastaju, jer je doticni gospodin nervozan, nema zivaca vise za samog sebe i iako se trudi oko dece, sve se to vidi. Dakle, kloni se toga, moj iskreni savet. Ionako mi se cini da ti nije toliko stalo do njega, jer bi ga kako si ono rekla koristila dok ne nadjes pravog. :!: :!: :!:
 
Imala sam slicno iskustvo.
On je ozenjen i ima decu, ali pre braka je bio samnom u vezi.
Ta veza je bila jaka u duboka, osecanja su bila snazna (sa moje strane sigurno!)... Medjutim, sve je to jednog dana puklo...
On je upoznao svoju sadasnju zenu, posle samo nekoliko meseci su se uzeli, ona je odmah zatrudnela...
Sva sreca pa se ne vidjamo cesto jer kad se vidimo - hemija proradi i ne mozemo da se obuzdamo. Varnice, da ne kazem vatra, i dalje postoje!
Nekoliko puta je prevario zenu samnom... I ja mislim da stavim tacku na taj nas odnos.
Zasto? Pa, svaki put moja su osecanja sve jaca, pocinjem iznova da se zaljubljujem u njega, gubim interesovanje za ostale muskarce... IAKO sam sebi rekla da cu njega imati, samo onako, USPUT!
Ako ti mislis da si u stanju da se ne vezujes za njega i da ga zaista shvatas kao "USPUTNU VARIJANTU"- ONDA NAPRED!
 
jesam mlada i neisusna u mnogočemu,ali sam imala vezu sa zauzetim(neoženjenim)momkom i smatrala sam to je čisto onako malo za provod ali javili su se osjećaji.to je problem jer ako se zaljubiš u oženjenog muškarca pogotovo onog koji ima djecu ti si ta koja ćeš patiti.a vjeruj mi da se nakon nekog vremena nekakvi osjećaji moraju javiti,ako ništa navika da imaš nekoga pored sebe.
zato ti je moj savjet da ne ulaziš u takvu vezu jer možeš biti povrijeđena,a i nisi toliko stara da gubiš nadu da neće naići onaj pravi ali slobodni muškarac koji će te osvojiti :D
 
Ukoliko udjes u vezu sa njim, neces "nastaviti da trazis pravog" jer ce te u pocetku okupirati upravo on i citava ta nova situacija!
Istina, nije tvoje da brines o njegovoj zeni i deci (zao mi je sto sam surova - ali tako je), vec njegovo, ali je pitanje mozes li ti sama sve to da progutas i dovoljno kontrolises? Buduci da si, kako kazes, dugo sama, sigurna sam da za to nema sanse!
Dakle, rizik je prevelik, a malo toga mozes dobiti. Najbolje je da ni ne proveravas!
 
bili muz i zena i nisu imali dece. pojavi se jedna qcka i on se razvede, a sa njom dobije jedno ili dvoje dece.

posle par godina on se razvede i od te qcke.

pitanje: ko je u toj prici na dobitku? ta njegova prva zena /sa kojom sam u srodstvu/, on ili ona krava zbog koje se razveo???

eto, ja mislim da ti ne trebaju jaci argumenti... jedna moja poznanica isto fura pricu sa nekim ozenjenim strancem, voda je svuda, bas se gotive, ali kad dodju praznici ona ide svojima a on svojoj porodici, i jos pride je tu negde tvoje godiste. ta veza je na neki nacin obavezuje i davno je iza nje ona recenica "necu se zaljubiti u njega"...
 
Ja sam imala jedno iskustvo,ali kratko i to je bila samo kres varijanta...ali samo to...ali bez obzira, ja sam se osecala grozno,jer sam uvek razmisljala kako li je toj zeni...
Ne znam ne volim da radim drugima stvari koje ne bi volela meni da se dese,to je vec neko pomenuo,slazem se....
Ja bi ti savetovalada nestanes iz cele te price,ali ti ces odluciti... :wink:
 
draga moja, bezi od svega toga ako nisi inache veoma jaka...na pocetku je slatko, tebi jos sve to ne smeta,medjutim, posle nekog vremena promene se stvari i pochne da boli...
uzasno je tesko,u drustvu te vise ne razumeju,kod kuce jos gore a tebi u glavi je sve veci haos...
jos jednom ti kazem, bezi pre nego... :?
 
