Restartovanje

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Nisam znala gde da postavim pitanje jer ne znam u čemu je problem.
A već sam i postavljala slična.
Kada pokušam da promenim screen saver i kada treba da mi pokaže kako će izgledati - restartuje se;
Visualisations u Winamp-u - restartuje se;
Media player, visualisations - restartuje se;
Istovremeni rad M. Player-a i Winamp-a - restartuje se.
Samo kada treba da se postavi na ceo ekran. Mogu jedino da ga razvučem.
To radi otkad sam ga vratila iz servisa. Pre nije.
Interesantno je da pušta filmove sasvim normalno.
Drugo, pitala sam već nekoliko puta, ali - možda se sad nađe neko ko zna :D
Kada režem audio diskove nareže ga dopola i onda se ugasi. Tako da moram da ga čupam iz struje da bih mogla da ga ponovo upalim.
Ma, ludilo :shock:
Da li je ovo sa monitorom stvar podešavanja???
Ili neki veći problem?
Hvala.
 
obrisi program files i windows direktorijum, a zatim ponovo instaliraj xp.
preporucio bih ti da postavis dva sistema xp na dve particije, ako ti je hdd podeljen na dva dela.
iz jednog sistema uglavnom surfuj (ali operom) a iz drugog radi sve ostalo.
a mozda je nesto i oko graficke, skini sa neta najnoviji drajver za nju i postavi.
za audio rezanje, iz kog programa rezes? promeni program.
 
random_cloud_form:
obrisi program files i windows direktorijum, a zatim ponovo instaliraj xp.
Ko normalan na taj nacin instalira sistem?
Uradi sledece:
1.obrisi drajver za graficku i instaliraj neke najnovijeg datuma
2.Proveri memoriju i graficku karticu na nekom drugom racunaru i vidi kako se ponasaju u radu.
3.Ako tamo rade ok onda formatiraj HDD i instaliraj windoes Xp + SP2
Javi sta si uradila
 
Rekli su mi da proverim napajanje (zbog rezača) i proverila sam, mislim da je 300W. Da li je to dosta?
Inače, koristim Nero za rezanje, svi kažu da je super program.
A što se tiče grafičke, kao što rekoh - radio je odlično dok ga nisu pojeli virusi i kad sam ga vratila iz servisa počeo je sa restartovanjem. Verovatno je u pitanju drajver, ali ja bih morala biti mnogo hrabra da uradim ono što ste mi predložili. Zvaću nekoga :oops: ...
:arrow: Za to vreme, da li bi mi zlajat objasnio kako da proverim temp. procesora??? Nije mogao da izdrži letos ni 2-3 min. rada, odmah se gasio...
Pa, da znam nešto ne bih vas ni pitala... :oops:
:wink:
 
Pa, da podelim sa vama, koji mnogo bolje znate, moje najnovije otkriće...
Odem ja lepo u troubleshooter za monitor i preporuce mi: Check whether your display adapter driver supports DirectDraw.
I sad ja to uradim, izlaze neki kvadrati i linije, sve dok nije testirao u fullscreen modu. Onda se restartovao. Opet.
Osim toga, kad ponovo startuje, izlazi poruka: There may have been a problem accessing Direct 3D the last time this program was used.
E, sad, možda grešim, ali - ako bih ja obrisala drajver za graf. karticu - kako da instaliram novi kada nemam monitor... :oops: :shock:
Pa, ne bih da se igram.
Uvek mora nešto da me zayebava... :x
 
Lexa:
Rekli su mi da proverim napajanje (zbog rezača) i proverila sam, mislim da je 300W. Da li je to dosta?
Inače, koristim Nero za rezanje, svi kažu da je super program.
A što se tiče grafičke, kao što rekoh - radio je odlično dok ga nisu pojeli virusi i kad sam ga vratila iz servisa počeo je sa restartovanjem. Verovatno je u pitanju drajver, ali ja bih morala biti mnogo hrabra da uradim ono što ste mi predložili. Zvaću nekoga :oops: ...
:arrow: Za to vreme, da li bi mi zlajat objasnio kako da proverim temp. procesora??? Nije mogao da izdrži letos ni 2-3 min. rada, odmah se gasio...
Pa, da znam nešto ne bih vas ni pitala... :oops:
:wink:
Sto se tice napajanja evo ti link pa pogledaj http://www.jscustompcs.com/power_supply/
Mada velika je verovatnoca da (ako je neko no name napajanje) napajanje ne izvlaci svih 300W.

E sad restartovanj moze biti uzrok i pregrevanja procesora 9jer se on tako brani od wxtremno visokih temperatura), a moze biti i do graficke.
Dakle, obavezno skini najnovije drajvere, pa onda pokusaj nesto srugo.
 
Кулиража:
Lexa:
Rekli su mi da proverim napajanje (zbog rezača) i proverila sam, mislim da je 300W. Da li je to dosta?
Inače, koristim Nero za rezanje, svi kažu da je super program.
A što se tiče grafičke, kao što rekoh - radio je odlično dok ga nisu pojeli virusi i kad sam ga vratila iz servisa počeo je sa restartovanjem. Verovatno je u pitanju drajver, ali ja bih morala biti mnogo hrabra da uradim ono što ste mi predložili. Zvaću nekoga :oops: ...
:arrow: Za to vreme, da li bi mi zlajat objasnio kako da proverim temp. procesora??? Nije mogao da izdrži letos ni 2-3 min. rada, odmah se gasio...
Pa, da znam nešto ne bih vas ni pitala... :oops:
:wink:
Sto se tice napajanja evo ti link pa pogledaj http://www.jscustompcs.com/power_supply/
Mada velika je verovatnoca da (ako je neko no name napajanje) napajanje ne izvlaci svih 300W.

E sad restartovanj moze biti uzrok i pregrevanja procesora 9jer se on tako brani od wxtremno visokih temperatura), a moze biti i do graficke.
Dakle, obavezno skini najnovije drajvere, pa onda pokusaj nesto srugo.
Evo, da vas još malo smaram, pokušala sam da skinem drajvere, ali me wizard obavesti da su "ovi koje imam najbolje rešenje", nešto tako.
Čisto da vam kažem šta sam(nisam) uradila.
Biće da opet nešto ne znam... :(
Pa, ipak, hvala na pomoći.
:wink:
 

Back
Top