Kako postati turisticki vodic?

Ja mislim da vredi,ili ne znam mozda da razmislims o fakultetu za turisticki i hotel.menadzment(privatni),moj drug to studira i preko leta je radio kao turisticki vodic,RASTURA engleski,komunikativan je,uctiv itd...vodio je amere po bg-u...zaradio je MNOGOOOO para,bio je dzabe na Krfu,u Egiptu...ali nije se zaposlio na osnovu faxa...nego jednostavno dobar engleski i komunikativnost :arrow: jako bitno!
imas da zavrsis neke kurseve na visoj koji kostaju oko 300 evra i jedan 1000 ...dobijas neke licence itd...poz
 
slazem se sa zoranom jer ja studiram pomenuti fax i znam dosta ljudi koji su sad kod mene na faxu su bili cak i po tri godine na visoj ali nisu vise mogli da izdrze jer je zesci smor i neorganizovano i uzasno u globalu tako da je najbolje da razmislis o mom faxu jer je stvarno mnogo dobro a i uskoro cemo biti primljeni u svetsku zajednicu fakulteta za turisticki i hotelijerski menadzment.... strava zar ne??? ali i to sto zoran kaze dzabe ti ako zelis da budes tur. vodic a nemas afinitete tacnije to je veoma odgovoran i tezak posao ali naravno lep pre svega.. to ti je to!! pozdrav
 

Back
Top