bajkeri srbije

Pozdrav bajkeru , clan sam moto kluba u Novom Sadu. MC "Ekvideti Bugs" . Koji je tvoj klub? Vozio sam MZ 125 ali sam imao saobracajku. Sada trazim Jawa 350 chopper (639 ili 644 ) sto mladje godiste. Pozz....
 
Pozdrav bajkeri,ja sam Nikola iz Bg-a,nov sam na forumu i interesuju me neka pitanja u vezi motora mz-a minsk-a ruski,kakav je sa delovima i da li je neko vozio taj motor. Javite ako nesto znate pa da pitam jos nesto
 
Konacno prava tema,malo na cudnom mjestu-ekstremni sportovi,ali dobro je.
Nisam clan nijednog kluba,druzenja i sve ostalo se podrazumjeva,ali sam klupski neopredjeljen-samotnjak.Pored sadasnjeg motora planira se i neki trajk,bice svasta.
Mada vec dugo postoji nadam se da ce tema zaista zazivjeti.
Pozdrav svima!
 
Cao svima!

Trazio sam po oglasima, nisam nasao pa rekoh ajde ovde da pitam, da li neko zna nekog ko prodaje motor MZ 250 ili 251 a da se isti nalazi u blizini Nisa (do 100km)?
Sto se tice motora, vazno je da je registrovan, odrzavan, vodi na coveka od koga kupujem i naravno....cena traba da bude u granici realne a to je do 500 eura.
 
u vezi minskog 125 odlicna masina imao je moj drugar terza iz sremcice i mogu ti reci da se sit navozao ide dobro trosi malo znaci ima sve najbolje karakteristike znaci malo je losiji od mz 125 ali zato je i dosta jeftiniji a delovi prava sitnica terza moze da dovuce iz rusije sta god ti treba po sica lovi ja sam ga isto vozio i dobro propinje na tocak name sta minski 125 odlican motor ja vec dve godine cepam gpz 500 i bas je dobra masina isto se vozi kao i minsk125 samo sto moze da ide blizu 200km/h nije bas ali ide 190 ko od sale hehehe dva kilometra ravnog puta i zaleti :hahaha:
 
Pozdrav svim bajkerima, imam dva motora Kawasaki gpx 600r i Kawasaki ELIMINATOR 250 B. I imam problem nemogu da nadjem da kupim uredjaj koji je na prednjem tocku gde se stavlja sajla za kilometrazu za Kawasaki eliminator 250 B
 

Back
Top