Zena trudna, muskarac vara

U takvoj situaciji u toku trudnoće se javlja "nezadovoljavanje potreba" i normalno je da se moderan muškarac emancipuje na drugoj strani....
Zašto bi on trpeo kad ni njegova partnerka nije u dotadašnjem životu htela da "otrpi njegova odsustva i kikseve".


Хммм...Не знам шта ти би?! :roll: Схватићу ово само као твој покушај да изазовеш реакције и тиме отвориш могућност за мало бурнију, па ваљда тиме и занимљивију дискусију на ову тему!
Не желим да поверујем да заиста мислиш овако. :roll:
 
U takvoj situaciji u toku trudnoće se javlja "nezadovoljavanje potreba" i normalno je da se moderan muškarac emancipuje na drugoj strani.... -napisa tuzni patak


Meni se to dopada...
npr. kaze muz zeni, naravno trudnoj, u nekoj prepirci, a moze i onako, bez prepirke, recimo uz kaficu:
"Sta ti mislis, da sam je neki seljacina? Ne, draga, ja sam moderan muskarac. Vecaras izlazim, idem da se emancipujem. Na drugoj strani."
I ode...
Zena telefonira prijateljicama, ubija vreme, , saznaje da se te veceri jos poneki muz uputio u emancipaciju, nije danas redak moderan muskarac.

Kad se zacu zvonce na vratima. Zena otvara a ono - komsija.
- Izvint'e sto ovako kasno, al' ja bih da veceram. Pojavilo mi se "nezadovaljavanje potreba" a posto mi zena danas ne kuva , ja bih pojeo nesto kod vas...
- Ma, 'ajte, komsija, ne izvinjavajte se, znam ja da ste vi moderan muskarac, evo odmah cu da vam podgrejem da se vi lepo emancipujete.

I svi siti i zadovoljni.

Naravoucenije?
Ono sto je tuzni patak napisao na pocetku ("normalno je da se moderan muškarac emancipuje na drugoj strani"). Ja samo glasam za ravnopravnost potreba.
 
sixx:
Juce sam imala priliku da upoznam nekoga ( brat od momka ) ko ima zenu, imaju malu cerkicu, i sad zena je opet trudna. DOK tip ima ljubavnicu. Meni je to odvratno! Sta vi mislite o tome? Zanima me i muskarci sta kaze na to? jel smo dosli do toga, da i kada brak valja, i vole se, da muskarci trebaju drzati ljubavnicu?

Bedak bas :!:
 
sixx:
Zalosno je to, ( i verovatno zato i rade bez toga da im je krivo )...znaci zalosno je to, da oni misle DA JE NORMALNO imate ljubavnicu. Misle, zato sto su oni muskarci, i jednostavno imaju potrebu za tim. Nekad i bez razloga. Nekada sve dobiju od supruge, ali to im nije dosta. Normalno je imati ljubavnicu, pa cemo je potraziti i bez razloga. Okej, uradi, kresni je JEDNOM. Ali nemoj bre DRZATI ljubavnicu, jer to nije vise SAMO potreba, vec navika, navika koju nazalost zadrze i kada je zena trudna. Odvratno!

Da, baš ODVRATNO!!! :evil:
 
MalaBgd:
sixx:
Juce sam imala priliku da upoznam nekoga ( brat od momka ) ko ima zenu, imaju malu cerkicu, i sad zena je opet trudna. DOK tip ima ljubavnicu. Meni je to odvratno! Sta vi mislite o tome? Zanima me i muskarci sta kaze na to? jel smo dosli do toga, da i kada brak valja, i vole se, da muskarci trebaju drzati ljubavnicu?

Bedak bas :!:
Najodvratnija svinja...
 
vd:
patak se šali ... možda :?:

Ne šalim se .
U to će se pretvoriti porodični odnosi u Srbiji...
Naravno u provinciji "nema" emancipovanih muškaraca i žena , pa se tu radi starinski :
-ko koga
-Ispod žita
-na kafu
-na brzaka , dok se nosi pošta
-službeni put....

U to će se pretvoriti , ako emancipacija bez odgovornosti i poznavanja suprotnog pola i dalje bude laprdala u prazno.

EMANCIPACIJA BEZ POZNAVANJA SUPROTNOG POLA JE ČIST EGOIZAM

Patak.
 
gigule:
:lol:
Uuuu "ravnopravnost potreba" ....super!

:lol: ma, ozbiljno. Sto samo seks? Seks, hrana, higijena, citanje (sta vec kome treba() - gde te spopadne neka "nezadovoljena potreba" o'ma' krenes u emancipaciju!
Sve ovo se odnosi samo na "moderne", oni koji to nisu ne mogu da uzivaju plodove emancipacije. Ovde neki neupuceni blate da doticni vara zenu, a on (onaj rodjak iz postavljene teme)se bori za emancipaciju, da svaki muskarac slobodno i s ponoson moze reci: "ja sam moderan muskarac!"
Svaleracija je nazadna, nemoralna i prevazidjena, zivela "emancipacija" a la patak!
 
Šta vi podrazumevate pod emancipacijom?

Ja danas sve više vidim neko nakaradno tumačenje emancipacije.

