Zena trudna, muskarac vara

pa smorio se chovek!!! i sta da radi..kad one samo shtrikaju i kukaju kako im se jedu lubenice..i posle kad imaju bebu samo oko bebe..a i ruzna je s tom stomachinom..a i mozda bash nije ni planirao da pravi decu al kad je ispalo...
ma zezam se onako za ono varanje vishe lupam nek se oni snalaze..nekad je dosadno kad je sve po propisu..a i malo predlazhem neko novo reshenje heh
 
sixx:
Juce sam imala priliku da upoznam nekoga ( brat od momka ) ko ima zenu, imaju malu cerkicu, i sad zena je opet trudna. DOK tip ima ljubavnicu. Meni je to odvratno! Sta vi mislite o tome? Zanima me i muskarci sta kaze na to? jel smo dosli do toga, da i kada brak valja, i vole se, da muskarci trebaju drzati ljubavnicu?
Egoista koji misli samo na svoju guz... tesko toj sto ceka dete sa takvim... sto kazu ozenjen a ko momak zivi...pitam se u kakvim tek snovima zivi ljubavnica?
 
Još se vuče ova tema....

Pregledah na brzinu i videh da ovde na Krstarici ili je sve puno licemerki ili su sve otkad su upoznale momke i muževe zaboravile na druge muškarce i postale "prude" , krute, ponosne , verne , ortodoksne verne žene.....

Stvarno u Srbiji ta nezrelost počinje da me zasmejava.....

Kume , mi snimamo film,.........
Perice to nije pupak.....Učiteljice , ni ovo nije prst.....
Kad neko izmeri moju sobu koja je 4x4 i predstavi mi je kao 5,8m x 5m......kao da ja nisam skoro bio u svojoj sobi.....
 
pa neznam ... to je ipak potreba i samo to ... ljubav je ono sto postoji i kad nismo zajedno , ne branim one muske gluperde sto se zaljube u neku cicu dok je zena trudna ...ali seks ... neki zaradise pare na seksu ..mislim na filmove ... eh sto nebi pametna u mladosti ....
 
Nina-87:
mamu mu odvratnu, kreten jedan!!!!!!!!!!!
pa njega bi trebalo kastrirati i to polutupim nozem!!!!!!
a ljubavnicu....cccccccccc

ne pali se... svako ima pravo na izbor... izbor glupache je da joj majmun napravi dete, a izbor majmuna je da ga boli uvo... pa ti vidi ko je tu veci idiot... ako uopshte ishta vidish...
oboje su sledili svoj instinkt debila, problem je samo shto je ona veci pa mora snositi posledice te titule...
 
Margott:
Nina-87:
mamu mu odvratnu, kreten jedan!!!!!!!!!!!
pa njega bi trebalo kastrirati i to polutupim nozem!!!!!!
a ljubavnicu....cccccccccc

ne pali se... svako ima pravo na izbor... izbor glupache je da joj majmun napravi dete, a izbor majmuna je da ga boli uvo... pa ti vidi ko je tu veci idiot... ako uopshte ishta vidish...
oboje su sledili svoj instinkt debila, problem je samo shto je ona veci pa mora snositi posledice te titule...
jao bre, nekad bas preteras...
 
Margott:
sindi, dobro razmisli ko u celoj toj prichici preteruje... da li ja, buduca mentol-mama, ili bilde-tata.... ili mozda nije lepo to shto uochavam njihovo preterivanje?!
ma to je stara prica..svako se cese tamo gde ga svrbi..ja sam mentol mama, recimo...i sta sad..da se ubijem? naravno da nisi ti problem...
 
mmacca:
odvratno sa zenske tacke gledista,iako muskarci smatraju normalnim da imaju pored zene,jos neku.Oni ocigledno razmisljaju samo donjom glavom dok gornju retko ili kasno upotrebe.

Ne smatraju svi muskarci da je normalno imati ljubavnicu, kao sto ni sve zene nisu *****, kako neki muskarci to vole da kazu. Ja mislim da samo nesigurni muskarci varaju. To vazi i za zene.
 
Nina-87:
mamu mu odvratnu, kreten jedan!!!!!!!!!!!
pa njega bi trebalo kastrirati i to polutupim nozem!!!!!!
a ljubavnicu....cccccccccc
E meni se desilo jednom nesto slicno!Naletela sam na bivseg decka posle 3 godine, izasli smo na pice, pricali, bla bla i krenuli opet da se vidjamo, al mi je sve vreme nesto bilo nedefinisano, kad posle 20 dana intenzivnog vidjanja, ja skontam da se moj decko ozenio i zena je u 7 mesecu!
Prvo sam pobesnela, pa onda pomislila na tu zenu, ne vredi joj bilo sta reci kad je u takvom stanju, a ja maglaaaaaaa, nema me vise!
On je jos zvao dobrih mesec dana da mi objasni! Svasta! Pa kako ga nije stid od obe!IZgovor mu je bio da je zena ok, al sad je trudna i ne moze nista a on je musko, i jos eto mene dobro zna!
E samo je dobro da se ja nisam udala za njega!
:lol:
 

Back
Top