Poludeli ili ...?

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
Vozim se bus-om i razgledam ljude. Razno razni likovi i frikovi (rimuje se aaa :wink: ) pa tako dodje tema u mozak, breee!
Ovde nas ima raznih ovakivih onakvih ali u principu svi smo po malo besni! Pa zar obicnom coveku nije dosta sto je ziv i zdrav vec mora da izmislja koje kakve perverzije (dvojka, trojka, animal, gay, lezbo)!
Nije neko moralisanje (mada tako zvuci :roll: :wink: ) ali pogledajte oko sebe koliko nesrecnih ima koji nemaju nikog osim sebe samih i mozda roditelja, ali stvarno, i onda neki nesretnik na ovom forumu okaci temu ala "Dva brata i dve sestre" ili "Pas mi devojku" itd itd.

Pa ljudi da li smo mi normalni, breeee, i gde je tu ljubav i sex (kao takav, cist)!
 
ace:
Vozim se bus-om i razgledam ljude. Razno razni likovi i frikovi (rimuje se aaa :wink: ) pa tako dodje tema u mozak, breee!
Ovde nas ima raznih ovakivih onakvih ali u principu svi smo po malo besni! Pa zar obicnom coveku nije dosta sto je ziv i zdrav vec mora da izmislja koje kakve perverzije (dvojka, trojka, animal, gay, lezbo)!
Nije neko moralisanje (mada tako zvuci :roll: :wink: ) ali pogledajte oko sebe koliko nesrecnih ima koji nemaju nikog osim sebe samih i mozda roditelja, ali stvarno, i onda neki nesretnik na ovom forumu okaci temu ala "Dva brata i dve sestre" ili "Pas mi devojku" itd itd.
Pa ljudi da li smo mi normalni, breeee!

Leleeeeeeee, vidi, ima i normalnih ovde!!!!! :wink:
 
Misljenja sam da svako treba raditi ono sto voli, sto mu prija, sto ga uzbudjuje... Sve dok ne ugrozava druge... Tako da nemam nista protiv gay odnosa, incesta (ukoliko su obe strane svesne u sta se upustaju), grupnjaka, svingovanja, BSDM i sta vec nece ljudima da padne na pamet...

Naravno, protiv sam svakih vrsta prisilnih seksualnih odnosa, koji se mogu smatrati cistim zlostavljanjem, tipa pedofilija, zoofilija and whatever...

U suprotnom, ako tebe ne diraju i ne ugrozavaju, sto ti smetaju?
 
Incognito:
Misljenja sam da svako treba raditi ono sto voli, sto mu prija, sto ga uzbudjuje... Sve dok ne ugrozava druge... Tako da nemam nista protiv gay odnosa, incesta (ukoliko su obe strane svesne u sta se upustaju), grupnjaka, svingovanja, BSDM i sta vec nece ljudima da padne na pamet...

Naravno, protiv sam svakih vrsta prisilnih seksualnih odnosa, koji se mogu smatrati cistim zlostavljanjem, tipa pedofilija, zoofilija and whatever...

U suprotnom, ako tebe ne diraju i ne ugrozavaju, sto ti smetaju?

Za sad kao nesmetaju ali tako sam mislio i o ratu Irak - Iran (malo sam banalizovao za neke :lol: ) to je daleko nek se ubijaju kad meni ne smetaju ali kad je to zlo doslo na moja vrata bilo je kasno prijatelju!

Ne treba biti samoziv i na kraju ruku na srce te stvari nisu normalne (da me neshvatite pogresno-necu tuci "pedera", rugati se "lezbejci" itd.) vecina je poreklom iz covecije obesti!
 
ace:
zavodljiva1976:
ace:
Pa ljudi da li smo mi normalni
Evo ja priznajem...NISAM NORMALNA! :D :wink:

I sta sad?
Eto sad si to rekla i to je kao ok, super si, cool :lol: !
A da li znas:"Koja je razlika izmedju ludog i budale?"

Lud je onaj koji nije svestan svoje nesvesti a budala koji jeste :wink: !

Pa ti sad kolutaj ocima koliko ti je volja :P !

uuuuuu, opasno! :lol:
 
Mada, mislim da prvo treba definisati perverziju.

