obrezan penis

luka3

Početnik
Poruka
2
Obrezan sam tacno pre 2godine ... Na levoj strani penisa ,kozica mi je nekako malo naborana ,tako da mi estetski i nije nesto .. po preporuci jednog lekara ,kojega sam isto pitao preko interneta, rekao mi je da idem da vidim o cemu je tacno rec...Otisao sam kod urologa,pre mesec dana ,rekao mi je kao da je sve u redu i da treba da idem kod psihijatra haha i rekao je da se nista ne radi ,jer moze da bude samo gore,e sad to me je malo uplasilo,i zanima me da li ima ,,leka,, i da li plastikolog moze nesto da uradi ..voleo bi da cujem iskustva jos neka ... a pogotovo neko strucno misljenje ..hvala
 
jel moze neko dami pmogne jer meni kad se digne kozica mi se ne povuce skroz preko glavica mogu ja rukom da je zategnem ali ona se opet vrati u nekoj meri jel to smeta kod odnosa sa devojkom? odg sto pre
 
Imam 16 godina i kad mi se digne kozica nece skroz da se prevuce preko glavica,a kad probam da rukom boli me i nekako se jedva prevuce i kad pustim kozica se vrati.Jel znate do cega je problem ili da odem do lekara pa da vidim u cemu je problem.
 
Može biti da se radi o stanju koje se zove frenulum breve. Tanka traka tkiva (frenulum) koja povezuje glavić i prepucijum (kožicu) može biti kraća nego obično, što ne dozvoljava punu retrakciju prepucijuma, samim tim i bol i vraćanje kožice preko glavića. Poseti urologa koji će te posavetovati i dati dalje instrukcije. Bez pregleda ti ne bih lično ništa predlagao.
Pozdrav!
 
jel moze neko dami pmogne jer meni kad se digne kozica mi se ne povuce skroz preko glavica mogu ja rukom da je zategnem ali ona se opet vrati u nekoj meri jel to smeta kod odnosa sa devojkom? odg sto pre

Fimoza.
Čest slučaj kod dece,ređi kod odraslih.
Brzo i efikasno se hirurški rešava.
Rutinski.

Ako ovako ostane,svakako smeta kod odnosa !
 

Back
Top