Zena trudna, muskarac vara

sixx

Obećava
Poruka
78
Juce sam imala priliku da upoznam nekoga ( brat od momka ) ko ima zenu, imaju malu cerkicu, i sad zena je opet trudna. DOK tip ima ljubavnicu. Meni je to odvratno! Sta vi mislite o tome? Zanima me i muskarci sta kaze na to? jel smo dosli do toga, da i kada brak valja, i vole se, da muskarci trebaju drzati ljubavnicu?
 
Odvratna muska sovinisticka svinja!
Drzi ljubavnicu!
Ljubavnica se voli, neguje, pazi i mazi. Ona saslusa, poneguje, isklima glavom, uvek zanimljivo prica, uradi stosta cega se zena od raznih obaveza i ne seti, kad je boli glava precuti, nema PMS, cak mu skida dlake sa kosulje kada krene kuci, i to diskretno! Da ne pominjem da se dobra ljubavnica nikada ne zali na pesparicu i rastuce troskove zivota.
Ljubavnicu treba zasluziti brigom, zastitom i neznoscu koja se pruza zeni. Kada ucinis sve ali sve za svoju zenu pa ako imas visak energije, volje, potreba, onda voli, neguj, pazi i mazi ljubavnicu.
Ali, muska sovinisticka svinja zeni pravi decu a ljubavnicu drzi, tj. voli je "razumno", mazi i neguje "koliko okolnosti dozvoljavaju".
Ako se vec zena decom uhvatila u zamku, pitam se sta drzi ljubavnicu u takvoj vezi?
Ma, nije valjda ono? :wink:
 
Julian_Duranona:
mmacca:
odvratno sa zenske tacke gledista,iako muskarci smatraju normalnim da imaju pored zene,jos neku.Oni ocigledno razmisljaju samo donjom glavom dok gornju retko ili kasno upotrebe.
Ovo sto si sada napisala, odvratno je i uvredljivo i sa muske i sa zenske tacke gledista...


Што??? Па не говори о свим мушкарцима! :roll:
 
Hellen:
mmacca:
odvratno sa zenske tacke gledista,iako muskarci smatraju normalnim da imaju pored zene,jos neku.Oni ocigledno razmisljaju samo donjom glavom dok gornju retko ili kasno upotrebe.
Што??? Па не говори о свим мушкарцима! :roll:
Mozda ti znas, da ne govori o svim muskarcima...
Ali, ako neko hoce da se ogradi, obicno upotrebi odrenicu - neki ili odredjeni...
U protivnom, to se odnosi na sve!
 
Julian_Duranona:
Hellen:
mmacca:
odvratno sa zenske tacke gledista,iako muskarci smatraju normalnim da imaju pored zene,jos neku.Oni ocigledno razmisljaju samo donjom glavom dok gornju retko ili kasno upotrebe.
Што??? Па не говори о свим мушкарцима! :roll:
Mozda ti znas, da ne govori o svim muskarcima...
Ali, ako neko hoce da se ogradi, obicno upotrebi odrenicu - neki ili odredjeni...
U protivnom, to se odnosi na sve!

Колико сам схватила тема су мушкарци који варају трудне жене!

Лично, за тако нешто не налазим оправдање!Ма нек је вара у било ком другом животном периоду, али не док је трудна! То је заиста посебно неодговорно,ружно, повређујуће и ниско!
 
Hellen:
Колико сам схватила тема су мушкарци који варају трудне жене!

Лично, за тако нешто не налазим оправдање!Ма нек је вара у било ком другом животном периоду, али не док је трудна! То је заиста посебно неодговорно,ружно, повређујуће и ниско!
OK! To sam i ja napisao u odgovoru na temu... A ovo drugo, napisao sam kao odgovor na uvredljiv post. Mislim, da ne treba da se raspravljamo oko nekoga, ko ne razmisli, pre nego sto nesto napise...
 
Julian_Duranona:
Hellen:
Колико сам схватила тема су мушкарци који варају трудне жене!

Лично, за тако нешто не налазим оправдање!Ма нек је вара у било ком другом животном периоду, али не док је трудна! То је заиста посебно неодговорно,ружно, повређујуће и ниско!
OK! To sam i ja napisao u odgovoru na temu... A ovo drugo, napisao sam kao odgovor na uvredljiv post. Mislim, da ne treba da se raspravljamo oko nekoga, ko ne razmisli, pre nego sto nesto napise...

Ок!
 
mmacca:
odvratno sa zenske tacke gledista,iako muskarci smatraju normalnim da imaju pored zene,jos neku.Oni ocigledno razmisljaju samo donjom glavom dok gornju retko ili kasno upotrebe.

A ta neka očigledno razmišlja GORNJOM GLAVOM.

