uuuuhhhhh

bebidoll

Primećen član
Poruka
905
...subota je vece, od prilike 6:15 i ja resim da ga okrenem da mu cestitam rodjendan jer je kod njega nedelja...ponoc...12:15!! zovem prvi put, veza je slaba u p.m. a vidim da je pijan sou..spustim..onda okrenem 2 x, dobijem ga i naravno on jedva govori, prosto mogu da osetim da se jedva krece! nisam ni stigla da mu cestitam rodjendan a on ce ti meni, 'ljubavi, mnogo sam se napio..blah blah...nazovi me sutra ako ti nije problem" :x :x :x kako me je iskulirao :x :x :x

eeee toliko sam popizdela da mi je doslo da kazem nosi se u tri lepe!! kakav je to nacin!!?!? ja ga zovem, misleci i nadajuci se da sam prva i sve to a on tako nesto...uh...ti muskarci stvarno znaju da me izlude!! anyway, sutradan nisam ni zvala..bila sam van kuce ceo dan...sta li ce da pomisli ako se uopste i seti da sam zvala??

jel' imam pravo da budem ovoliko besna ili i ja preterujem??
 
Ko zna?! Da ti je odgovorio na foru:"Mico...cico..bla bla bla.." bio bi ti previse mek i imala bi osecaj da i nije neki uspeh imati takvog lika. Ovako razmisljas o njemu, pises postove na Forumu, pitas se sta ne valja kod tebe... U vezi uvek postoji ona strana kojoj je malo vise stalo.. na zalost (ili na srecu)u ovoj vezi si to ti.
 
Razumem te.
Svaka od nas bi bila besna.
Ali ipak mislim da preterujes.
Mozda mu je tog trenutka pripala bas muka...
Ili vrtoglavica...
Mozda mu se bas slosilo....
I sama kazes da si provalila da je totalno cirka....
A jel` ti se javio sutradan?
 
A mozda su mu ruke bile ulepljene od nekog "mesa" koje je konzumirao pa nije mogao da ljudski drzi slusalicu a usporeno je pricao jer su mu bila puna usta. Eh, nema ljutnje pusti ga sledeci put da sazvace sta ima , javice se on vec sam. :wink:
 
@ aisha:

sutradan mi se nije javio, mada nikad i ne ocekujem njegov poziv sem za novu godinu i rodjendan. obicno sam ja ta koja njega redovno zove..ja sam u torontu a on u beogradu, pa znas kako je...meni je 'kao' lakse i jeftinije ali mi to ne smeta!

upravu si..mozda preterujem... :(
 
bebidoll:
...subota je vece, od prilike 6:15 i ja resim da ga okrenem da mu cestitam rodjendan jer je kod njega nedelja...ponoc...12:15!! zovem prvi put, veza je slaba u p.m. a vidim da je pijan sou..spustim..onda okrenem 2 x, dobijem ga i naravno on jedva govori, prosto mogu da osetim da se jedva krece! nisam ni stigla da mu cestitam rodjendan a on ce ti meni, 'ljubavi, mnogo sam se napio..blah blah...nazovi me sutra ako ti nije problem" :x :x :x kako me je iskulirao :x :x :x

eeee toliko sam * da mi je doslo da kazem nosi se u tri lepe!! kakav je to nacin!!?!? ja ga zovem, misleci i nadajuci se da sam prva i sve to a on tako nesto...uh...ti muskarci stvarno znaju da me izlude!! anyway, sutradan nisam ni zvala..bila sam van kuce ceo dan...sta li ce da pomisli ako se uopste i seti da sam zvala??

jel' imam pravo da budem ovoliko besna ili i ja preterujem??

preteruje$ i to mnogo!!! za pochetak nadji dechka... gledaj da bude blizu... u tvojoj vremenskoj zoni :)
 
@ click or die:

ne treba mi decko u svojoj vrem. zoni jer mi je stalo do njega i to SAMO njega. znam, sad ce neko da napise, pa sto se onda nama zalis za ^^^?? ne zalim se ja bas, nego mi je bilo krivo u tom momentu i trebao mi je neko pored drugarica ovde kome mogu da se pozalim...oooh smrc :cry:
 
bebidoll:
@ click or die:

ne treba mi decko u svojoj vrem. zoni jer mi je stalo do njega i to SAMO njega. znam, sad ce neko da napise, pa sto se onda nama zalis za ^^^?? ne zalim se ja bas, nego mi je bilo krivo u tom momentu i trebao mi je neko pored drugarica ovde kome mogu da se pozalim...oooh smrc :cry:



Tebi je stalo SAMO do njega, ali njemu izgleda nije stalo SAMO do tebe!!!

