ja sam odlucila da .........

skajvoker

Obećava
Poruka
55
Decko koga mnogo volite, dali ste svaki deo sebe njemu koji vas je ostavio jer je nasao neku sponzorusu a prekljuce tokom vodjenja ljubavi (barem ste vi tako mislili)odnosno sexa on vam napravi bebicu za koju vi saznajete tek za 2 meseca ,odete kod lekara i on vam kaze da ako abortirate sanse su nikakve za sledecu trudnocu onda vi zovete bivseg (mozda i necete)i saopstite mu vest a on se slatko nasmeje i kaze ono legendarno, pa odakle ja znam da je to moje dete nasmeje se i ode,kazete vi sami sebi ja sam odlucila da.........bebu
 
mnogo teska dilema...ono sto znam,sigurno, imati decu je najlepsa i najteza stvar na svetu...dobro razmisli, i budi sigurna u svoju odluku..s njom ces ziveti do kraja zivota...bitno je ono sto ti mislis i osecas, jedino sebe treba da poslusas...pozdrav
 
skajvoker:
Decko koga mnogo volite, dali ste svaki deo sebe njemu koji vas je ostavio jer je nasao neku sponzorusu a prekljuce tokom vodjenja ljubavi (barem ste vi tako mislili)odnosno sexa on vam napravi bebicu za koju vi saznajete tek za 2 meseca ,odete kod lekara i on vam kaze da ako abortirate sanse su nikakve za sledecu trudnocu onda vi zovete bivseg (mozda i necete)i saopstite mu vest a on se slatko nasmeje i kaze ono legendarno, pa odakle ja znam da je to moje dete nasmeje se i ode,kazete vi sami sebi ja sam odlucila da.........bebu

Zar ti nisi musko?
 
Decu treba da imaju odgovorni, pametni, zreli i razumni ljudi. Ovo dvoje to sigurno nisu. Ako je topic istinit( a mislim da nije) ne mogu da odolim a da doticnu žensku osobu ne priupitam: Da li ti koristiš mozak i da li si svesna šta si uopšte napisala.Ne mogu da shvatim da se kroz život ide tako zatvorenih ociju, Bez obzira koliko godina imaš,uvek se u svakom životnom dobu znaju prioriteti.
 
diskretan_ns:
Moram samo da malko spomenem Kučki da je sada vec sve proslo i da nije ni mesto ni vreme za neko pametovanje nego ako je zaista priča istinita,hajde da pokusamo da pomognemo devojci.

Da, slazem se. Mnogi pisu bas zbog toga, jer ocekuju pomoc, ili misljenje, iskustvo, a ima ljudi koji stalno nesto pametuju. Ako neznas pomoci, cuti, ako znas, pomozi :cry:
 
diskretan_ns:
Moram samo da malko spomenem Kučki da je sada vec sve proslo i da nije ni mesto ni vreme za neko pametovanje nego ako je zaista priča istinita,hajde da pokusamo da pomognemo devojci.

Apsolutno se slazem sa ovim iznad :wink: .
Ovde je kako sam vec spomenu u jednoj od mojih proslih tema puno generala posle bitke :roll: !
Lako je osudjivati ajde da pomognemo (mislim da je svrha ovog foruma upravo u tome) ne misleci pri tom na one ludake koji ga terorisu svojim glupostima.
Ne mislim da moramo da nekog tetosimo jer i to nije pomoc :wink: !

Elem vratimo se na temu!
Problem je prilicno veliki, u svakom slucaju devojka sebi treba da stavi prioritet a to je beba koju u svakom slucaju treba roditi!
U komsiluku ima sl. slucaj i veruj mi da se ona nije pokajala.
Kazu da je to nesto najlepse sto ti se moze dogoditi u zivotu! :D
 
skajvoker:
Decko koga mnogo volite, dali ste svaki deo sebe njemu koji vas je ostavio jer je nasao neku sponzorusu a prekljuce tokom vodjenja ljubavi (barem ste vi tako mislili)odnosno sexa on vam napravi bebicu za koju vi saznajete tek za 2 meseca ,odete kod lekara i on vam kaze da ako abortirate sanse su nikakve za sledecu trudnocu onda vi zovete bivseg (mozda i necete)i saopstite mu vest a on se slatko nasmeje i kaze ono legendarno, pa odakle ja znam da je to moje dete nasmeje se i ode,kazete vi sami sebi ja sam odlucila da.........bebu

Još jedan glas ZA! :wink:
 
Lako je reci rodi dete, ali sta je sa onim kao sto je novac koji je potreban,posao koji mozda nije stalan i sta je sa udajom u smislu mogucnosti da se nade dobar momak koji treba da odgaja dete.
A sa druge strane abogtus moze da zauvek odnese mogucnost materinstva pa je mozda najbolje da ta devojka razmisli za cime bi zalila posle 10 godina?
Za time sto se mucila prvih 5 godina a sad ima zdravo i lepo dete, ili sto nemoze da ima dece uopste ali se jos uvek zabavlja :idea:
 
Da, treba roditi to dete. ALI isto tako treba da budes i jaka. Treba da znas, sta ce ti to znaciti u buduce. Nece biti lako, u to treba da budes sigurna. Ako si spremna na sve to, uradi, ako ne, rekla bih da abortiras, zbog sebe, a i zbog deteta....ali posto kako si i rekla, posle ne bih mogla da imas bebu-onda ipak treba da rodis to dete, treba da imas na umu da ce ti biti tesko, ali isto tako i to, da ti zivot nije stao, vec tek sada poceo, i da to dete ne znaci to, da neces naci posle nekoga ko ce to sve prihvatiti. Bice tesko, ali nije nemoguce
 
Skyler:
Lako je reci rodi dete, ali sta je sa onim kao sto je novac koji je potreban,posao koji mozda nije stalan i sta je sa udajom u smislu mogucnosti da se nade dobar momak koji treba da odgaja dete.
A sa druge strane abogtus moze da zauvek odnese mogucnost materinstva pa je mozda najbolje da ta devojka razmisli za cime bi zalila posle 10 godina?
Za time sto se mucila prvih 5 godina a sad ima zdravo i lepo dete, ili sto nemoze da ima dece uopste ali se jos uvek zabavlja :idea:

Pa sta si ti hteo.
Da nam prevedes njeno pitanje, mozda!
Pa to i nju muci coveceee!
Ali ako moze da bira izmedju dva "zla" onda je roditi daleko boljiiiiii izbor!
Ima svu moju moralnu podrsku (sto u danasnje vreme i nije i jeste veliko)!

Sve u usvemu!
Beba, Beba, Beba, Beba, Beba, Beba, Beba, aleee aooooooooo !!!!
 
kučka:
Decu treba da imaju odgovorni, pametni, zreli i razumni ljudi. Ovo dvoje to sigurno nisu. Ako je topic istinit( a mislim da nije) ne mogu da odolim a da doticnu žensku osobu ne priupitam: Da li ti koristiš mozak i da li si svesna šta si uopšte napisala.Ne mogu da shvatim da se kroz život ide tako zatvorenih ociju, Bez obzira koliko godina imaš,uvek se u svakom životnom dobu znaju prioriteti.

a ti idesh otvorenih ochiju a?A?A??A??A???
:shock:
 

Back
Top