Scenario svi muškarci su neverni, a sve žene verne ne može da opstane čak i u slučaju da sve devojke bez momka vole oženjene muškarce ili muškarce u vezi.

A što se tiče glave, što žene nekad vole da postanu kratkovide, DALI OVO LIČI NA MOG DEČKA ILI JE MALO DRUGAČIJE ili je neko drugačiji...Neznam kako mi se potkrala ta zamena identiteta....A BILO JE DRUGAČIJE.
 
Tuzni_patak:
mmacca:
odvratno sa zenske tacke gledista,iako muskarci smatraju normalnim da imaju pored zene,jos neku.Oni ocigledno razmisljaju samo donjom glavom dok gornju retko ili kasno upotrebe.

A ta neka očigledno razmišlja GORNJOM GLAVOM.

Scenario svi muškarci su neverni, a sve žene verne ne može da opstane čak i u slučaju da sve devojke bez momka vole oženjene muškarce ili muškarce u vezi.

A što se tiče glave, što žene nekad vole da postanu kratkovide, DALI OVO LIČI NA MOG DEČKA ILI JE MALO DRUGAČIJE ili je neko drugačiji...Neznam kako mi se potkrala ta zamena identiteta....A BILO JE DRUGAČIJE.

Ево сад и овај?! :? Ама, Паче, ко прича о СВИМ мушкарцима и СВИМ женама??? :roll:
 
zorab:
Odvratna muska sovinisticka svinja!
Drzi ljubavnicu!
Ljubavnica se voli, neguje, pazi i mazi. Ona saslusa, poneguje, isklima glavom, uvek zanimljivo prica, uradi stosta cega se zena od raznih obaveza i ne seti, kad je boli glava precuti, nema PMS, cak mu skida dlake sa kosulje kada krene kuci, i to diskretno! Da ne pominjem da se dobra ljubavnica nikada ne zali na pesparicu i rastuce troskove zivota.
Ljubavnicu treba zasluziti brigom, zastitom i neznoscu koja se pruza zeni. Kada ucinis sve ali sve za svoju zenu pa ako imas visak energije, volje, potreba, onda voli, neguj, pazi i mazi ljubavnicu.
Ali, muska sovinisticka svinja zeni pravi decu a ljubavnicu drzi, tj. voli je "razumno", mazi i neguje "koliko okolnosti dozvoljavaju".
Ako se vec zena decom uhvatila u zamku, pitam se sta drzi ljubavnicu u takvoj vezi?
Ma, nije valjda ono? :wink:


Ljigavi su mi takvi muškarci.Svoju pažnju i pare samo na ljubavnicu.Verovatno misle da njoj moraju biti verni.
 
Zalosno je to, ( i verovatno zato i rade bez toga da im je krivo )...znaci zalosno je to, da oni misle DA JE NORMALNO imate ljubavnicu. Misle, zato sto su oni muskarci, i jednostavno imaju potrebu za tim. Nekad i bez razloga. Nekada sve dobiju od supruge, ali to im nije dosta. Normalno je imati ljubavnicu, pa cemo je potraziti i bez razloga. Okej, uradi, kresni je JEDNOM. Ali nemoj bre DRZATI ljubavnicu, jer to nije vise SAMO potreba, vec navika, navika koju nazalost zadrze i kada je zena trudna. Odvratno!
 
Hellen:
Tuzni_patak:
Kad smo kod ovakvih tema.

Šta ako mama vara tatu pred malom decom.....

Што те је толико изиритирала ова тема? Ти си иначе увек разложан и аналитичан! :roll:

I sada sam.
Vernost prema trudnici se može očekivati od muževnog , porodičnog muškarca, nekoga ko poštuje porodicu i decu....

-To nije u modi, jer danas porodica nije moderno organizovana zajednica dvoje ljudi, jer ona ipak ograničava "slobodu" //neću da obrazlažem da svaki odnos dva bića ograničava slobodu//

-Nasuprot tome moderan , emancipovan muškarac koji je sa ženom koja ga ispunjava i zadovoljava njegove i svoje potrebe i samo ako zadovoljava te potrebe veza opstaje...I žena ostaje u takvoj vezi samo ako su joj stalno zadovoljavajuće zadovoljene potrebe (ne samo seksualne već i perspektivne i t d...
U takvoj situaciji u toku trudnoće se javlja "nezadovoljavanje potreba" i normalno je da se moderan muškarac emancipuje na drugoj strani....
Zašto bi on trpeo kad ni njegova partnerka nije u dotadašnjem životu htela da "otrpi njegova odsustva i kikseve".

KAD JE BERZA OTVORENA ONA JE STALNO OTVORENA.

Cene se menjaju i stalno skupljaju , ali se sa konačnom kupoprodajom stalno odlaže....
 

Back
Top