Nazalost....

Razmisli malo...
 
Sto bacate devojku u frku?
Mozda je bio samo s prijateljima i popio koje pivo vise, zaboga, pa bio mu je rodjendan, to ne znaci odmah da je ne voli...
 
Ne mogu da verujem koliko frke ni za sta. Pa decko je malo popio i? Kao da se to nikom od vas nikada, apsolutno nikada nije desilo? Sasvim je normalno sto nije zeleo u takvom stanju da prica sa devojkom. Bebidoll, ne budi toliko stroga i skapiraj da se takve stvari desavaju momcima. Umesto da si se nasmejala na to i fino lepo ga stvarno nazvala sutradan ti odmah u bes. Bespotrebno.
E sad, ako mu to prelazi u naviku onda je to nesto drugo.
 
Nina2:
Ne mogu da verujem koliko frke ni za sta. Pa decko je malo popio i? Kao da se to nikom od vas nikada, apsolutno nikada nije desilo? Sasvim je normalno sto nije zeleo u takvom stanju da prica sa devojkom. Bebidoll, ne budi toliko stroga i skapiraj da se takve stvari desavaju momcima. Umesto da si se nasmejala na to i fino lepo ga stvarno nazvala sutradan ti odmah u bes. Bespotrebno.
E sad, ako mu to prelazi u naviku onda je to nesto drugo.

ma ljudi, razumem ja da mu je bio rodjendan, da se napio...naravno, to normalna stvar i zbog toga se uopste NE ljutim. svi mi pijemo, right?

jedina stvar..nisam sigurna, ali mislim da se to od prilike desilo 2/3x u poslednjih 4 meseca. zbog toga mi je bilo krivo + rekla bih da mu je to najveca mana...pored onih maleckih nije frka, ali ovako nesto je zaista bolno..
 
Tipičan problem veza na daljinu... Nadji nekog decka i uzivaj u cetiri oka sa njim a ovo batali,da mu je zaista stalo do tebe ne bi ni pominjao koliko razgovor kosta vec bi se snasao a kao svaka normalna osoba kojoj je do nekoga stalo-NARAVNO da bi te nazvao sutra.
 
diskretan_ns:
Tipičan problem veza na daljinu... Nadji nekog decka i uzivaj u cetiri oka sa njim a ovo batali,da mu je zaista stalo do tebe ne bi ni pominjao koliko razgovor kosta vec bi se snasao a kao svaka normalna osoba kojoj je do nekoga stalo-NARAVNO da bi te nazvao sutra.[/i]


I to je to.
 
bebidoll:
ma ljudi, razumem ja da mu je bio rodjendan, da se napio...naravno, to normalna stvar i zbog toga se uopste NE ljutim. svi mi pijemo, right?

jedina stvar..nisam sigurna, ali mislim da se to od prilike desilo 2/3x u poslednjih 4 meseca. zbog toga mi je bilo krivo + rekla bih da mu je to najveca mana...pored onih maleckih nije frka, ali ovako nesto je zaista bolno..

mani potire mane ?! dolarchicem cu te - dinarchicem ce$ me :D

ako ne moze$ da batali$ te tvoje Amerique imam par studenata koji su pekli zanat preko bare pa mogu da ti dam njihove adrese da ti se nadzu u ovom te$kom vremenu ljubavne tranzicije i samoce

moj savet da se drzhi$ svoje vremenske zone zarad srece u ljubavi i zhivotu i dalje ostaje :)

 
bebidoll:
...subota je vece, od prilike 6:15 i ja resim da ga okrenem da mu cestitam rodjendan jer je kod njega nedelja...ponoc...12:15!! zovem prvi put, veza je slaba u p.m. a vidim da je pijan sou..spustim..onda okrenem 2 x, dobijem ga i naravno on jedva govori, prosto mogu da osetim da se jedva krece! nisam ni stigla da mu cestitam rodjendan a on ce ti meni, 'ljubavi, mnogo sam se napio..blah blah...nazovi me sutra ako ti nije problem" :x :x :x kako me je iskulirao :x :x :x

eeee toliko sam * da mi je doslo da kazem nosi se u tri lepe!! kakav je to nacin!!?!? ja ga zovem, misleci i nadajuci se da sam prva i sve to a on tako nesto...uh...ti muskarci stvarno znaju da me izlude!! anyway, sutradan nisam ni zvala..bila sam van kuce ceo dan...sta li ce da pomisli ako se uopste i seti da sam zvala??

jel' imam pravo da budem ovoliko besna ili i ja preterujem??

preterujes.
 

Back
Top