Ali u sustini, uvek kada se vracam kuci sa posla stvarno konstatujem da u Beogradu ima jako puno usamljenih ljudi. Steta - jer uglavnom su ljudi zrtve svojih ili tudjih predrasuda koji ih sprecavaju da naprave neku ofanzivu na emotivnom planu. Sta raditi, neznam. ALI znam da sam odnedavno poceo da furam novu fantaziju... samo cu reci da ima veze sa kaubojskim sesirom :wink:


PS: ima li neka curica sesir?! ali da bude pravi kozni?!
 
kao sto je Tommy v rekao, stvarno ima puno usamljenih ljudi u bg, nazalost. Ima vise razloga, pocev od svojih i tudjih ubedjenja, ali moje misljenje je najvise zbog razocarenja koja su doziveli u prethodnim vezama. Mnogi su se verovatno opekli i to vise puta i sada im je dosta "trosenja emocija", presli su na nesto lakse, tj. samo sex. I to bi bilo ok, kada bi se tu zaustavili, ali obicno pomalo "skrenu" i tako su nastali zoo, pedofilija, bi, s&m itd. iz cistog besa...
 
ace:
Pa ti sad kolutaj ocima koliko ti je volja !
Ne zelim da kolutam ocima,uvek me bole posle toga :P ,nekako mi je lepse kad ih razrogacim-ovako :shock:
p.s.Boli mene uvo da li ti mislis o meni da li sam luda ili budala,i mozes da mi pravis paralele izmedju ludih ljudi i budala koliko hoces,ali cinjenica je da niko od nas NIJE NORMALAN!
E sad,pitanje je kako ko gleda na to sta je normalno,a sta nije.
 
zagor:
kao sto je Tommy v rekao, stvarno ima puno usamljenih ljudi u bg, nazalost. Ima vise razloga, pocev od svojih i tudjih ubedjenja, ali moje misljenje je najvise zbog razocarenja koja su doziveli u prethodnim vezama. Mnogi su se verovatno opekli i to vise puta i sada im je dosta "trosenja emocija", presli su na nesto lakse, tj. samo sex. I to bi bilo ok, kada bi se tu zaustavili, ali obicno pomalo "skrenu" i tako su nastali zoo, pedofilija, bi, s&m itd. iz cistog besa...

Pa moguce. Mada nekako bez emocija, sve je nekako praznije. Kao nezacinjeno jelo.

Jedino se ne slazem sa onim sa S&M treba staviti u isti kos sa pedofilijom i zoofilijom naprimer. Mislim da vecina ljudi koji tvrde da vole s&m ne poznaju u potpunosti sustinu toga. :wink:
 
Tommy_V:
zagor:
kao sto je Tommy v rekao, stvarno ima puno usamljenih ljudi u bg, nazalost. Ima vise razloga, pocev od svojih i tudjih ubedjenja, ali moje misljenje je najvise zbog razocarenja koja su doziveli u prethodnim vezama. Mnogi su se verovatno opekli i to vise puta i sada im je dosta "trosenja emocija", presli su na nesto lakse, tj. samo sex. I to bi bilo ok, kada bi se tu zaustavili, ali obicno pomalo "skrenu" i tako su nastali zoo, pedofilija, bi, s&m itd. iz cistog besa...

Pa moguce. Mada nekako bez emocija, sve je nekako praznije. Kao nezacinjeno jelo.

ok, maybe u're right... malo sam se zanela... :wink:

Jedino se ne slazem sa onim sa S&M treba staviti u isti kos sa pedofilijom i zoofilijom naprimer. Mislim da vecina ljudi koji tvrde da vole s&m ne poznaju u potpunosti sustinu toga. :wink:
 
Poredjenje sa Irakom je najblaze receno degutantno...

Ne nose ******, lezbejke, biseksualci etc. puske, niti ubijaju ljude, niti 'zarazuju' ikoga, niti teraju nekoga na nesto, niti ugrozavaju ekonomiju...

To sta rade u svom krevetu tebe zasigurno ne ugrozava...
 
ace:
Vozim se bus-om i razgledam ljude. Razno razni likovi i frikovi (rimuje se aaa :wink: ) pa tako dodje tema u mozak, breee!
Ovde nas ima raznih ovakivih onakvih ali u principu svi smo po malo besni! Pa zar obicnom coveku nije dosta sto je ziv i zdrav vec mora da izmislja koje kakve perverzije (dvojka, trojka, animal, gay, lezbo)!
Nije neko moralisanje (mada tako zvuci :roll: :wink: ) ali pogledajte oko sebe koliko nesrecnih ima koji nemaju nikog osim sebe samih i mozda roditelja, ali stvarno, i onda neki nesretnik na ovom forumu okaci temu ala "Dva brata i dve sestre" ili "Pas mi devojku" itd itd.

Pa ljudi da li smo mi normalni, breeee, i gde je tu ljubav i sex (kao takav, cist)!

Ljude definitivno navise zastrasuju teme takvog tipa; incest i animalsex... Verujem da dosta ljudi koji postavljaju takve teme lazu da bi shokirali ostale i sl. Oni koji su u stanju da probaju takve stvari sigurno ne mogu da budu normalni. :roll:
 
Ja ne govorim iz svoje perspektive, vec iz globalno-drustvene.