Možda sam ja alisa u zemlji čuda , kao što kaže Margot crna kraljica, ali emancipacija podrazumeva ne samo razumevanje odnosa koji trenutno vladaju izmedju nekih subjekata , već i njihove potencijale , budući razvitak, milione detaljčića koji omogućavaju DA SE ČOVEK OSEĆA SLOBODNIM , ZADOVOLJENIM , ZADOVOLJNIM KAO I ČOVEK PORED NJEGA.

PORED STVARNO EMANCIPOVANOG ČOVEKA NIJEDAN DRUGI SE NE OSEĆA NESLOBODNO, VEĆ UVEK PRIHVAĆENO I SHVAĆENO.

EMANCIPACIJA JE ŠIRINA KOJOM SAGLEDAVATE STVARI OKO SEBE I NA TAJ NAČIN NEMATE OKOVE KOJI DRUGI OSEĆAJU ZATO ŠTO IM NERAZUMEVANJE ODNOSA I MOGUĆNOSTI ZATVARAJU VRATA.....
SLOBODA JE OSEĆAJ , OSIM KAD JE FIZIČKO OGRANIČENJE U PITANJU , ALI I TADA MOŽETE OSEĆATI SLOBODU IAKO NISTE SLOBODNI.
--------------------------------------------------
Šteta je što je istinski emancipacija danas retka , a u prošlosti, u tom konzervativnom dobu, je bila češća nego sada. Dosta često je bila tajena , jer je to pre svega lična stvar pojedinca....
Emancipacija ustvari odražava duh slobode , društvene aktivnosti i samozaštite i samokontrole.
Emancipacija se razvija tamo gde se pospešuje doprinos svakog pojedinca, kao i njegova kreativnost.
------------------------------------------------
Ovo sam rekao samo da prestane zamena teza izmedju egocentričnog samobitnog osećaja obrazovanja i emancipacije.....
 
Патак, ово си у праву, али хајде сад то повежи са темом. Интересује ме како се овакава еманципација одражава на задату тему?
 
Kad_LupimLupim:
Nemora da znaci da se vole.

e i ti....pa sto onda seju decu...eto tako imaju kintu pa da trose na linostar pelenice, portiklice itd...to opet mene navodi na to da oni ne postuju zene...a bogami ni tu decu...kao sto rekoh ja bih to resavala kastracijom....pa zante kada bi im onda padalo na pamet da to rade....znaci imaju sve kako sto rece devojka koja postavila topic...ok brak, jer da nije ne bi drugo dete bilo na putu....vole se, imaju vec jedno dete.....ma stojim iza toga...da to urade jednom muskarcu kao neki vid kazne....mislim da im nikada ne bi do kraja zivota padalo na pamet da varaju....ako ne budi frajer..reci zeni cao.......ne mogu da te `resem dok si trudna, ruzna ces mi biti idt...skupite hrabrost razvedite se pa onda u ponovni zivot.....ili se mozda opet i ovde radi o osvezavanju veze..........ja se izvinjavam....ali me to strasno ljuti........
 
pravom muskarcu netrebaju dve zene!
ako zena nece da spava sa muskarcen tj da ima seksualne odnose onda mu takva zena netreba sem ako nije trudna pa ima problema sa trudnocom ... al onda zena koja voli svog muskarca nadje nacina da ga i pored toga obeshrabri da trazi drugu ...
nije to tesko :wink:
 
Captain Jack Sparrow:
pravom muskarcu netrebaju dve zene!
ako zena nece da spava sa muskarcen tj da ima seksualne odnose onda mu takva zena netreba sem ako nije trudna pa ima problema sa trudnocom ... al onda zena koja voli svog muskarca nadje nacina da ga i pored toga obeshrabri da trazi drugu ...
nije to tesko :wink:

Ма ОК, само ми није јасно како је она остала трудна ако неће да спава са мужем??? :?
 
shta to ima veze da li je trudna ili nije... on je debil shto je sebi dozvolio da joj napravi dete a ne zeli da ostane uz nju, a ona je glupacha shto je dotle trebalo da dodje pa da spozna s kim je... kad te neko ne voli, ako imash gram mozga i trunku osecaja, ne treba da ti se dogode takve stvari da bi spoznao s kim si, prema tome, devojka je jako glupa, a on je budala... nishta vishe...
 
Ja sam trenutno u drugom stanju, tacnije u sedmom mesecu trudnoce!!! Da je u pitanju moj muz i da ja to znam , ne znam sta bih prvo uradila, ali mu sigurno ne bih dozvolila da izvede MOJE dete iz porodilista, zavrsio je sa ocinstvom zauvek pa nek se krese koliko hoce.........
 
silno gresiis hanibale...bitno menja cinjenicu da li vara dok je zena trudna...zene se u tom periodu osecaju uglavnom jako lose i neprivlacno..imaju brojne probleme sa svojim telom a da ne pominjemo psihu koja podivlja od hormona..i da u takvoj ,najblaze receno,nestabilnoj situaciji ja,na primer,saznam,mislim da bi doslo do katastrofe i explozije neslucenih razmera..to bi bilo gore od obicne prevare..nesto kao noz u ledja pa na kub :)
 
kazem ja nije njima zaverovat :?
nemogu oni drzati onu stvar u pantalonama :x
ali zato znaju da lupetaju kada je moral u pitanju :cry:
prevara je prevara,trudna ili ne>>>>>
ja sam jednom bila prevarena,nije bolelo zato sto valjda nije bila ljubav>>>>u protivnom ne znam sta bi mu uradila :twisted: ali 100%nista fino :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top