Pomoc!!!

RFactory

Početnik
Poruka
2
Ne mogu da pokrenem Half Life 2,kada kliknem na launcher.exe otvori prozor na kome pise "Program is to big to fit in memory"!!!Ako neko zna kako da resi ovaj problem neka pomaze!!!
Intel 2.6
Asus 9600SE
1GB ram
 
RFactory:
Ne mogu da pokrenem Half Life 2,kada kliknem na launcher.exe otvori prozor na kome pise "Program is to big to fit in memory"!!!Ako neko zna kako da resi ovaj problem neka pomaze!!!
Intel 2.6
Asus 9600SE
1GB ram
Pa prepunjena ti je memorija moras pobrisati nepotrebne stvari ili ih prebaciti na CD ili disketu,ako hoces igricu :idea:
 
Pa prema poruci koju izbaci logički je zaključiti da je to nešto kao što si rekla, i to najverovatnije da je page file pun. Međutim, pošto čovek ima, ni više ni manje nego 1GB rama, i pri tome se igra uopšte nebi trebala ni swapovati, biće ipak da je to neki problem u kopiji igre što si nabavio. U tim ranim danima izlaska Half-Life-a 2, moglo se naći mnogo raznih DVD ripova i kopija 'stišnjenih' na par CD-ova troduplom kompresijom, (kao što je to bio slučaj sa Far Cry-om), pri čemu, naravno, jedna trećina fajlova u igri fali, i za očekivati su neka sranya kao ova.

Tako onda, nabavi normalnu verziju igre, a ovo smeće baci u kantu.
 
Komp mi koristi samo 200mb tako da nije do toga!A sto se tice verzije probacu sa nekom drugom,mada lik koji mi je dao igru on vec uveliko igra!!Ja mislim da mi jedino ostaje da cekam neki pathc koji ce da me spasi!!
 
Pazi nagadjam, ali moguce da je to u pitanju! Sve verzije (mada ja mislim da je jedna te ista u pitanju) koje su stigle do nas su ustvari kopirane instalacije! Moguce je da igra pri instalaciji proverava konfiguraciju, npr zapisuje kolicinu RAMa i prilagodjava se tome. E sad ako je instalacija kopirana sa masine na kojoj je bilo 512 MB RAMa (sto vecina danas ima), moguce je da se igra tripuje zbog neslaganja svojih belezaka i trenutne situacije!
 

Back
Top