napravila bih gresku... veruj mi dozvolio sam sebi da budem iskoriscen od strane udate zene (koja me je na neverovatan nacin zavela) i ostavila silan novac a ja sam kao hteo da nju iskoristim, neverovatan uzas u glavi uglavnom ona se razvela od muza jer je muz provalio imao dokaze da je bila samnom, e onda je pocela loodnica izmedju nas dvoje ... savet svima ne samo tebi ono sto je tudje samo mozes da pogledas i da konstatujes da li je dobro ili nije sve ostalo zaboravi... ne beri cvece iz tudje baste ako nemas svoju... preskupo je
pozdrav srdjan
 
hm...tu ima dosta cega da se kaze to je ustvari chesta pojava (privlaci nas ono sto je zabranjeno a neko je rekao "lepo je samo dok se zeli")takvi obichno idu ovako:volim svoju zenu al tu odavno nema strasti,takve kao ti (posto ih zapale prichama koje su im njihove zene davno prestale prichati sto zbog posla,dece,peglanja,kuvanja..itd..) obichno govore da ih vole ali da im se javi kad bude slobodan...hm,supruge:ili prave scene ako primete da se svaleraju(sto tebi ide u prilog jer mozes se nadat brzem razvodu) ili trpe (jer krmka treba niz dlaku ..)i chekaju da njihovi muzici svate da im je najprecha njihova porodica ustvari svi ste ochajni i trebate ljubav ali deca najvise pate,muskarac je kriv ti ispadas "rushiteljica brakova"zenu boli ali i preboli ali deca..sve da se pomire sa tim (sto i moraju)bojim se da nece nikad prihvatit da se to moralo tak desit (ono sto mi kao nazivamo sudbina,heh)...sta god odluchis trebace da budes jaka odluchi se koji put oces ali prvo moras bit sigurna da ce ti savest bit mirna....pih
 
Nemam bas licno iskustvo, ali sam pratila (i patila)situaciju kod dve moje najbolje drugarice.
Savet:Brzo, brzo, brzzzzo sve zaboravi.I bez dece je dovoljno lose, a sa decom....
Ne treba ti to. 28 godina? Najbolje godine da trazis "svog pravog" muskarca, ne gubi vreme da
-sama docekujes nove godine
-ne smes da ga zoves kad ti treba
-da te zove iz wc-a, da "ona" ne cuje
-da ides sa njegovom decom na more
i jos raznih bljakova
 
Gazdarica:
Mislim da je odgovor u tvojoj recenici da ti treba muskarac ne samo za krevet, vec i za razgovor...
Da hoces samo seks od njega, rekla bih ti - ok, ako tebi ne smeta sto je ozenjen, budi s njim, mada sam ja u principu protiv veza s ozenjenim muskarcima...
Ali, draga moja, ti u stvari trazis ljubav... Ne ponizavaj samo sebe time sto ces biti necija. Zasluzujes vise od toga...

zaboravi ga
 
suzana:
Gazdarica:
Mislim da je odgovor u tvojoj recenici da ti treba muskarac ne samo za krevet, vec i za razgovor...
Da hoces samo seks od njega, rekla bih ti - ok, ako tebi ne smeta sto je ozenjen, budi s njim, mada sam ja u principu protiv veza s ozenjenim muskarcima...
Ali, draga moja, ti u stvari trazis ljubav... Ne ponizavaj samo sebe time sto ces biti necija. Zasluzujes vise od toga...

zaboravi ga
on je ozenjen i ima decu to znaci imace uvek kontakt sa zenom moje misljenje bolje idi od njega jer te ne ocekuje nesto ozbiljno samo avantura
 
Slažem se sa gazdaricom i pčelicom i svim a sličnima - nemoj za sebe da tražiš manje nego što zaslužuješ. I, TRAŽI dalje od onoga što ti je ispred nosa, ako je nikakvo!!!!
Ti njega već sada ne možeš da iskuliraš, a kamoli da ti bude tip na stand by...teško će to ići.
28 nisu neke godine, zaslužuješ boljeg a ne rashodovane ili restlove....
 
igraš se vatrom, pazi da se ne opečeš! takve stvari su vrlo opasne po svakog. ako možeš da se izkontrolišeš, da mu daš šta mu treba, a bogami i da uzmeš, pa da se svi posle lepo raziđemo, odlično.. ako to ne možeš, bolje se ne kači sa njim, jer mnoge može da boli glava, i tebe, i njega, i njegove a i tvoje. Zamisli kako ćeš u tvom okruženju biti proglašena kada se pročuje da si bila sa oženjenim neko izvesno vreme... znaš na šta mislim. mnogi mogu mnogo da izgube, a zna i da boli duša!
OPREZ nije na odmet!
 

Back
Top