Masovni ubica moze da ubije bilo kog od nas. Zemlja sa nuklearnim naoruzanjem i ludim predsednikom moze da to istrese na bilo koju zemlju...

Je l' ti vidis ovde neku razliku?!?

Ja jos nisam cuo da recimo ****** ubijaju i krse zakone neke zemlje vise nego ostali... Oni su samo seksualno devijantni - to ne ugrozava nikog sem njih same...
 
(ok, evo komentara koji sam izbrisao a bio je pre Incognitovog)
Poredjenje sa Irakom je najblaze receno degutantno...

Ne bose ******, lezbejke, biseksualci etc. puske, niti ubijaju ljude, niti 'zarazuju' ikoga, niti teraju nekoga na nesto, niti ugrozavaju ekonomiju...

To sta rade u svom krevetu tebe zasigurno ne ugrozava...


Ne banalizuj Incognito.Jesi chuo mozda za gay lobi?A za masone?A za antisrpsku politiku zapada?
To tvoje mishljenje, ma koliko ti mislio da je opravdano i napredno, u sushtini je lisheno svakog chovekoljublja.To shto Fredy Crooger kasapi nekog muchenika u shpajzu, mene zasigurno ne ugrozava, ali u mozgu mog deteta ta slika je dosta opasna!
Inache skidam kapu svima vama koji 'nemate nishta protiv homoseksualizma' kada svom sinu kazete: "U redu je sine, normalno je da mozesh staviti tvoju pishu drugu Nikoli u guzu i on u tvoju.To je normalno i tvoj je izbor kako cesh i shta cesh prihvatiti.." i kada svoju dece budete vaspitavalu u tom duhu, dozvoljavajuci mu od malena da bira shta mu se vishe svidja. (Daj svinji kad grokce i detetu kad kmechi, pa cesh imati dobru svinju i loshe dete).
Eto, ponelo me banalizovanje.Poneta je bila samo osuditi mishljenje "Shta me briga ko shta radi dok god sam ja bezbedan i neugrozen", shto prosto boli koliko je sebichno...
 
ace:
Vozim se bus-om i razgledam ljude. Razno razni likovi i frikovi (rimuje se aaa :wink: ) pa tako dodje tema u mozak, breee!
Ovde nas ima raznih ovakivih onakvih ali u principu svi smo po malo besni! Pa zar obicnom coveku nije dosta sto je ziv i zdrav vec mora da izmislja koje kakve perverzije (dvojka, trojka, animal, gay, lezbo)!
Nije neko moralisanje (mada tako zvuci :roll: :wink: ) ali pogledajte oko sebe koliko nesrecnih ima koji nemaju nikog osim sebe samih i mozda roditelja, ali stvarno, i onda neki nesretnik na ovom forumu okaci temu ala "Dva brata i dve sestre" ili "Pas mi devojku" itd itd.

Pa ljudi da li smo mi normalni, breeee, i gde je tu ljubav i sex (kao takav, cist)!


Mislim da tacno znam sta mislis i potpuno si u pravu... ali je ocito da ljudi ne mogu da te skontaju cim pisu:


Incognito:
Misljenja sam da svako treba raditi ono sto voli, sto mu prija, sto ga uzbudjuje... Sve dok ne ugrozava druge... Tako da nemam nista protiv gay odnosa, incesta (ukoliko su obe strane svesne u sta se upustaju), grupnjaka, svingovanja, BSDM i sta vec nece ljudima da padne na pamet...

Naravno, protiv sam svakih vrsta prisilnih seksualnih odnosa, koji se mogu smatrati cistim zlostavljanjem, tipa pedofilija, zoofilija and whatever...

U suprotnom, ako tebe ne diraju i ne ugrozavaju, sto ti smetaju?


Dakle, ne radi se ovde o
A:mamu im pedersku, pobiti stoku...
B:zasto, pusti ih da zive... ne ugrozavati tudju slobodu... sve je ok dok oboje u tome ucestvuju dobrovoljno... love... peace... rasta...

ace, ispravi me ako gresim, ali ovde se radi o "pa pobogu ljudi, zar nista smislenije, lepse, sa vise ispunjavanja, duhovnije ne mozete da smislite u zivotu od one perverzije iz vica ~ona prdi u kadi a ti joj ljubis baloncice~. Pod duhovnije ne mislim na bolesnike koji prete grehom i hriscanskim paklom! Vec mislim na sport, umetnost (onako rekreativno, bez neke posebne ambicije), setnje prirodnom van grada, iskrenim druzenjem, uzivanjem u lepoj hrani (a ne svaki dan burekchina i kobaja "s nogu"!)"

I sada jos samo da dodje neki Incognito-ov istomisljenik i napise: A sta fali bureku... ja ga bas volim, a ako tebe ne ugrozava zasto ti smeta... live and let live... peace, love, rasta... age of aquarius...
 

Back
Top